Arama sonuçlarınız

1. ilkersev

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015)

2. ilkersev

Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015)

Ynt: Gezenbilir; Bolu Kış Kampı (21-22 Şubat 2015) Efe Bey selamlar Bir aksilik olmaz ise bu kampı kaçırmam,şimdiden emeğiniz için teşekkür ederim. Bir de kar olursa tadından yenmez ...
  3. ilkersev

Gezenbilir Kış Kampı; Bolu Yedigöller (15-16 Şubat 2014)

Herkese selam Yeni haberim oldu.Gelmeye çalışacam...

4. ilkersev

Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Tmm oldu şimdi...
  5. ilkersev

Gezenbilir Land Rover Buluşması (7-8 Aralık 2013)

Herkese selam Ender yaaa ...bu tarihi nereden buldunuz.Yurtdışındayım olmadı şimdi :(

6. ilkersev

Almanya-avusturya-çek Turu

Selam arkadaşlar 1-6 Ekim 2013 de Oktoberfest e için Münih e gidiyorum.Burada bir sıkıntı yok ama kalan 11 gün haritadaki gibi bir plan yaptım.Ama emin değilim sizlerin tavsiyesi doğrultusunda yön verecem.17 Ekim 2013 de Prag dan İst a dönüş uçak biletim var. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

7. ilkersev

Gezenbilir; 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir; 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Birkaç fot daha...
  8. ilkersev

Gezenbilir; 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir; 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013) Selamlar Kampa emeği geçen herkese teşşekür ederiz.Çok eğlendik çok da doyduk :)
  9. ilkersev

Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

Ynt: Gezenbilir 2013 Kış Kampı (16 - 17 Şubat 2013)

10. ilkersev

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 13. Bölüm Duyurusu (Boloff ile Mudurnu) Selamlar 13. bölümü bir türlü bulamıyorum.Yardımcı olurmusunuz?

11. ilkersev

Gezenbilir İçin Oylarınızı Bekliyoruz!.

Ynt: Gezenbilir İçin Oylarınızı Bekliyoruz!. Selamlar İşlem tamamdır. Teşekkür ederiz. Bumerang Ödülleri "En Bilge Forum" kategorisinde yarışan "www.gezenbilir.com" sitesine oy verme işleminiz başarıyla tamamlandı.
  12. ilkersev

Amsterdam-Paris-Brüksel 2012 tur notlarım

Ynt: Amsterdam-Paris-Brüksel 2012 tur notlarım Selamlar Yerlesim olarak gocmen zenciler cogunlukda,ucuz bolge ama aksamlari cok tenha sokaklar.Caniniz sikilirsa gece hicbirsey bulamazsiniz.Tehlike derken sokaklar tenha olunca grup zencilerle karsilasiyorsunuz.Bana tekin gelmedi pek ama basima...

13. ilkersev

Ynt: Amsterdam-Paris-Brüksel 2012 tur notlarım Selamlar Otel fiyatlarını booking.com dan bakabilirsin.Ben tüm seyahatlarimde bu siteyi kullanıyorum.Bilet fiyatlarına gelince ekobilet.com dan ucuza bulabilirsin.Ucuz uçak bileti için bu siteyi takip etmen yeterli olacaktır.Yeme içmeyi kafana...
  14. ilkersev

Kemal Merkit'i Kaybettik

Ynt: TransAnatolia’da Acı Kayıp – Kemal Merkit Hayatını Kaybetti Allah mekanını cennet eylesin.
  15. ilkersev

CAMPER VW TRANSPORTER İLE AVRUPA

Ynt: CAMPER VW TRANSPORTER İLE AVRUPA Selamlar Doğru söze ne nedir :))

16. ilkersev

MİDİLLİ (LESVOS) ADASI - 2012

Ynt: MİDİLLİ (LESVOS) ADASI - 2012 Selamlar Herkese teşekkür ederim.Sizlere faydalı bilgiler verebildiysem ne mutlu bana.Sorularınız olursa seve seve cevaplarım.
  17. ilkersev

Ynt: Amsterdam-Paris-Brüksel 2012 tur notlarım Selamlar Sorularınız olursa seve seve cevaplayabilirim.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana... Gezenbilir ne de olsa :)
  18. ilkersev

Herkese selamlar Temmuz ayında yapmış olduğum gezimin notlarımı bloguma yazdım.Sizlerle paylaşmak istedim. http://ilker-gezenbilir.blogspot.com/2012/07/amsterdam.html

19. ilkersev

MİDİLLİ (LESVOS) ADASI - 2012

Selamlar 9 Temmuz 2012 de yaptığım Midilli Adası gezi notlarını sizinle paylaşmak istedim.Umarım işinize yarar. http://ilker-gezenbilir.blogspot.com/2012/07/midilli-lesvos-adasi.html
  20. ilkersev

CAMPER VW TRANSPORTER İLE AVRUPA

Ynt: CAMPER VW TRANSPORTER İLE AVRUPA selamlar Gezimin tamamı burada: http://ilker-gezenbilir.blogspot.com/2012/04/arac-ile-avrupa.html

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri