Arama sonuçlarınız

1. avcikurt

Range Rover 4.6 Hakkında Bilgi

Ynt: Range Rover 4.6 Hakkında Bilgi navaraextreme arkadaş verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum. sizin yardımlarınızla inşallah en doğru seçimi yaparım. peki sizin tercihiniz ne olurdu ?iyi günler diliyorum.

2. avcikurt

Pajero, Montero Hakkında Bilgi

91-97 kasa pajero veya montero aracı olan arkadaşlar hakkında bilgi alabilirmiyim? daha önceden carisma 16 ve 1.8 gdi kullandım onun için mitsubishi kalitesini ve sağlamlığını iyi biliyorum. ancak pajero hiç kullanmadım hakkındada hiç bir bilgim yok. arazi vitesi, difransiyel kilitleri, konfor...
  3. avcikurt

Ynt: Range Rover 4.6 Hakkında Bilgi R.R.4.6 demek istemiştim. yukarıda hatalı yazmışım özür.

4. avcikurt

Ynt: Range Rover 4.6 Hakkında Bilgi ilginiz ve yorumlatrınız için çok teşekküğr ediyorum. ll 4.6 işlevsellik ve görünüş + konfotr açısından çok beğendiğim bir araç. ilanlarda lpg lilerin 300-350 ytl yaktığını söylüyorlar ne kadar doğru bilemiyorum tabiiki. mert arkadaşın bahsettiği konuyla...
  5. avcikurt

Ynt: Range Rover 4.6 Hakkında Bilgi sizede teşekkür ederim mogzilla. vergiler daha düşük kasko ve yaş indirimi falan...r.r. 4.6 1763 ytl 1993 G.C. 5.2 986 YTL (2008 VERGİLERİ ) rica etsem R.R. 4.6 VE G.C. 5.2 hakkında bana daha açıklayıcı bilgi sunabilirseniz çok sevinirim...

6. avcikurt

Ynt: Range Rover 4.6 Hakkında Bilgi tionuz için teşekkürler... diğer arkadaşların da yorumlarını bekliyorum. özellikle range rover 4.6 hakkında.....

7. avcikurt

arkadaşlar şu sıralar arazi kabiliyeti iyi olan, ancak normal yoldada sıkıntısız kullanabişleceğim fiyatı uçuk olmayan, vergi maliyeti ve parça sorunu olmayan, başıma bela olmayacak, ailem geniş olduğu için geniş hacimli bir araç arayışı içindeyim. sırasıyla bana önerebileceğiniz araçlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri