Arama sonuçlarınız

1. N

Gezenbilir Ankara Grubu Kavşakkaya Off-Road Etkinliği (2 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Kavşakkaya Off-Road Etkinliği (2 Ağustos 2009) Poz verdim dediysek 4-5 kisi dizi dizi dizilmistik, sirf ben degildim. Askerlik hatirasi. Benzerini gormedim valla. Ben artik Baltik'larda on road olucam, yollarda gezenbilir modunda...Daha yukseklere cikicam yani...

2. N

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Kavşakkaya Off-Road Etkinliği (2 Ağustos 2009) Salvarli arkadasim, iyi guldurdun bizi sagol, guzel bir ozet olmus ama yiyenbilir kismi hakettigi ilgiyi gorememis!... ;D Ben Cj'in orasinda burasinda bir suru fotograf cektirmistim. Onlar umuma aykiri mi goruldu...
  3. N

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Kavşakkaya Off-Road Etkinliği (2 Ağustos 2009) Sevgili Zerrin fotograflarimi tek tek yuklemissin, sagol, mahcup oldum. :-\ Benden ancak fotograftaki gibi, tozsuz-camursuz duz yolda CJ pilotu olur. Ama azicik co-pilotluk yapabilirim, pilotu elimle beslerim...

4. N

Ynt: Gezenbilir Ankara Grubu Kavşakkaya Off-Road Etkinliği (2 Ağustos 2009) Merhaba, Bu guzel gezi icin sevgili organizatorumuz Zerrin Gezenbilir'e ;) , sevgili soforum Kerem ve sevgili Lada'sina :), sevgili hossohbet yiyenbilir ekibi Azra, Cihan ve Bengu'ye, esas off-road kismina...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri