Arama sonuçlarınız

1. S

Defender Ve Gipsy Araç Üstü Çadır.

.

2. S

Hılux Ve Gipsy Araç Üstü Çadır...

.
  3. S

L200 Ve Gipsy Araç Üstü Çadır

.

4. S

Araç Üstü Çadır Fotoları...

...
  5. S

Duster Ve Gıpsy Araç Üstü Çadır

......

6. S

Araç Üstü Çadır ...gıpsy Adventure Home

GIPSY ADVENTURE HOME ARAÇ ÜSTÜ ÇADIR.% 100 YERLİ ÜRETİMDİR........ 1-ALT TABAN 15 MM SU KONTRAPILAĞI DIR.... 2-BORULAR ALUMINYUM PASLANMAZ PARLAK KROM DUR..... 3-KUMAŞ SU GEÇİRMEZ KALİTELİ KUMAŞTIR..... 4-YATAK 32 DNS KALİTELİ SÜNGER DİR.... 5-MERDİVEN TELESKOPİK 150 KG TAŞIMA...

7. S

Wolsvagen LT 28 - LT 35 Hakkında bilgi.

Merhaba arkadaşlar.Bir karavan alma niyetim var.Aranızda Lt 28 - Lt 35 kullanan varmı? Bu araçlar hakkında bilgi edinmek istiyorum.Parça sorunu varmı?Kronik arızaları varmı ? Kullanımda dikkat edilmesi gereken bir şey var mı gibi? Şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim.
  8. S

2. Karavanımızı da Aldık... O Bir Alkovan

Merhaba arkadaşlar....3-4 ay önce Çiğli tarafında ara sokaktan geçerken boş bir arsada gördüm onu....Hemen durup baktım sonrada abimle gidip 2-3 defa daha ziyaret ettik....akabinde almaya karar verdik ve geçen hafta aldık....Yavaş yavaş toplayıp düzenleyip.....gezmeye başlayacağız....Güzel bir...
  9. S

Yine Marmaristeyiz (15 - 20 Kasım 2010)

Merhaba arkadaşlar ...Yine Bayram geldi ve bizde karavanımızla düştük yollara...Hedefimiz bu mevsimde Marmarisi - Datça yı,Orhaniye yi,Selimiyeyi,Hisarönünü tekrar yaşamaktı.

10. S

Kaz Dağları Gezimiz (29-31 EKim 2010)

Merhaba arkadaşlar...nihayet İzmir ekibinden Salih abim,Metin abim ve Cengiz hep birlikte Doğa & Treking grubu ile birlikte Kaz dağları kampımızı gerçekleştirdik.Herşey çok güzeldi....Arslan Ahmet beyle ,Fahri abimiz ve eşiylede tanıştık....akşam geç saatlerde Enduro club üyeleride yanımıza...

11. S

İzmirde Fotoğrafçılık kursu nu nereden alabilirim?

Merhaba arkadaşlar....Fotoğrafçılık eskiden beri merak ettiğim fakat yeni zaman ayırabildiğim bir hobim olacak.Bu hafta içinde incelediğim makinalar arasında beğendiğim Canon Eos 500 D yi almak istiyorum.Uzun süredir Canon 710 is ile sualtı fotoğrafları çekiyordum.Ama artık bu işi biraz daha...
  12. S

Aliağa - Yenifoça - Eskifoça Gezimiz (03 Ekim 2010)

Merhaba arkadaşlar.Metin abim Cumartesi akşamı arayıp Aliağa taraflarına geceden gideceğini söyleyerek bizi davet etti.Fakat rahatsızlık nedeniyle o nu yalnız göndermek zorunda kaldık.Ama Pazar sabahı çocuğun dersane işini hallettikten sonra kendisini aradığımda....Derindeniz(Sami abi) yi...

13. S

İlk Kampımız; Bayramda İnbükü Orman Kampı (9 - 11 Eylül 2010)

Yeni aldığımız çekme karavanımızın hazırlıklarını tamamlamış bayramın gelmesini bekliyorduk ve nihayet ilk kampımızı İnbükü ne yapmaya karar verdik ve arife günü saat 13,30 da yola çıktık.İlk ylculuğumuz olduğundan çok heyecanlıydık.Çocuklar dörtgözle Çine de çöpşiş yemek için molayı...
  14. S

Çekme Karavanlarda Lastik Havalarının Basıncı Ne Olmalıdır?

Arkadaşlar merhaba ...yeni aldığımız çekme karavanda Kleber 165 e 13 jant C 180 diye bir lastik var ve lastikler yeni sayılır.Lastikciye soracağım ama yinede tecrübe ve bilginizden faydalanmak istedim.Karavanımız 1000 Kg 4,80 boyunda ve tek dingil 2 teker.Dolayısıyla araba gibi...
  15. S

Akü Pili Nedir Kullanan Bilen Var mı?

Merhaba arkadaşlar..ismini bilemediğim için böyle yazdım..aldığımız çekme karavanın içinde bir kutu ve içinde ise 2 adet 6 volt pil var.Bu pilleri yenisini bulabilirmiyim.?Yoksa yerine yeni bir akümü koymalıyım? Bu pilleri kullanan varsa kulanım süreleri nedir? Cevaplarınız için şimdiden...

16. S

İşte Bizim Karavanımız (Şans); Serkanguranc - Salih35

Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  17. S

Karavan Konusunda Hepinize Teşekkürler :)

Merhaba arkadaşlar hepinize ve özellikle Atilla abiye verdiği bilgiler ve aşağıda yazdığı yazıdan dolayı abim ve ben (Salih 35) teşekkür ederiz.Bir yıldan bu yana karavan almak için maddi manevi bekleme dönemini geçirdik ve Atilla abidende aldığımız bilgiler ve aşağıdaki yazısından sonra bugün...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR