Arama sonuçlarınız

1. atlvlk

Hafta Sonu Offroad Gezi Ve Kamp

İstanbul hafif offroad, kamp, gezi için beni de ekleyebilirseniz sevinirim. Atilla Volkan 533 577 49 35 .4x4 aracım RR vogue Td6 L322

2. atlvlk

Aci̇l Yardim !! Range Rover Vs Jeep Wrangler

Range Rover da dağ tepe ,bozuk yollarda kapasite olarak sorun çıkarmaz ama daha çok acırsınız aracınıza.Range Rover daha hassas hissi veren bir araç,bu doğru olmasa bile verdiği his öyle. Rubicon da şehir kullanımında çok konforsuz değil gayet güzel araç ama Extra konfor donanımları eksik.Koltuk...
  3. atlvlk

Aci̇l Yardim !! Range Rover Vs Jeep Wrangler

Selamlar. 11 yıldır, 3 ayrı Range Rover (L322) Kullanıcısı olarak fikrimi belirtmek istedim.L 322 Range Roverdan sonra 2013 L405 Range Rover daha şehir aracı mantığıyla tasarlanmış bir araç,fabrikasyon olarak sunulan opsiyon off road aksesuarları yok mesela,bu bile off road kullanımından...

4. atlvlk

Yardım: Range Rover 2003 Model 3.0 Td6 Şanzıman Yağı -antifiriz -diferansiyel Yağı Değişimi

Selamlar. 2009 yılından beri 3adet farklı RR L322 Td6 araç kullandım aralıksız olarak,şu anda 2005 model L322 vogue td6 araç kullanıyorum(Eşim kullanıyor.) Bu yağ değişimlerini ve bakımları hangi serviste yaptırıyorsunuz bir öneriniz var mı?Birçok bilindik Land rover servisini kullanmış biri...
  5. atlvlk

FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

6. atlvlk

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Hayır malesef.Büyük oğlum (5) hasta oldu, o yüzden erteledik gezimizi.

7. atlvlk

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Herkese selamlar.Gerçekten çok keyifli bir gezi olmuş,benzer bir gezide ,güzergah aracıma uygun olursa aranıza katılmak isterim. Bu arada fotolardaki Mat yeşil Toyota pikabın yazın Saros Erikli beldesinde olma ihtimali var mı...
  8. atlvlk

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Iyi aksamlar Alican bey, Galiba ilk Kartepe deneyimini ,cocuklarla oldugu icin ,asfalt yoldan yapmak daha dogru olacak. Daha sonra benzer bir etkinlik olursa tek basima araniza katilmayi arzu ederim.Can Cekti Restaurant a dikkat...
  9. atlvlk

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012)

10. atlvlk

Ynt: FAKOFF Olarak Kartepe Sırtlarındayız.(11 Mart 2012) Herkese iyi aksamlar, Biz de ailece bir Kartepe gezisi yapmak istiyoruz.Ancak bu etkinlik bize uygun olur mu bunu tam kestiremedim.Zira 4.5 yasindaki ve 4 aylik ogullarim ve esimle beraber piknik havasinda bir gezi arzu ediyoruz...

11. atlvlk

Range Rover Vogue(L322)için hafif off road a uygun 4mevsim Lastik var mıdır?

Ynt: Range Rover Vogue(L322)için hafif off road a uygun 4mevsim Lastik var mıdır? Cevaplariniz icin tesekkurler.. Iki takim jant ve lastik kullanmayi tercih etmiyorum.20 inch jantlar icin su anki lastiklerinden (Kis ve hafif arazi kosullarinda) daha iyi performansli 4 mevsim lastigi...
  12. atlvlk

Ynt: Range Rover Vogue(L322)için hafif off road a uygun 4mevsim Lastik var mıdır? Kimsenin bilgisi ya da onerisi yok mu arkadaslar? Konuyu yanlis yere mi actim acaba :-\

13. atlvlk

Selamlar Arkadaşlar, Konu başlığında da belirttiğim gibi RR Vogue 3.0TD6 aracıma,gerektiğinde hafif off road şartlarında, hafif karda ve çamurda da kullanabileceğim, bunun yanında da şehiriçi kullanımda da sorun yaratmayacak bir lastik arıyorum. Aracın orjinal lastik olçüsü 255/50/20 . Bu...
  14. atlvlk

3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) Havanın yağışlı olma ihtimali ve küçük oğlum San'ın sıkıntı yaşayabileceği dolayısıyla malesef bu seneki festivale katılamayacağız. Bungalov listesinden adımızı siliyorum. Herkese iyi eğlenceler... Listenin son hali...
  15. atlvlk

3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) Selamlar, ayni sorun bizim de kararsiz kalmamiza yol aciyor. Bungalov listesinde olmamiza ragmen hava kosullari yuzunden odeme yapip kesinlestiremedik. Cok fazla bir kamp tecrubemiz de olmadigindan ,yagisin yogun olma...

16. atlvlk

3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010)

Ynt: 3. Geleneksel Gezenbilir Doğa Sporları Festivali Ön Duyurusu (03-04 Temmuz 2010) Bungalov Listesi : 01-Murat Şenol (2 kişi + 1 çocuk) 02-Alper Hepgür (2 kişi + 1 çocuk) 03. Serpil Köse (+1) (2 kişilik ödeme yapıldı) 04. Ercan Akgül (tek kişilik) 05. Adil Aynur 2 kişi (Ödeme yapıldı)...
  17. atlvlk

Range Rover 3.0 td ?..

Ynt: Range Rover 3.0 td ?.. Selamlar kaanvat, Ben de konuyla ilgili birşeyler paylaşayım.Şu an ikinci 2004 model Range Rover VOGUE 3.0TD6 aracımı kullanmaktayım. Bu araçlardan önce diğer üyenin alternatifleri arasında olan BMW E60 2004 530i araç kullanmaktaydım.Bu araç 520d den oldukça kuvvetli...
  18. atlvlk

Range Rover 3.0 td ?..

Ynt: Range Rover 3.0 td ?.. Uygulama ne kadara mal oldu? Bir de aracin yakit tuketimi artti mi?Bir fark hissettiniz mi acaba? Tesekkurler.

19. atlvlk

4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009) devam...
  20. atlvlk

4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009)

Ynt: 4. Geleneksel Gezenbilir "Best FM" Tanışma Etkinliği (10-11 Ekim 2009) İlk defa katıldığımız bu Gezenbilir etkinliği ben eşim ve özellikle canım oğlum SAN için çok keyifli geçti.Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Oğlumun gelir gelmez arkadaş ve masalarına misafir olduğu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,116
Kaydolan Son Üyemiz
bahaattin

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri