Arama sonuçlarınız

1. seref3572

Gezenbilir İzmir ; Ödemiş Gölcük'te Kamp - Trekking Etkinliği Duyurusu (28 30 Ağustos 2010)

Ynt: Gezenbilir İzmir ; Ödemiş Gölcük'te Kamp - Trekking Etkinliği Duyurusu (28 30 Ağustos 2010) 30 ağustos da yapılacak birgi kampı için 2 yer belirledik. Biri İmam bİrgivi türbesinin batısında Belediyenin piknik alanı diğeride şehir merkezinde Çakırağa Konağı karşısı. Belediye başkanımız...

2. seref3572

Gezenbilir İzmir ; Ödemiş Gölcük'te Kamp - Trekking Etkinliği Duyurusu (28 30 Ağustos 2010)

Ynt: Gezenbilir İzmir ; Ödemiş Gölcük'te Kamp - Trekking Etkinliği Duyurusu (28 30 Ağustos 2010) 30 Ağustos günün Birgi de de kamp yapabiliriz. Ben birgi için kamp yeri konusunu bir bakıyım. yarın net bir şekilde bilgi verebilirim...
  3. seref3572

Ödemiş Bisiklet Severler Grubu ve Ödemiş Belediyesi Cumhuriyet turu

Ynt: Ödemiş Bisiklet Severler Grubu ve ödemiş Belediyesi Cumhuriyet turu Cumhuriyet turu görüntüleri http://video.turk.net/video/izle/28124/facebook/Bisikletle-Cumhuriyet-turu---IZMIR/

4. seref3572

ALDOSK 13. Antalya MTB Cup

Ynt: ALDOSK 13. Antalya MTB Cup teşekkürler resimler için:) katılım güzelmiş. seneye bende katılmak isterim:)
  5. seref3572

ALDOSK 13. Antalya MTB Cup

Ynt: ALDOSK 13. Antalya MTB Cup nasıl geçti. resimlere bekliyoruz...

6. seref3572

Ynt: Ödemiş Bisiklet Severler Grubu ve ödemiş Belediyesi Cumhuriyet turu Cumhuriyet turu çalışmaları devam ediyor

7. seref3572

Ynt: Ödemiş Bisiklet Severler Grubu ve ödemiş Belediyesi Cumhuriyet turu 29 Ekim 2009 tarihinde Ödemiş'de bugüne kadar yapılan en büyük bisiklet organizasyonu. Birçok kişinin Ödemiş'in güzellikleriyle ve güzel insanlarıyla tanışacağı birçok Ödemiş'linin severek katılacağı ve eğleneceği bu...
  8. seref3572

Gezenbilir İzmir; Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009) ewet cengiz tamkan. turgutlu da karşılamış.(sonradan anlattı)Bugün Aydın dağları Mum kayalıklar zirvesine tırmakdık.1650 metreye kadar tırmandık . Yağmur nedeniyle geri döndük. O taraflarada görmenize isteriz:).
  9. seref3572

Ynt: Ödemiş Bisiklet Severler Grubu ve ödemiş Belediyesi Cumhuriyet turu İlk turumuz 5 kişiydi. Ali tatlı emre yılmaz damla uysal ismail kaan balcılar ve ben

10. seref3572

Ödemiş'de bugüne kadar yapılan en büyük bisiklet organizasyonu. Birçok kişinin Ödemiş'in güzellikleriyle ve güzel insanlarıyla tanışacağı birçok Ödemiş'linin severek katılacağı ve eğleneceği bu muhteşem bisiklet turuna "Cumhuriyet Turu"na sen de gel Cumhuriyet adına bir pedalla sen çevir...

11. seref3572

Ynt: Gezenbilir İzmir; Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009) karşılayanbilirsiz bi gezi olmuş:(
  12. seref3572

Ynt: Gezenbilir İzmir; Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009) bu arada facebook u da ekledim. izin almadan. :)

13. seref3572

Ynt: Gezenbilir İzmir; Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009) :) süperdi. Adem abi nin adrenalini gözlerinde görmek mümkün.
  14. seref3572

Ynt: Gezenbilir İzmir; Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009) motorun izlerine görmüştük:))) Oğlum baba biz de neden motorla çıkmadık diye tutturdu:)))
  15. seref3572

30 Ağustos Zafer Bayramı Konvoyu Mersin

Ynt: 30 Ağustos Zafer Bayramı Konvoyu Mersin anlamlı günde anlamlı bir organizasyonla süper bir gün olmuş. Bizde Bozdağ da kutladık bayramımıza:)))

16. seref3572

Ynt: Gezenbilir İzmir; Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009) Gezenbilir'in Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009) kampı Küçük Menderes gazetesinde yer aldı. http://www.kucukmenderes.gen.tr/FOTO/31082009.pdf tıklayarak görebilir haberini okuyabilirsiniz.
  17. seref3572

Ynt: Gezenbilir İzmir; Ödemiş - Bozdağ Mermeroluk Kampı (29-30 Ağustos 2009) gezen bilir çınarların, kestane şekerlerinin ve ceviz ağaçlarının altında yemesini bilir.ben bir parça dahi göremesem bile yenenlerden:)))
  18. seref3572

Cumartesi proğramı çok güzeldi. :) Etkinliğin ilk fotoğrafı olarak bunu Şeref Bey'in mesajının içersine yerleştiriyorum. Öz Murat 29 Ağustos 2009 Sabahı. İzmir Bornova Metro Girişinde Gezenbilir İzmir Grubumuz;

19. seref3572

Şu Anda Ne Dinliyoruz?

Ynt: Şu Anda Ne Dinliyoruz? Düşler Sokağı - Aşk tuttu elimden benim
  20. seref3572

Suda Boğulma

Ynt: Suda Boğulma 35 Yaşında yüzmeye öğrendim. Tam biliyorum da diyemem. yüzme sırasında boğulma tehlikesi yaşadım. Hayatımın en kötü anı olduğunu söyleyebilirim. Kurtarma olayı çok önemli. Bu yüzden yüzme de kişilerin toplu olarak yüzmelerini tavsiye ediyorum. Bu olay esnasında sanırım...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,146
Kaydolan Son Üyemiz
Suatcım

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri