Arama sonuçlarınız

1. T

Gezenbilir 1. İstanbul Mitsubishi'ciler Tanışma Gezisi Duyurusu (26 Nisan 2009)

Ynt: Gezenbilir 1. İstanbul Mitsubishi'ciler Tanışma Gezisi Duyurusu (26 Nisan 2009) Kahraman Bey araçsız da olsa gelebilirsiniz... Mitsubishi gezisi bu... Mitsubishi severleri elbette misafir ederiz -------------------------------------------------------------- Sevtap hanım davetinize...

2. T

Gezenbilir 1. İstanbul Mitsubishi'ciler Tanışma Gezisi Duyurusu (26 Nisan 2009)

Ynt: Gezenbilir 1. İstanbul Mitsubishi'ciler Tanışma Gezisi Duyurusu (26 Nisan 2009) O tarihte İstanbuldayım.Fakat Pajero'm Marmariste olduğundan katılamıyorum. Hepinize bol kahkahalı, eğlenceli OFF_ROAD' lar dilerim. UNUTMAYALIM PAJERO SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR. ona bir araç muamelesi...
  3. T

Şile Sahil Yolu Keşif Gezisi (3 Şubat 2008)

Ynt: Şile Sahil Yolu Keşif Gezisi (3 Şubat 2008) Fotograflar çok güzel. paylaşım için teşekkür.Bence beykoza değilde rivaya gidilebilirse veya ters rota yani rivadan şileye ?güzel oluır.Google dan bakıldığınde bazı yollar görülüyor.Üzerinde ortak bir çalışma yapabiliriz. Yine niyetlenirseniz...

4. T

Mitsubishi Pajero

Ynt: Mitsubishi Pajero Kıymetli Erdem kardeşim; Bu pajero benim yaklaşık 10 değişik marka araç kullandıktan sonra İŞTE BENİM ARACIM BU dediğim bir alet. Sahibi olarak her birini en az birsene veya daha fazla kullandığım markaların listesi şöyle: jeep cj5 ,jeep limited toyota land cruiser, lada...
  5. T

LR Defender 110

Ynt: LR Defender 110 Sayın arkadaşlar kıymetli kardeşlerim; Amaç imseyi üzmek veya damarına basmak degil. Bir kardeşimiz unimog hahkkında fikrimi sordu. Ben de KENDİME AİT araçta yaşadıklarımı anlattım. daha anlatacak çok şey vardı da kısa kestim.Hepsi bu. Şimdi bundan kendisine vazife çıkaran...

6. T

LR Defender 110

Ynt: LR Defender 110 Ben kimseyi kınamıyorum... hepinize sevgiler.İyi geceler. Konu kapandı..

7. T

LR Defender 110

Ynt: LR Defender 110 Kulaktan dolma olamaz çünkü araç bir sene bende kaldı evraklarının kopyaları bende saklı .Ayrıca jandarma trafikten ceza yazmışlar makbuzu da duruyor.ararsam bulurum. Lütfen katılmadığınız maddeleri yazarsanız yanlışlarımı düzeltirim.. Not.benim alet 1974 model idi...
  8. T

LR Defender 110

Ynt: LR Defender 110 Elimden geldiğince anlatayım: 1-aracın agırlığı 3000+ kg motoru 60 gibi bir beygir. 6 silindir benzinli. 100 km de 40 litre benzin yakar..düz yolda araziye girerseniz bir depoyu 1 saatte içer... 2-sürati max 60 km..bütün yürüyen aksamında sesler gelir..motordan...
  9. T

Mitsubishi Pajero

Ynt: Mitsubishi Pajero Pajero 90 TDI sahibi olarak aranızdayım. Aracımı Discovery den daha cok seviyorum. Görüşmek dilegiyle hepinize sevgiler..

10. T

LR Defender 110

Ynt: LR Defender 110 Serdar Bey Merhaba; MPI konusunda yazdıklarını görmedim ama ben MPI dan hiç şikayetçi olmadım.Borusan ın birkaç yıl önce düzenledigi KAZDAĞLARI gezisinde de çok iyi performans gösterdiğini arkadaşlar gördü. Motor güçsüzlüğü veya debriyaj sorunu yaşamadım.Kullanmasın...

11. T

LR Defender 110

Ynt: LR Defender 110 Sayın ADMIN ve üye arkadaşların dikkatine; Sayın ADMIN'in bu cevabından güç alarak BÖLÜCÜLÜK FAALİYETİ'ne başlamış bulunuyorum.Hernekadar yandaş bulamayacağımdan çok emin olsamda herşeyin bir başlangıcı vardır diyerek bölücülük faaliyetimi açıkliyorum: Yeni bir sayfa...
  12. T

LR Defender 110

Ynt: LR Defender 110 YUKARIDAKİ YAZIMA EK NOT: Üyesi olduğum Sayın LRO moderim Ümit bu yazıyı okursa veya ispiyonlanırsam beni guruptan atacağı kesin.!!!!!!! Hi. Hi acaba gezenbilir den de atılırmıyım?

13. T

LR Defender 110

Ynt: LR Defender 110 Kıymetli Arkadaşlar; Hepinizi saygıyla selamlıyorum. aşağıda yazacaklarım nedeniyle lütfen land-rover defender sahibi arkadaşlar alınmasın.Şimdiye kadar sahibi olduğum ve ortalama 1 - 2 sene kullanarak elden çıkardığım arazi araçlarının listesi şöyledir: Amerikan jeep...
  14. T

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? SILVERWING 600 ?? BAŞKA KULLANAN VARMI?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri