Arama sonuçlarınız

1. Imhoof

31 MT Lastik ve CJ Uyumlu Jant Arıyorum

Merhabalar 31 inç lastik veya 5bijon cj uyumlu jant satanlar bana ulaşabilirse sevinirim

2. Imhoof

Jeep Willy 3.0 İçin Fikirlerinizi Öğrenebilir miyim ?

Ynt: Jeep Willy 3.0 İçin Fikirlerinizi Öğrenebilir miyim ? Kesinlikle katılıyorum okudum ama zulmetti =) Link verdiğiniz Willye baktım ama 3.0??? Motoru değiştirilmiş araçlara hep soğuk oldum acaba ruhsata işlimi motoru, yada bu işlem doğru yapılmışmı? bende yeniyim, ustaların yorumunu...
  3. Imhoof

Sakarya Hendek Dikmen Yaylası Off-Road Gezisi (19 Temmuz 2009)

Ynt: Sakarya Hendek Dikmen Yaylası Off-Road Gezisi (19 Temmuz 2009) Hendeğin yeşil yayala köyünde ufak bir evimiz var fırsat buldukça orda ava gideriz domuz çok boldur orda sürek olmadan bile pusuyla avlanır (bek avı), köylü sürekli tavşan avlar, kışın sonuna doğru da çakal ve kurt iner...

4. Imhoof

Universal Jeep Willys Cj6

Arkadaşlar aracımı satma kararı aldım ilgilenenler için; http://www.sahibinden.com/cj6_universal-37WQQaXQQ15684920WQQpXQQdisplayitem yada İlan No :#15684920 Teşekkürler.
  5. Imhoof

Satılık Harley Davidson Deluxe

Motorum satılıktır; detaylar için http://www.sahibinden.com/2006_softail_deluxe_12000de-79WQQaXQQ14790745WQQpXQQdisplayitem göremeyenler için; İlan No :#14790745

6. Imhoof

İstanbul Anadolu Yakasında, Kayışdağı ve Aydos Off-Road Gezisi (18 Temmuz 2009)

Ynt: İstanbul Anadolu Yakasında, Kayışdağı ve Aydos Off-Road Gezisi (18 Temmuz 2 Hatta Hasan abi tam batıramadı, biraz daha girsin çamurun dibine diye üstünde zıplıyor arabanın son fotoda =)

7. Imhoof

Willys Tuzla İçin Jant ve Lastik ?..

Ynt: Willys Tuzla İçin Jant ve Lastik ?.. Bir de çavuş desen hakkında bir yorum alabilirsem?
  8. Imhoof

Ynt: İstanbul Anadolu Yakasında, Kayışdağı ve Aydos Off-Road Gezisi (18 Temmuz 2009) Sen bat biz çıkarırız abi =) gerçi ilk kurtarmamı cumartesi yaptım ama :)
  9. Imhoof

Ynt: İstanbul Anadolu Yakasında, Kayışdağı ve Aydos Off-Road Gezisi (18 Temmuz 2009) Ali abi sende iyice yoldan çıktın =)

10. Imhoof

Ynt: İstanbul Anadolu Yakasında, Kayışdağı ve Aydos Off-Road Gezisi (18 Temmuz 2009) Herkese selamlar, Organizasyon için önce Sina'ya, sonrada beraber olduğumuz muhabbetlerini esirgemeyen herkese çok teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel bir gündü, tekrar yapalım =)

11. Imhoof

Kayışdağı'na Off-Road Gezisi Hazırlığı Duyurusu

Ynt: Kayışdağı'na Off-Road Gezisi Hazırlığı Duyurusu Gidilmiş ve kalınmış sanırım =)
  12. Imhoof

Ynt: Kayışdağı'na Off-Road Gezisi Hazırlığı Duyurusu gülsuyu değilde tam olarak başıbüyükten çıkmıştım meteor.gov.tr öğleden sonra yağmur gösteriyor ama?

13. Imhoof

Ynt: Kayışdağı'na Off-Road Gezisi Hazırlığı Duyurusu Tam benlikmiş ozaman =) Geçen içerenköyden girdim maltepeden çıktım nasıl oldu anlamadım ama, tekrar öyle birşey yapabiliriz belki =)
  14. Imhoof

Willys Tuzla İçin Jant ve Lastik ?..

Merhabalar Aracımın lastik ve jantlarını değiştirmem kararı aldım ama nerden başlasam bilemedim. Genel olarak arazide kullanılacak o yüzden direk mt almayı planlıyorum 2.2 Hurricane motor var üzerinde, diff.ler standart, acaba ayna-mahruti ile oynamadan en büyük ne lastik takabiliriz...
  15. Imhoof

Ynt: Kayışdağı'na Off-Road Gezisi Hazırlığı Duyurusu Yarın izleyeceğimiz parkur bellimi acaba?

16. Imhoof

Parking 2

Ynt: Parking 2 kim sinirlendirdi bu abiyi :)
  17. Imhoof

Ynt: Kayışdağı'na Off-Road Gezisi Hazırlığı Duyurusu görmemişim pardon, güzel bir gezi olacak iple çekiorm bende
  18. Imhoof

Ynt: Kayışdağı'na Off-Road Gezisi Hazırlığı Duyurusu Bende aynen öyle dedim, kısa şasinin tadı ve rahatlığı tartışılmaz tabi.

19. Imhoof

Ynt: Kayışdağı'na Off-Road Gezisi Hazırlığı Duyurusu Saolun, isminizi listede göremedim Ali bey
  20. Imhoof

Ynt: Kayışdağı'na Off-Road Gezisi Hazırlığı Duyurusu Sağolun, dağ yoluna iki giriş var ya bitanesi hafif bir tepe diğeri de biraz daha irice, 2.sinden çıkmaya karar verdim, hani orası tam asfaltla birleşik ya tam tırmanmaya başlamıştım ki çok hızlı bir doblo korna çalarak üstüme doğru...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri