Arama sonuçlarınız

1. cagalazade

Pathfinder 2.4 Mk1 Yardım

en azından elektrik ve lpg konusunda öneri varsa rica edebilrim arkadaşlar...

2. cagalazade

Pathfinder 2.4 Mk1 Yardım

Arkadaşlar selam, Pathfinder 2.4 benzinli aracım için İzmir de önereceğiniz usta veya servis var mı acaba? Ayrıca elektronik ateşleme sistemi yaptırmak istiyorum, bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar varsa desteklerini beklerim. Teşekkürler
  3. cagalazade

2.4 Pathfinder Alınır Mı?

walla ben aldım :) macera yeni başlıyor bakalım ne olacak, İzmir de yaşıyorum, usta ve servis tavsiyesi olursa sevinirim.

4. cagalazade

Jeep Takaslı 2016 Dizel Citroen

Herkese selam, Aracım değişensiz, 4 yan parça boyalı, 2016 model Citroen C-elysee Confot pakettir. 167xxx km de ve muayenesi Ocak 2023 tarihine kadar geçerlidir. Aracımın ilan fiyatı 110.000TL dir. WJ 2.7 başta olmak üzere, 4x4 bir araçla takas yapmak niyetindeyim. İlgilenen arkadaşlar bana...
  5. cagalazade

Motokaravan Olarak VW Grubu Araçlar Hakkında Herşey

hemen bu koltuk konusunun üzerine sormuş olayım, 79 model T2 aracımın arka koltuğunu yatar koltuk olarak değiştirmek istiyorum ama İzmir de aklım yatan bir yer bulamadım :( yardımcı olabilecek var mıdır acaba? hatta ön koltugum teklı, onuda ikili yapmak istiyorum, bizim araclara baska aracların...

6. cagalazade

Vw T2 Için Eksikler

merhabalar, 1979 T2b kasa aracım için, arka yatar koltuk veya mekanizması, shifter ve port bagaj aramaktayım. İlgilenen herkese teşekkürler şimdiden

7. cagalazade

Yol Haritası Hakkında...

Herkese selamlar, Eşim, 3,5 yaşındaki çocuğumuz ve minik köpeğimizle birlikte Haziran ayı başında 1979 model T2 minibüsümüze atlayıp, yavaş yavaş İzmir'den aşağıya doğru inmek istiyoruz. İlk kez bu tarz bir maceraya atılıyoruz o yüzden tecrübeli üyelerden destek almayı düşündüm, zaman ayıran...
  8. cagalazade

93 Model Özel Defender...

ben mi göremedim eğer öyleyse özür dilerim ama fiyat nedir acaba?
  9. cagalazade

Xj,,,zj Sorunsalı

Ynt: Xj,,,zj Sorunsalı evet kafa karışmış o belli :) önce her iki aracı mümkünse test edin kullanarak ve teknik özelliklerini bilmenin dışında size hangisinin daha çok hitap edeceğini kestirin az buçuk... zj çok masraf açar xj şöyle yapar vs bunlar göreceli, senelere meydan okuyan bir model...

10. cagalazade

Range Rover 4,6 Hse Erbabından Tavsiye Ricası

Ynt: Range Rover 4,6 Hse Erbabından Tavsiye Ricası

11. cagalazade

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

Ynt: Gezenbilir Off-road Grubu Otizmli Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012) Peki Izmir gönüllüleri olarak baska neler yapabiliriz ya da yapılmasını saglayabiliriz sizce? Mutlaka biseyler olmalı fayda saglayabilecegimiz ;)
  12. cagalazade

Ya Evlat Olacak Ya Evlada Kalacak :)

Evet sonunda aracıma kavuştum :) 97 zj 5,2 ve 143bin km de... :D blazer mı explorer mı zj mı derken sonunda eski göz ağrım olan zj de karar kıldım... gerçi çok çok istediğim ama kısmet olmayan bir 5,9 vardı ama olsun her işte bir hayır vardır :) şimdilik 2 fotograf koyuyorum, araç standart...

13. cagalazade

Gezenbilir Off-Road Grubu OTİZMLİ Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012)

Ynt: Gezenbilir Off-road Grubu Otizmli Çocuklar İçin Engelleri Aşıyor - İzmir (06 Mayıs 2012) 2 sene üzerine konuyu hortlatıyorum gerçi ama diğer konulardan farklı olduğu için içim rahat... nedir an itibariyle durumunuz? bu sene birşeyler yapabilir miyiz? konuşalım, planlayalım mı?
  14. cagalazade

Güncel Yakıt Tüketimi

Ynt: Güncel Yakıt Tüketimi 34tl lik gaz ile 60km yol yaptım, önce fulledim 60km sonra tekrar aynı istasyona aynı pompaya yanaştım ve fulledim, o yüzden küsuratlı çıktı ama 57 kuruş gibi bir rakam var sakin kullanımda... 97 model 5,2 zj aracım
  15. cagalazade

1997 Grand Cherokee Orvis Edition

Ynt: 1997 Grand Cherokee Orvis Edition satıldı sanırım arac...?

16. cagalazade

Ynt: Range Rover 4,6 Hse Erbabından Tavsiye Ricası evet ufak bir araştırma sonucu aracın daha önce sorunlu olduğunu öğrendim az önce, abs beynine su kaçmış ve bununla başlayan sorunlar silsilesi sonucu arac bayagı bir kurcalanmıs, ayrıca airmatic sorunu yasamıs kısa bir zaman önce... yani...
  17. cagalazade

Ynt: Range Rover 4,6 Hse Erbabından Tavsiye Ricası işte budur... :) Adem usta ben izmir deyim, kardeşimle aracı size gönderebilirim kontrol amacıyla, zaten öncesinde ve sonrasında konuşuruz telefonda muhakkak. siz ok verirseniz zaten aracı orda bağlarsınız kardeşimle, ben atlar uçağa çayını...
  18. cagalazade

Selamlar, Aslında eski bir gc zj kullanıcısıyım ve araç arıyorum ama artık arazi kullanımım %10 lara kadar düştüğü için range rover da bakmaya başladım... Bu başlık altında paylaşılan konuları okuyunca, bana en sağlıklı yorumu izmir de yaşadığım için kadirizmir nickli arkadaşımızın...

19. cagalazade

Satılık Rr P38 99 4.6 Hse

Ynt: Satılık Rr P38 99 4.6 Hse hayırlısı olsun inşallah... detayları paylaşırsanız sevinirim 0532 204 68 90 hakan potukcu@gmail.com
  20. cagalazade

Acil Zj Veya Blazer Aranıyor...

Selamlar, 2. araç olarak kullanılacak, min 96 model olması tercihim. Önerebileceğiniz araç-lar olursa çok sevinirim, teşekkürler herkese...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri