Arama sonuçlarınız

1. cicibebeci

Satılık Defender Full Aksesuarlı 90 Model

Merhaba, Çadır Kampı kurma girişimim sırasında ve sonrasında kullanmak üzere Defender almıştım. Ancak faaliyete geçemediğimiz için çok sevdiğim aracımı satmak durumundayım. Özellikleri aşağıda; Model 110 2.5 D Yıl 1990 Yakıt Dizel Vites Manuel KM 114.000 Kasa Tipi Pickup Motor Gücü 76 - 100...

2. cicibebeci

Çekme Karavan Şehirlerarası Nakliye Hk.

Merhabalar, Ev tarzında bir çekme karavan alarak bende aranıza katılmış bulunuyorum. Öncelikle karavan'ı şu an için gezilerde kullanamayacağım, Marmaris'te aldığım araziye park edeceğim. Aracımda çeki demiri olmaması, çekme karavan ile hiç yolculuk yapmamış olmam, çekme karavan ile yolculuk...
  3. cicibebeci

Kamp Için Araç Içi Elektrikli Buzdolabı

Merhabalar, Araç içi elektrikli buzdolabı kullanan arkadaşların bilgilerine ve önerilerine ihtiyacım var; 1. Elektrikli buzdolabını araç seyir halinde ve kamp'ta konaklıyorken devamlı çalıştırmayı düşünüyorum, bu mümkün müdür ? 2. Buzdolabında, et/tavuk gibi gıdaları bozulmadan...

4. cicibebeci

Araç Üstü Çadır - Ikamper Markası Nasıl

Merhabalar, Chevrolet Trax marka aracıma araç üstü çadır bakarken ikamper markasını gördüm. Bu markanın skycamp denen yeni ürünü hakkında bilgisi olan yada yorumu olan var mı acaba ? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler internet sitesi iKamper | Expandable Hard-Shell Roof Top Tent | Skycamp
  5. cicibebeci

İstanbul Çevresi Motorsiklet İle Hafta Sonu Kaçamağı Yapılacak Yerler

Merhaba arkadaşlar Hafta sonu motorsikletimiz ile hafta sonu gezmesi yapabileceğimiz yer önerilerinizi alabilir miyim ? Sarıyer'de oturuyorum, eşim ile birlikte gezeceğiz. * Gezilecek mekan önerisi * Gittiğinde mutlaka gör önerisi * Gittiğinde mutlaka ... amcanın yerinde yemek yemeyi unutma...

6. cicibebeci

TRAX 1.4 LT aldım

Merhaba arkadaşlar TRAX 1.4 LT aldım, biraz kullandıktan sonra ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşacağım Şuan için sadece şunu söyleyim, 1.4 motoruna rağmen ivmelenmesi gayet iyi Mylink süper olmuş Kullanımı ve yol tutuşu iyi (yağmurda karda denemek lazım birde) Bagaj küçük görünsede yedek...

7. cicibebeci

Piyasadan çekilme !!

Merhaba arkadaşlar Chevrolet 2015 de Avrupa ve dolayısı ile Türkiye'den çekilme kararı almış duyduğuma göre, bu bilgi ne kadar doğru ve bu çekilen chevrolet sahiplerini nasıl etkiler yorumu olan var mı ? Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. cicibebeci

TRAX

Merhaba arkadaşlar Chevrolet nin yeni aracı TRAX hakkında bilgisi olan, kullanan, alan var mı ? Geçen hafta sonu kullanmadım ama bayiide inceleme şansım oldu Özellikleri daha doğrusu iç donanım özellikleri oldukça fazla, 1.4 LT lerde standart gelen mylink özelliği süper, Nissan Juke kadar...
  9. cicibebeci

Captiva'lar 4x2 mi 4x4 mü

İlanlara bakıyorum herkes model farketmeksizin 4x4 yazmış ama benim bildiğim 2008 yada bugüne kadar model farketmeksizin araçlar 4x2 satışa sunuldu Türkiye de Doğru kesin bilgiye ihtiyacım var, bilgisi olan varmı acaba ? Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

10. cicibebeci

Pathfinder 2.5 Alırken Dikkat Edilecekler ?

selam arkadaşlar Pathfinder 2.5 e kafayı taktım desem yeridir :) Bu araçları alırken özellikle dikkat etmemi önereceğiniz şeyler var mı ? Bu arada düşük km de bulmak çok zor, 100.000 den sonra masraf çıkartma olasılığı yüksek parçaları nelerdir ? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

11. cicibebeci

Antara 2008

Merhaba arkadaşlar Opel Antara konusunda deneyim sahibi olan, yorum, öneri veya uyarı yapacak olan var mı ? 2008 model almayı düşünüyorumda
  12. cicibebeci

Satılık 1999 model RANGE ROVER 4.6 HSE VOGUE PAKET

Merhabalar sahibinden.com da ki ilan numarası: 42980894 küçük jeep yada yeni model araç ile takas olabilir Aracımın Özellikleri: RANGE ROVER 4.6 HSE VOGUE PAKET (1999 model) * 179.000 km de * Vogue Paket (En Dolusu) * 4x4 Airmatic (Alçatma-Yükseltme) * Otomatik High - Low Vites * Çift Yönlü...

13. cicibebeci

Nissan Juke Hakkında

Selam arkadaşlar, Nissan Juke hakkında yorumu olan var mı acaba ? ::) Özelliklerini de toplu hakde biryerde bulamadım ???
  14. cicibebeci

Liberty Renegade yada sadece Liberty

Merhaba arkadaşlar, İlanlara baktığımda iki farklı ifade görüyorum. 1. Liberty Renegade 2. Liberty Gerçekten böyle bir ayrım var mı ? varsa bunların arasındaki fark nedir bilen var mı acaba ?
  15. cicibebeci

Kim Demiş Range'ler Off Road Yapamaz diye

kim demiş Range'ler offroad yapamaz diye :) http://www.izlesene.com/video/range-rover-kaya-tirmanisi/973221

16. cicibebeci

Discovery V8'e LPG

Merhabalar, 2001 LAND ROVER Discovery V8 inceliyorum bu aralar, bu araçlara simit şeklinde bagaj'a gömülü LPG takılabiliyor mu ? Bagaj'ı LPG ile doldurmak istemiyorum da ? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.. Teşekkürler..
  17. cicibebeci

RR 4.0 ile 4.6 karşılaştırma

Merhaba arkadaşlar, RR 4.6 almayı düşünüyordum ancak vergi sebebi ile 4.0 mı alsam diye karar veremiyorum. Range Rover 4.6 HSE ile 4.0 HSE arasındaki fark sadece motor gücü müdür ? Karşılaştırma yapabilecek arkadaşların yorumları için şimdiden teşekkür ederim...
  18. cicibebeci

Ranger Rover HSE 4.6 neden Bu Fiyatlarda ?

Merhaba arkadaşlar, 1997 - 2000 arası Ranger Rover HSE 4.6 araçlara takıldım kaldım. Özelliklerine göre bana oldukça uygun fiyatlı geldi bana. Örneğin aşağıdaki linkteki araç 24.000 TL ilan fiyatı. Neden bu civarda fiyatlar ? Sorunmu çıkarıyor bu yaşlarda / km lerde ...

19. cicibebeci

Nissan Pathfinder 3.5 LT

Merhaba arkadaslar, Aşağıdaki model hakkında bilgisi olan varmi acaba ? 98/99 3.3 LT olanlarımı yoksa aşağıdaki modelimi tercih etmeliyim ? Nissan Pathfinder 3.5 LT V6 - 2001 model
  20. cicibebeci

Opel Frontera 3.2 Limited ile İlgili ?..

jeep ile ilgili soru sormam gerekince heme bu site aklıma geldi. Üstadlara bir sorayım dedim. Sorularıma yanıt verebilirseniz çok sevinirim. çok yakında 2000 model 145.000 km de Opel Frontera 3.2 Limited model (Benzin/LPG li) jeep alacağım. haftasonu aracı bir opel servisine götürüp...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR