Arama sonuçlarınız

1. halibut

selamlar, sitede son aktif olduğunuz zamanı gördüm ona istinaden tereddütle yazıyorum. Jimny ile...

selamlar, sitede son aktif olduğunuz zamanı gördüm ona istinaden tereddütle yazıyorum. Jimny ile ilgili olarak yükseltme yaptığını monroe amortisörler sitede yazdıklarınız mıdır? emin olabilirsem ben de aynı amortisörlerden almak istiyorum

2. halibut

jimny yakit yardim

Ynt: Jimny Yakit Yardim selam tekrar, Dediğim gibi lastik değişiminden sonra değerler ciddi oranda düştü, çap büyümesine bağlı uzun yolda devir düşüklüğü gibi geldi bana. Şehir içinde facia olacağını tahmin ediyorum, ibre daha 20 km de düşmeye başladı. K&N hava filtresi ile ilgili, ben...
  3. halibut

Yükseltme Yapmadan 15inç Jant Da Max. Kaç Yanak Lastik Kullanabılırım?

Ynt: Yükseltme Yapmadan 15inç Jant Da Max. Kaç Yanak Lastik Kullanabılırım? Ben de 215/75/15 BF leri takmadan önce bayağı bir tırmalamıştım bu konuyu. Takınca netlik kazandı. Standart kullanımda hiç bir şekilde sürtme yok, benim sağ ön çamurluk nedense tekerleğe daha yakın olmasına rağmen...

4. halibut

Jimny İçin Portbagaj Ölçü Ve Resimler

Ynt: Jimny İçin Portbagaj Ölçü Ve Resimler Aradığım uygulamayı yapmışsınız, çok ta güzel durmuş. Hangisinde karar kıldınız ? ve de kaç litredir ? Merak ettiğim konu, port bagajın çıkarıp takma pratikliği. Şöyle ki, evden tatile gideceğim yere kadar port bagajla gidip orda portbagajı çıkarmak ve...
  5. halibut

jimny yakit yardim

Ynt: Jimny Yakit Yardim ben de 2007 jimny AT var. Araç 40bin km'de orjinal hava filtresi takılı, yağa biraz paraya kıydım 0W-40 aldım. LPG YOK.... Son değerlerimi iletiyorum. Orjinal lastiklerle : 90% şehir dışı - 10% şehir içi 36 Kuruş 205/75/15 BF ile : 5.9 L Şehir dışı - 29 Kuruş Arazide...

6. halibut

Jimny - Fren - Lastik - Beylikdüzü

Ynt: Jimny - Fren - Lastik - Beylikdüzü Arka aks 1 kn den 1,5kn degerlerine cikti. On taraftaki degisim cok yuksek degil ama ben frenlemede farki yasadim. Sapma cok yuksek derken, 30%dan itibaren tuv kabul etmiyor.

7. halibut

Ynt: Jimny - Fren - Lastik - Beylikdüzü El freni isiginin yanma sebebi fren hidrolik siviainin azalmasiymis. On balata, fren hidroligi degisimi yaptirdim, sonuc oldukca basarili... Degisimden once fren testi yaptirdim, sonrasinda tekrar... Sonuclari paylasiyorum. Sag sol farki bayagi azaldi...
  8. halibut

Yükseltme Yapmadan 15inç Jant Da Max. Kaç Yanak Lastik Kullanabılırım?

Ynt: Yükseltme Yapmadan 15inç Jant Da Max. Kaç Yanak Lastik Kullanabılırım? Bu lastik tam turlarda ya da engebede çamurluğa sürtmez mi ?
  9. halibut

Selamlar, Jimny imi çok sık araziye çıkaramıyorum, sene de 2-3 kez soğucağa, 2-3 kere de kıyıköy çalı ormanlarına sokuyorum. Hanımın da kullanabilmesi için fiziksel olarak çok değişiklik yapamıyorum. Ancak yine de Duelerlerden kurtulmak istiyorum. 1 ) Aynı ölçüde olacak şekilde 205/70/15...

10. halibut

Jımny 4sun-4 Sport

Ynt: Jımny 4sun-4 Sport arka difflock mevcuttur... http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=-ov3adp5Gw0#t=59s Ya da değil midir anlayamadım ?

11. halibut

Jımny 4sun-4 Sport

Ynt: Jımny 4sun-4 Sport gelmesine gelir inşallah da, standart jimny 45 bin olduğunu düşününce , donanımına bağlı olarak bunları 55 binden aşağı vermezler... Gelsin yine de 2. eli olur ;D
  12. halibut

Jimny Bridgestone HT 205/70/15

Ynt: Jimny Bridgestone HT 205/70/15 Lastik tarihleri nedir acaba ? Benim aracımda da aynıları var kmsi 25bin ama eski..

13. halibut

Jimnyi araziye hazırlıyoruz...

Selamlar, 2007 AT aracım var, senelerdir kıvrandığım aracıma sonunda kavuştum. Çok ağır şartlara zorlamak gibi bir gayem yok, amacım off-road parkurlarında yarışmak değil ancak tamamen ıssız yerlere gitmeyi de severim. O yüzden de en dar yerlerden geçebilceğim için Jimny şarttı. Aslen...
  14. halibut

satılık 2007 Jimny Otomatik Ofroad Donanımlı.

Ynt: satılık 2007 Jimny Otomatik Ofroad Donanımlı. Selamlar, Hayırlısıyla ben de 2007 otomatik sahibiyim, aracınız çok güzel olmuş, maliyetini öğrenebilir miyim ?
  15. halibut

Terios'umda Yaptığım Bazı Değişiklikler

Ynt: Terios'umda Yaptığım Bazı Değişiklikler Aracınız gerçekten çok güzel olmuş, ben de bu aralar teriosa merak sardım. Sizi yakalamışken bir kaç sorum olacak. Yakıt tüketiminiz ne seviyede idi değişiklerden sonra ne oldu? Bu aracın gold,silver gibi modellerinden hangisi ? Çekiş destek...

16. halibut

Uyku Tulumsuz Gece Konaklaması

Ynt: Uyku Tulumsuz Gece Konaklaması Eğlence işi göreceli, benim bi tarafım pişerken diğer tarafım üşüyordu ama benim için ürkerek uyumaya çalışmak heyecan vericiydi. Sonuçta kendi başımın çaresine bakıyorum, bir şekilde geceyi geçirmek zorundayım. Uzun süreli bir konaklama olsa gün içersinde...
  17. halibut

Ynt: Uyku Tulumsuz Gece Konaklaması Amaç minimum malzeme ile olabildiğince vakit geçirmek olduğu için, uyku tulumunu unuttum bile... Her ne kadar uykusuz kalsam da geceyi öyle geçirebilmiş olmak bile keyifli. Siper kazma yumuşak zeminde olabilir, uyku tulumu taşıyacağıma kürek taşırım daha çok...
  18. halibut

Son kamp maceramdan aklımda kalan sorularla karşınızdayım.. Ben olayı her zaman varlıktan uzak, doğayla başbaşa mücadele olarak yorumladığımdan araçtan uzak, tek başıma çadırsız, uyku tulumsuz bir tepede kalmayı yeğledim. Daha önceki gecelerimde açıkta bile yatsam matım ve uyku tulumum olurdu...

19. halibut

Tekirdağ; Uçmakdere Yürüyüş ve Kamp (4-5 Nisan 2009)

Ynt: Tekirdağ; Uçmakdere Yürüyüş ve Kamp (4-5 Nisan 2009) Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için, oraya gittiğimizde en kısa rotayı belirliyeceğiz sanırım artık. Bir de arabayı güzel bi yere bırakabilirsek..
  20. halibut

Tekirdağ; Uçmakdere Yürüyüş ve Kamp (4-5 Nisan 2009)

Ynt: Tekirdağ; Uçmakdere Yürüyüş ve Kamp (4-5 Nisan 2009) Yaptığınız kamp çok keyifli gözüküyor doğa ve rotanız belgesel tadında.. Ben de bu haftasonu o taraflara kaçmayı düşünüyorum, mümkünse köy yerinden çadır yerine kadar yürüdüğünüz mesafeyi, süre olarak belirtir misiniz ? Şöyle bir durum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri