Arama sonuçlarınız

1. Ziyacenk

X Trail T30 2005 Model Aniden Stop Ediyor

Selam, Konunun üzerinden baya bir zaman geçmiş, ancak sizin sorun yağ kablosu bağlanınca düzelmiş diye anladım. Dururken yada giderken stop etme durumu şimdi bir arkadaşımda mevcut 2004 model araç benzinli hiç LPG takılmamış 110.000 km de ve çözüm olur diye iki adet sensör değiştirilmiş...

2. Ziyacenk

Usb Çevirici

Ben Eskişehir deyim İstanbul'da bir firmayı aradım. Uyum sağlamaz ise geri gönderirim dedim olmaz dediler bende şu an bluetooth çalışan portatif bir hoparlör ve cep telefonumda ki mp3 ler ile uzun yolda müzik dinliyorum gayette keyifli oluyor tavsiye derim..:) Şehir içinde ise radyo yetiyor.
  3. Ziyacenk

Usb Çevirici

Selam arkadaşlar yeni bir konu başlığı açmadan önce benzer başlık var mı diye baktım ama bulamadım umarım var olan bir konuda başlık açmadım. Bildiğiniz gibi araçlarda standart olarak kaset çalar bulunuyor. Bazı uygulamalarda navigasyonlu multimedia cihazlar gördüm. Kullanıp da memnun olan...

4. Ziyacenk

X-trail Anahtar Kodlama

Ynt: X-trail Anahtar Kodlama Pil değiştirirken yada uzun süre yedek anahtarı kullanmayınca sistem anahtarı unutabiliyor. Bu bilgi benim için süper oldu çok işime yaradı anahtarı tamire gönderecektim neredeyse oysa ki anahtarım sağlammış. Ancak kaç tane anahtarınız varsa programlama modunda...
  5. Ziyacenk

X-trail Anahtar Kodlama

Ynt: X-trail Anahtar Kodlama T30

6. Ziyacenk

X-trail Anahtar Kodlama

Ynt: X-trail Anahtar Kodlama Çok teşekkürler. Anahtarımın teki çalışmıyordu bu talimatlar çok işime yaradı. Şimdi ikisi de çalışıyor.

7. Ziyacenk

Xtrail E Lastik Aldım

Ynt: Xtrail E Lastik Aldım Lastiklerinizin kıymetini bilin her yolu denedim internetten de stokta var gözüküyor telefon açıp stok sorduğunuzda ise ondan kalmadı diyorlar yok satıyorlar şu anda .:) Keyifli, kazasız sürüşler.
  8. Ziyacenk

Xtrail E Lastik Aldım

Ynt: Xtrail E Lastik Aldım Selamlar, Bende aranıza yeni katıldım 2004 model x-trail aldım. lastik almak istiyorum bana da yokohoma g012 tavsiye ettiler ama şu an lastik yok ve 3 ayda gelmez diyorlar. Lassa competus A/T kullanan var mı onu almak istiyorum. Teşekürler.
  9. Ziyacenk

GPS Veri Dosyaları

Ynt: GPS Veri Dosyaları Selam Arkadaşlar bir sorum olacak, bende pocket pc de dahili gps alicisi var ve cihazda windows mobile6 calisiyo doğal olarakda şehir içi programım ve haritam var. Bu vermiş olduğunuz rota ve harita bilgilerini (mps, gdb, gts gibi formatları yada arazide eş yükselti...

10. Ziyacenk

Gezenbilir İran Demavend Tırmanışı (Ocak 2007)

Ynt: Gezenbilir İran Demavend Tırmanışı (Ocak 2007) Söylemesi o kadar kolay ki; " Neden biraz daha beklemediniz.? " Bakın bende yazıverdim bir çırpıda. Hırs çok önemli bir olgu sonu olmayan biraz daha, biraz daha tamam da nereye kadar? biraz daha. Nerede duracağız; geride bakleyenleri bizi...

11. Ziyacenk

Ynt: Gezenbilir İran Demavend Tırmanışı (Ocak 2007) İsmail Hocam Gönüller Yollar Bir hoşbuldum, Teşekkürler.
  12. Ziyacenk

Ynt: Gezenbilir İran Demavend Tırmanışı (Ocak 2007) Bütün ekibi tebrik ederim; hep gönlümüz ve yüreğimiz sizinleydi yüreğinize ayağınıza saglık.. Saygılar ,Sevgiler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri