Arama sonuçlarınız

1. J

Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek?

Ynt: Hirvatistan, Kosova, Karadag, Bosna Makedonya Araba İle Gezmek? Gitmediğim için Karadag'i bilmiyorum. Ama bizzat yasadigim olaydan söyleyebileceğim, Avrupa'da geçerli olan Greencard sigortasi Kosova'da geçmediğinden girişte ek trafik sigortasi yaptiriyorsun ve 60 Euro'yu ödüyorsun maalesef.

2. J

Balkanlara Bir Tur -Karayolu İçin Yardım

Ynt: Balkanlara Bir Tur -Karayolu İçin Yardım Daha önce hiç Schengen vizesi aldiniz mi ? Eger aldiniz ise, 3 aylik cok-girisli cikisli Yunan vizesi talebinde bulunmaniz halinde sorun olmayacaktir. Eger almadi iseniz, 1 aydan fazla vermeyebilirler.
  3. J

Ynt: Balkanlara Bir Tur -Karayolu İçin Yardım Yunanistan size Schengen'i basvuru formunda belirttiginiz süre kadar verecektir muhtemelen. Bulgaristan'dan dediginiz gibi transit geçiş mantığı ile dönebilirsiniz. Bitola (Manastır) güzel bir kenttir. Atatürk'ün de egitim aldigi askeri idadiyi...

4. J

Ynt: Balkanlara Bir Tur -Karayolu İçin Yardım Merhaba, rotanin bir kismini gezmis birisi olarak bildiklerimi paylasayim. Edirne'den Pazarkule sınırkapısından çıkış yaparak öncelikle Selank'e gitmelisiniz. Vaktiniz var ise Kavala'yi görmekte fayda var. Selanik'ten Üsküp'e tren seferleri var...
  5. J

Trenle Yunanistan Gezisi Yapmayı Planlıyorum

Ynt: Trenle Yunanistan Gezisi Yapmayı Planlıyorum Merhaba, http://www.tcdd.gov.tr/home/detail/?id=233 adresinde Dostluk Ekspresi hk.da detayli bilgi alabilirsiniz. Aynı sayfada Interrail ve BALKAN FLEXIPASS secenekleri hakkinda da bilgi alabilirisniz. Iyi yolculuklar...

6. J

Prag-Roma (11 Aralık-13 Aralık)

Ynt: Prag-Roma (11 Aralık-13 Aralık) Merhaba, merak ettim. Hangi havayolu ile seyahat etmeyi planlıyorsunuz ? Ortalama bir Prag ucusu THY ile 200 Eur'dan basliyor kısa bir süre kala aldığınızda.. THY ile Cek havayollari ortak sefer düzenledikleri icin fazla bir fiyat rekabeti de olusmuyor...

7. J

Arabayla Makedonya, Kosova Gezi Rotası İçin Yardım?

Ynt: Arabayla Makedonya, Kosova Gezi Rotası İçin Yardım? Merhaba, dediginiz gibi Bambina hn. , 2.kısma bıraktığım Arnavutluk turuda, Yunanistan-Arnavutluk-Karadag-Bosna Hersek-Hırvatistan olarak uygulanabilir. :)
  8. J

Assos Gezisi İçin Tavsiyeleriniz Var mı?

Ynt: Assos Gezisi İçin Tavsiyeleriniz Var mı? Merhaba, Assos kafa dinlemek için çok güzel bir yer. Aracinizla ya da Truva Turizm otobüsleri ile Ayvacık'a kadar gidip oradan minibüs vile Behramkale (Assos)'a inebilirsiniz. Bütçenize uygun pek çok yerde konaklayabilirsiniz. Hatta sahilde cadir...
  9. J

Ynt: Arabayla Makedonya, Kosova Gezi Rotası İçin Yardım? Merhabalar, konu ile ilgili olarak yaz tatili olduğundan olsa gerek sizlerden maalesef hic geri donus olmadi ama gozumu karartip yola ciktim. :) Eski Osmanli topraklarinda ailem ile birlikte gecirdigim cok keyifli bir tatil oldu...

10. J

Merhaba tüm GezenBilir sitesinin degerli gezginlerine, esim ve 2 cocugumu da yanima alarak kisisel arac ile gelecek hafta 4 gece 5 gün (sure gerekir ise uzatilabilinir) bir tur planliyorum. Multiple schengen vizemiz var. 1.gün Ipsala, Yunanistan-Kavala-Selanik-Evzoni-Makedonya Gevgelia-Veles...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri