Arama sonuçlarınız

1. grgphoto

Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Sakaryalı Dostlara ve gezen bilir üyelerine günaydın. Gününüz süper geçsin.

2. grgphoto

Sakarya Hendek Zirvelerinde Gezi (9 Mayıs 2010)

Ynt: Sakarya Hendek Zirvelerinde Gezi (9 Mayıs 2010) Sinan abi, eklenen fotoğraflar benim ve zeki'nin arkadaşı İsmail beyin kareleri, gezi dönüşü tüm fotoğrafları toparlayıp bircan hanıma teslim ettik. Siteye o ekledi. Yani gezinin ardından kalanlar bu kadar. herkese teşekkür ederim, başka...
  3. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Sormayın, çok istediğim bir güzergahtı. Benim içinde iyi bir keşif olacaktı. Dediğin gibi bu bir başlangıç olsun. diğer etkinliklere katılacağım.

4. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Etkinliğin 9 mayıs 2010 pazar gününe alınması kötü oldu benim açımdan. :( Aynı tarihte istanbul'da ki bir organizasyona katılmak zorundayım.
  5. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Serkan, kışın gittiğin gezi fotoğraflarını görünce içim gitti açıkçası. Şehrimizin ne kadar güzel olduğunu göstermişsin. Bende orada olmalıydım dedim hepsinde. Bundan sonra ki etkinliklerinize katılırım seve seve, bir gün aracımla da olacak :)

6. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Tüm forum üyelerine de hayırlı cumalar ayrıca.

7. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi 16 Mayıs 2010 Pazar günü Keremali Dağı Zirvesi. yorumlar ve öneriler..... Bende araç olmadığı için sadece bakıyordum, bir arkadaşım aracı ile katılabiliriz dedi kesin olmamakla birlikle bu gezide yer alacağız.
  8. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Bende araç olmadığı için sadece bakıyordum, bir arkadaşım aracı ile katılabiliriz dedi kesin olmamakla birlikle bu gezide yer alacağız.
  9. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi İyiyim abi , bari sen deme şunu :) şipşakçı,resimci :) Pazar günü evde yatmaktan her uyerim tutuldu. Dinlenirim diye çıkmadım , anladım ki bana göre değil.

10. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Herkese günaydın, işleriniz de başarılar.

11. grgphoto

Işık Patlatması Yapmadan Nasıl Çekeriz?

Ynt: Işık Patlatması Yapmadan Nasıl Çekeriz? :) Başka bir güne bırakın. Yeniden gezmeniz için nedeniniz olur :) Yukarıda söylendiği gibi tam anlamı ile bir çözümü yok. Farkı bir ışık koşulunu beklemek gerekiyor.
  12. grgphoto

Çekim Tekniği Hakkında Soru

Ynt: Çekim Tekniği Hakkında Soru Bence de siz bir gün iyi bir fotoğrafçı olacaksınız. Deneme yapan ve ilkinde vazgeçen, fotoğraf çekmenin makineyi boynuna takmaktan ibaret sananlardan değilsiniz. İyi bir fotoğrafçı önce projesini belirler kurgular sonra uygular, dener denerr denerrrr...

13. grgphoto

Sony 2010 Dünya Fotoğraf Ödüllerinde Bir Türk.. Hayri Kodal

Ynt: Sony 2010 Dünya Fotoğraf Ödüllerinde Bir Türk.. Hayri Kodal Ödülü sonuna kadar hakeden bir kare. Darısı başımıza :)
  14. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Sinan abi özel mesaj gönderemiyorum. Mesajını okudum , yüksek bir araba bakıyoruz bizde.
  15. grgphoto

Taraklı'da Zaman

Ynt: Taraklı'da Zaman Son yıllarda ciddi çalışmalar yapılmakta Taraklı'da, tarihi dokusunu yeniden kazanmakta. Fotoğaf sever biri olarak elektrik tellerinden nefret ediyorum. Yapılan çalışmalarla bu teller artık yer altına alımış durumda. Son edindiğim bilgiye göre de Resterasyon çalışmalarını...

16. grgphoto

Sakarya Hendek Dağlarında Orman Etabı (18 Nisan 2010)

Ynt: Sakarya Hendek Dağlarında Orman Etabı (18 Nisan 2010) Teşekkür etmek istiyorum. Öncelikle geziyi düzenleyen ve davet eden arkadaşlara. Fotoğrafları paylaşmanın ne kadar uzun vakit aldığını bilen bilir Bircan'a ayrıca teşekkürler. Gezinin güzelliğini biraz olsun aktarmaya çalıştım. Diğer...
  17. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi arkadaşlar, işverenim bir 4*4 aramakta. İnceleye inceleye iki araca karar kıldık. Sizlerin deneyim ve bilgisine başvurmak istedim. Tavsiyeniz benim için önemli olacak. Toyata RAV4 ve Honda CRV bu iki araçtan hangisi daha iyidir. Hafif arazide kullanılacak...
  18. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi herkese iyi günler, hayırlı işler. "girenlerde bakıyor öyle selam sabah vermedein kaçıyor" açıkçası doğru, ama mazeretim var. :) Konulara cevap verdiğimde takip etmem gerekiyor. İşlerden dolayı bu pek mümkün değil. O nedenle şöyle bakıyorum bende neler...

19. grgphoto

Türkiye Ulusal Off-Road Şampiyonası 1.Yarışı Sakarya'da (27-28 Mart 2010)

Ynt: Türkiye Ulusal Off-Road Şampiyonası 1.Yarışı Sakarya'da (27-28 Mart 2010) .
  20. grgphoto

Ynt: Sakarya Serbest Muhabbet Köşesi Sinan abi seni unutmadıkta yarış zamanı başının ne kadar kalabalık olduğunu gördüm. Sonraki toplantılarda bunu telafi edeceğim :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,485
Kayıtlı Üye Sayımız
172,143
Kaydolan Son Üyemiz
sailing

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri