Arama sonuçlarınız

1. B

1.6 Vitara Jlx

Aracım Böye Bir araçtı işte :(:(:( Ağlamak istiyorumm. Alan arkadaşımda Umarım Kazasız Belasız Mutlu bir şekilde biniyordur...

2. B

1.6 Vitara Jlx

3. B

1.6 Vitara Jlx

Selam. İsmim Birol Ankara'da yaşıyorum. Vitara 3 kapı ve 5 kapılısını da kullandım. Ben Tek geçerim. İsterseniz sıkılmazsanız te tek anlatayım huyunu suyunu; Ben Memurum. aracı almadan önce düşüncem. Az yaksın, kliması hava yastığı olsun, muayenesi 2 yılda bir olsun, vergisi düşük olsun...

4. B

1.6 Vitara Jlx

Selam. İsmim Birol Ankara'da yaşıyorum. Vitara 3 kapı ve 5 kapılısını da kullandım. Ben Tek geçerim. İsterseniz sıkılmazsanız te tek anlatayım huyunu suyunu; Ben Memurum. aracı almadan önce düşüncem. Az yaksın, kliması hava yastığı olsun, muayenesi 2 yılda bir olsun, vergisi düşük olsun...
  5. B

Kış Lastiği Yardımı

Ynt: Kış Lastiği Yardımı Merhaba İsmim Birol Benimde 2001 5 K. vitaram var. 5 Ay önce Ankarada Konya Yolu üzerinde bir lastikciden 4 adet 205.75.15 BF GOODRİCH AT aldım tanesi 300 tl den 1200 tl. inan bana ağıd ofroad yapmayacaksan yada benim gibi sadece ava pikniğe dağ gezilerine gideceksen...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri