Arama sonuçlarınız

1. N

Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun..

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. İlan güncellenmiş yeni resimler eklenmiştir Sahibinden 65786443

2. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. Kesinlikle hepsi doğru tek tek okudum .. Bahsettiğiniz işlemler yapıldıktan sonra çok aşırı zorlamadan kullanıldığında problemsiz ve keyifli bir araç ve işletme maliyetleri sanıldığından çok daha uygun birçok parçası sanki tofaş...
  3. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. Kürşat bey ben discovery td5 i hiç ama hiç sevemedim ne yazıkki bana göre bi araç değil. Sizde değiştirdiniz heralde sizce nasıl bi araçtı ve neden değiştirdiniz size hangi yönleri + hangi yönleri - geldi ?

4. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. Deniz bey ben 5000 km den fazla bu motor dayanmaz dendiğinde mazotunu koyun gezelim derken çok makul birşey söylediğimi düşünüyorum böyle bir idda ortaya konduysa bununda bi bedeli olacak tabi, vs. vs. Araçla ilgileniyorsanız...
  5. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. Kürşad bey ben sonderece sakinim ama demekki hitap tarzım yanlış anlaşıldı.. Bu yanlış anlaşılmadan dolayı özür dilerim.

6. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. SAYIN TEMPUS Söylediklerim satılırken parçaların açıklamalarında yazan değerler ve bilgilere göredir. Sonuçta yapılanlar belli bu benim kendime ait olan 5 inci offroad aracı bugüne kadar yanlış bir işlem yaptığımı düşünmüyorum. Alanın...

7. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. Sayın Bülent Koçoğlu doğrudur araçta çok emek var ve çok para harcandı ama keyif benim olduğundan dolayı sıkıntı yok istediğim rakkama satarım eğer alıcıysanız buyrun gelin bakın istediğiniz servise götürün yedek parçalarınıda...
  8. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. Takas İçin Jeep cj5-cj7 Mitsubishi tek kapı pajero 3500 Suzuki samurai Suzuki vitara tek kapı 1,6 Tercihimdir Hazır yarış aracı yada diğer yarışa hazırlanabilecek arazi araçlarınıda değerlendirebilirim.
  9. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. Arabanın markası modeli özellikleri ekstra yapılanları belirttim görmek isteyen için 05322630273.. Teşekkürler Yazmayı unutmuşum özelliklere araçta Sıfır radyatör bide yedek radyatör var Yurtdışından da yol aksamına Heavy Duty Ön...

10. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. Sahibinden İlan No 65786443

11. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. Kusura bakmayın resim çekmeye daha vaktim olamadı ama fiyat düştü 49.500
  12. N

Satılık ucuz evraklı evraksız offroad aracı arıyorum !

Duyan duymayana söylesin hurda evraklı yada evraksız uygun offroad aracı arıyoruz hoby için araç hazırlanacak motoru olmasada olur sırf şasede olur kupalı kupasız farketmez difransiyel bile olsa onuda alırız durumu farketmez :) ...

13. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. Yarın ekleyeceğim araç garajda yatıyorda daha gidemedim yanına :)
  14. N

Bobin Direnci Aranıyor

Ynt: Bobin Direnci Aranıyor Kaptanlık ehliyeti 18e basılınca amatör olarak yada 23 yaşında alaylı olarak alına biliyor bunda anlaşılamayan bir nokta olmasa gerek :) Diğer konulardaki sorularınızın cevaplarını özelden attım sonra reklam oluyor dendiği için saygılar ... :)
  15. N

Bobin Direnci Aranıyor

Ynt: Bobin Direnci Aranıyor Sayın Halil bey bende bir kaptan ve bir tekne üreticisi olarak neden bahsettiğinizi çok iyi anlıyorum fakat arkadaşımızın bahsettiği parça sizin bahsettiğiniz tutyayla uzaktan yakından bir alaka ve işlev benzerliği taşımaz. Tutya paslanmayı değil tuzlu sudaki...

16. N

Ynt: Satılık En Ucuz Discovery 2 TD5 Lütfen detaylı okuyun.. ------------ Araçla birlikte ------------ Ön tampon fırdöndü çekme noktaları Araç Tamir Takımları Askeri Kazma Kürek El feneri Led El feneri Hella delici ve yayıcı çift ampül Patlak Lastik Onarma Kiti İlk Yardım Seti 2 Metre (3 Ton...
  17. N

2002 Model 138.000 Km de Yeşil renk 2,5 TD5 En Full Paket Otomatik Vites Araç 200 HP nin 400 NM Tork un üzerindedir.. (Üretici verisi 218HP 436NM Tork) Deri koltuk, cd changer, harman/kardon ses sistemi, koltuk ısıtma, cruise control vs vs.. Genel Bilgi : Araçta boya hasar yada değişen parça...
  18. N

Bobin Direnci Aranıyor

Ynt: Bobin Direnci Aranıyor resistanslı taşı eski amerikancılarda dodge cilerde kare 4 ayak ve çift ayaklı olandan vardır mutlaka size 2 ayaklıdan lazım maslak sanayide ve bostancı sanayide var ..

19. N

offroad nedir?

Ynt: offroad nedir? Bence Offroad Nedir 1. Arazi şartlarında gitmek için özel bir çaba ve emekle standar halinden kullanılacak alan etap doğa zemin ve hava şartlarına göre gerekli değişiklikler yapılarak hazırlanmış içinde ilk yardım setinden tutunda gerekli tüm donanımı ve yolcularını güvenle...
  20. N

Off Road Etkinliğinin Piknik Moduna Dönmesi Hakkında

Ynt: Off Road Etkinliğinin Piknik Moduna Dönmesi Hakkında Korhan Bey Çok doğru bir noktadan bakmış aslında olaya ama herkez bakmak istediği noktadan yada anlamak istediği noktadan almış işin özünü anlamak isteyen anlamış anlamak istemiyen polemiğe girip stres atmış olan olmuş neyse.. Önemli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri