Arama sonuçlarınız

1. 58ayhan

Doğu Gap Turumuz

Değerli dostlar 1 mayıs sabahı Bursa Misi kampından çıkıp ilk durak Eskişehir. Alaşehir Beyşehir Konya Adana Gaziantep Urfa Mardin Midyat Elazığ Malatya Sivas Tokat Amasya gezimizi tamamlıyoruz buralardan fırsat buldukça biraz foto biraz bilgi paylaşa cam çok zaman oldu yazmayalı...Ama şunu...

2. 58ayhan

23 Nisan Erdek Buluşmasından

Değerli dostlarım 23 Nisan Erdek buluşmamız 30 karavan 63 kişi sayısı ile gerçekleşti bütün katılanlara Teşekkür ederim bir kaç fotoyla paylaşayım istedim..
  3. 58ayhan

Simav Eynal Kaplıcaları Buluşmamız; 2013

Değerli dostlar Adil 05 abimizi katkılarıyla 10 karavan Simav Eynal kaplıcasında çok güzel bir hafta geçirdik burayı anlatmak çok zor ama ne varki hakikatten çok ama çok güzel bir yer dostlarımızla çok güzel bir gezi yaşadık ve burda bize çok sayıda ziyaretçiler geldi bunlar siyasi ziyaretçiler...

4. 58ayhan

Taraklı Festivalinden Sonra 5 Karavan Göller Bölgesinden Karadeniz Batum Yolcusu

Değerli dostlar 3 üncü Taraklı festivalinden sonra Karavancı dostların yolları ayrıldı biz 5 karavan Önce Karagöl Çubuklu Mudurnu kaplıca ve Bolu Gölköydeyiz burdan Bolu gölcük ve Karaca kaplıcalarından sonra Amasrada 2 karavanla buluşarak Karadeniz turumuz Batumda son bulacak burdaki rotada...
  5. 58ayhan

Yeni Karavan ile Yeni Bir Geziye Merhaba

sevgili dostlarım çok uzun zaman oldu buralara bir şey yazmayalı.evet yazmadım çünkü gezi hazırlığıyla meskuldum karavanın yapımı karavanın eksıklerını tamamlayıp geziye çiktıktan sonra sizlerle paylaşmayı düşünmüştüm.şimdi Allah nasip ederse cuma günü yola çıkacam çıkmadan karavanımın...

6. 58ayhan

Yeni karavan yeni macara başlıyor

sevgili dostlar çok uzun bir zaman oldu yazmayalı burda baktımki karavancı dostlarım halen gezmeye devam ediyorlar.bende şimdi başladım bir karavan yaptırmaya..izmirde ege karavanda başlandı saten bıtmek üzereydi ilaveler ekleyince bıraz daha zaman gerekti ekim 20 de allah kısmet ederse alıp...

7. 58ayhan

Erdek Sihirli Bahçe Kamping

saygı dostu değerli karavan dostlarım gecenlerde bahsetmiştim erdekte yani bir karavan kampık yapılıyor hazılıklar başladı demiştim ve bıtti bu gün ziyaret ettim ve bır güzel gün gecirdim orda arkadaşımız bızler ve dısardan gelen mısafırlerimiz içn çok guzelbir yer hazırlamış banyolar ve wc ve...
  8. 58ayhan

Erdek'te Yeni Düzenlemesi Yapılan Kamping Alanı

Sevgili değerli dostlarım çok yakında erdekte sevdiğim bir kardeşim daha öncede kap alanı olan bır yerin işletmeciliğini aldı şimdi orayı düzenlenmesini ve restura işlem lerini yapıyor bende ona yardımcı olacam karavanların nasıl rahat edebıle ceği bır yer ayarlamaya calısıyoruz karavancıların...
  9. 58ayhan

Biraz Uzak Kaldık

sevgili gezenbilir dostlarım epey zamandan beri yorum yazmadım ve bu durumda da editörden ikaz aldım.yazmadığımdan dolayı..evet karavanımı sattım ama burdan kopmadım sadece okuyorum arkadaşlarımı dostlarımı hep okuyor ve gezilerini takip edıyorum..vede dıyorum herzamanda soylüyorum artık bu yaz...

10. 58ayhan

Eylülde Bir Haftalık Eski Foça Gezisi

saygı değerli arkadaşlarım kısa bir eski foça gezisi yaptım..eski foçanın bu kaadr güzel olduğunu bilmiyordum.o güzel sahili ve gezi yaparak yani tekne gezisi yaparak o güzel koyları gezme fırsatı bulduk eşimle beraber...bazı resimleride sizlerle paylaşmak istedim...eylül 15 den sonraki bir...

11. 58ayhan

Orhangazi 'de Bir Şifa Merkezi

sevgili dostlarım önce şu anda yaşadığımız mubarek ramazan günlerinizi canı gönülden kutluyorum.ve herkese hayırlı günler diliyorum..bu hafta yani pazartesi günü bır dosttumu ziyaret için orhan gazıye gittim.oda bızı vakıt geçsın dıye .keramet köyü denilen ve bu dostumun köyü olan bir gezi...
  12. 58ayhan

Kısa Bir İç Anadolu Gezisi

saygı değerli dostlarım ben bu ayki gezimi bir iç anadolu gezisi olarak düzenledim.gezdiğim yerlerden sizlere kam alanı ve gezdiğim yerlerden bazı bölümler aktarmak istedim..tabiki ben erdekten cıkarak eskişehirden başladım tabıkı eskişehir dedimmi.belediyenin yeni yaptığı porsuk çayı projesi...

13. 58ayhan

Zetaş Kamping; Bodrum

saygı değerlı dostlarım 7 gundur bodrum zetaş kamptaydım denız vede carsı ıçı olması ıyı ama ne varkı yerkötü nıye kötü derken sıcak su yok karavanla cadır bır bır bırıne gırmıs yer kotu hızmet yok vede cok pahalı onun ıçın bıraz zor olacak bırdaha gıtmem su anda hısar onu evcan kapıkteyım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri