Arama sonuçlarınız

1. umutozan

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Gaz amortisörler çok sert, eski konfor kayboldu...Virajlarda daha iyi ama alışık olduğum konfor eksildi. Gelen vibrasyonlardan sanki araba çözülmeye başlayacakmış gibi bir his uyanıyor. :-X

2. umutozan

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Merhaba; Polen filitresi için bir marka daha var onu vermeyi unutmuşum. Delsa & Kron Filtre DF4159 İyi dileklerimle
  3. umutozan

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Merhaba Lion80; Konuya cevap yazmıştım, sanırım sayfayı göndermeden kapatmışım. Evet, paylaşmış olduğum değerler Avrupa değerleri idi. 1 numaralı okun olduğu tarafta ama altta yer alan bir tırnak var. Kapağı o tırnak yerinde tutuyor. El yordamı ile orayı bulabilirsiniz önden...

4. umutozan

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Merhaba Lion80; İletin üzerine evde tekrar servis kitapçığını inceledim. Kitapçıkta normal kondisyondaki avrupa modelleri için 45.000km CVT şanzıman yağ değişimi belirtmiş. (Sayfa 58) Manuel vites için ise her 36 ayda bir ve 60.000km'de kontrol ve 120.000km'de yağ değişimi...
  5. umutozan

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Merhaba; İlk olarak bir yılı aşkın süredir 1999 model 1.6 SOCH tek kapı HR-V kullanıyorum. 1999 sonrası arabalarda sırası ile DOHC ve VTEC motor kullanılmış. Sağladığı konfor ve performans eşsiz. CVT şanzıman son derce başarılı ve keyifli. Sonsuz vites diye bilinir ve bu...

6. umutozan

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Merhaba; @savaskarauz Dediğiniz doğrudur. Petrol Ofisi dışında yakıt almıyorum. Günümüzde %100 Türk kaynaklı firma kalmadı ama en azından İngiliz, Fransız ya da Koç gurubu değil. Motor arıza lambasını söndürmek için ilk ustamla konuştuğumda katalizörü değiştirmek gerekebilir...

7. umutozan

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Merhaba; Motor ikaz lambam katalizördeki hava sensörü değişince söndü. Teşekkürler. Kızımın önceki sahibi sanırım lambayı söndürmek için katalizörü değiştirmiş. Ki ustamın ilk söylediği de oydu! Ustayı hava sensörü için uyardım. İlk önce orjinal sensörü ile değiştirdi olmadı...
  8. umutozan

Honda HR-V

Ynt: Honda HR-V Her keze merhaba; @dedicated sanırım bu link işine yarar? http://www.yedekparca.com/4956.html Üç gün önce 1999 model HR-V aldım, şimdilik ufak tefek problemleri haricinde çok memnunum. Problemler aracın yaşından çok yapılan yanlış müdahele ve mühendisliklerden kaynaklanıyor...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR