Arama sonuçlarınız

1. V

1979 Series Tanıyan Varmı

Ynt: 1979 Series Tanıyan Varmı elimdeki series 1974 model ve her şeyi ile mükemmel diyebilirim ... ilgilenenler lütfen tel ile ulaşsın..0533 954 17 37

2. V

1979 Series Tanıyan Varmı

Ynt: 1979 Series Tanıyan Varmı foremost arkadaşım merhaba ben ali osmaniyedenim elimde çok temiz bir series var her şeyi ile mükemmel ve satılık düşünürsen buyrun bi görüşelim tel no: 0533 954 17 37
  3. V

samurai mi? jımmy mi?

Ynt: samurai mi? jımmy mi? sn. conrad 42 aynı özelliklere yakın motor olarak çok iyi durumda benim 96 model samurai satılık ilgilenirseniz telefon açın fiyatım 15000 bilginize. tente ve lastikler 11 gün önce sıfır yenilendi yükseltildi ve tüm bakımları on numara yapıldı fotolarını koyabilirim.

4. V

USTALARA BİR SORUM OLACAK YARDIM EDERMİSİNİZ...

Ynt: USTALARA BİR SORUM OLACAK YARDIM EDERMİSİNİZ... öncelikle ilginiz için teşekkür ederim motor şanzıman ve alt takım olarak kendimce bilgi sahibiyim lakin kaporta konusunda çok kötü olduğumu saklayamam bu düşündüğüm araç alttakımların monte yeri hariç tamamen çıkarılmış yani kesilmiş ve...
  5. V

USTALARA BİR SORUM OLACAK YARDIM EDERMİSİNİZ...

lada niva almayı düşünüyorum bütçem doğrultusunda bir araç buldum 92 model tüm bakımlar yapılmış lakin kafamı karıştıran bir şey var taban sacı değiştirilmiş acaba ne gibi bir sıkıntı olur yoksa bu arabadan uzak mı durmalıyım. cevaplarsanız sevinirim saolun.

6. V

Benzinli ve Lpg'li Dacia - Duster Kullanıcıları

Ynt: Benzinli ve Lpg'li Dacia - Duster Kullanıcıları 4x4 benzili bir dusterim var nihayet bizimde ayrı bir sayfamız oldu... hayırlı olsun.

7. V

Dacia - Duster Benzinli mi Dizel mi Almalıyım?

selamlar hocam... ben 2011 ekim ayında 4x4 çelik cantlı klimalı 2 airbaglı abs li benzinli dacia duster aldım. aldıktan bir kaç ay sonra zavoli marka lpg taktırdım. inanın bende dizein pahalılığından dolayı benzinli tercih etmiştim ve çoook memnunum. aradaki 6 ila 10 bin tl yi bir kaç yıl yakıt...
  8. V

Karoff Offroad Oyunları Kahramanmaraş 13/14/15 Nisan 2012

Ynt: Karoff Offroad Oyunları Kahramanmaraş 13/14/15 Nisan 2012 allah nasip ederse osmaniyenin tek neferi olarak katılmak istiyorum. inşallah allahtan bir problem çıkmaz ise o güzl maraşın ve maraşlıların misafiri olmak isterim. saygılar.
  9. V

08.04.2012 YUMURTALIK KOKAR YARIM ADA'DA BAHAR ŞENLİĞİ

Ynt: 08.04.2012 YUMURTALIK KOKAR YARIM ADA'DA BAHAR ŞENLİĞİ mahmut bey sakıncası yoksa telefon numaranızı alabilir miyim..

10. V

08.04.2012 YUMURTALIK KOKAR YARIM ADA'DA BAHAR ŞENLİĞİ

Ynt: 08.04.2012 YUMURTALIK KOKAR YARIM ADA'DA BAHAR ŞENLİĞİ mahmut bey ve arkadaşlar. bende osmaniyeden katılmak istiyorum bir problem olmaz ise katılacağım. sizleri tekrar görmek sevindirici olacaktır. lakin yumurtalığın neresinde olacağız bilmediğim için tam yeri yazabilirmisiniz...

11. V

Dacia Duster; Sonradan Klima Taktırmak

Ynt: Dacia Duster; Sonradan Klima Taktırmak evet 2012 yılı başında benzinli 4x4 versiyonu türkiyede satıştan kalktı ona alternatif 4x2 orjinal lpg li ve 90 bg dizel geldi lakin 2013 yılında otomatik şanzıman gelecek muhtemelen tekrar 1,6 benziliye yapacaklar benim tahminim bu çünkü avrupada...
  12. V

Dacia Duster; Sonradan Klima Taktırmak

Ynt: Dacia Duster; Sonradan Klima Taktırmak arkadaşlar 105 bg 1,6 araç var benim aracım aynısı ama ambiance paket yani orjinal klimalı abs li çelik cantlı ve metalik gri geçen ay lpg taktırdım hem performansından hemde yakıtından çok memnunum. tavsiye ederim arkadaşımızın dediği araç var...

13. V

1. Kahramanmaraş - MAROFF Off Road Oyunları ( 26 - 27 Mayıs 2012)

oyunların başlama tarihlerini yazarmısınız. osmaniyeden geleceğim. yoksa her hafta sonu mu var. öğrenebilirmiyim. saolun.
  14. V

Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2011)

Ynt: Adana Off-Road Grubu; 1. Kuruluş Yılı Etkinlikleri - Karataş Batık Gemi Sahili (26 - 27 Kasım 2 çok kısa da olsa pazar günü bu muhteşem ekiple yüzyüze karşılaşmak ve tanışmak harikaydı sıcak karşılamalarınız için öncelikle mahmut beye ve selçuk beye daha sonra tümmm adana offroad grubuna...
  15. V

Dizel Motorlar Eski Cazibesini Koruyacak mı?

Ynt: Dizel Motorlar Eski Cazibesini Koruyacak mı? ben 15 gün önce duster 4x4 satın aldım alırken dizeline param yetmedi benzinli aldım arada ortalama 5 bin oynamakta idi alırken dedimki kendime 5 bin lirayı torpidoya koy ve her benzin aldığında parayı oradan ver bakalım ne kadar kar edeceksin...

16. V

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi abdullah bey şöyleki 120 tl lik benzin aldım şu an ara. 170 km de son 2 ışık yanıyor ama çoğunluğu şehir içi ve birazda dengesiz sürdün diyebilirim bu ilk benzinde en fazla 300 km görür. internette ortalama 8 i bulacak gibi.
  17. V

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi öncelikle tüm türkiyenin başı saolsun demek istiyorum. ben benzinli kullanıyorum dizel 110 bg test sürüşünde dizel araç güçlü geldi bana ama ekonomim benzinliye yetişti. ( arada 6-7 bin civarı fark vardı.) ileride yakıtı düşürmek için lpg düşünüyorum rodajı...
  18. V

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi benzinli 4x4 neden bu kadar az tercih ediliyor anlamadım konu yakıtsa artıl biliyorsunuz ki lpg ler çok iyi. yoksa başka bir nedeni mi var bu arada aracımın performansı gayet iyi 110 bg dizel kullanmıştım benzinlinin hiç bir eksiği yok. ( fazlası var yakıt...

19. V

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi bu gün itibari ile bende dusterci oldum 1,6 ambiance 105 bg. 4x4 listeye eklermisiniz.
  20. V

22-23 EKİM ADANA OFFROAD GRUBU OLARAK KÖŞKTEYİZ.....

Ynt: 22-23 EKİM ADANA OFFROAD GRUBU OLARAK KÖŞKTEYİZ..... arkadaşlar ben osmaniyeden ali dağdelen. yaklaşık bir yıldır sizi ve etkinliklerinizi takip ediyorum eşim ve ben doğa tutkunuyuz sırf bu yüzden bugün itibari ile dacia duster 4x4 aldım ( daha önceden offroad deneyimim bir kaç arabada...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,624
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR