Arama sonuçlarınız

1. B

99 Model Grand Cherokee WJ 4.7 aldım izlenimlerim

Arkadaşlar merhaba, ben Adana'dan yazıyorum. Elazığ Fırat Üniversitesinde öğretim üyesiyim. 2 ay kadar önce bir 99 model wj 4.7 aldım. Aracı almama neden olan açıkçası duruşu ve uzun zamandır bu sitedeki arkadaşların ballandıra ballandıra arabalarından bahsetmeleri oldu. Aracım füme rengi ve...

2. B

BMW X5 3.0 kullanıcı yorumları

arkdaşlar merhaba. ben x5 3.0 düşünüyorum diğerlerinden daha ucuz olduğu için. Bu araçlardn kullanan varsa tüketimden, bakım masraflarına kadar detaylı bilgi verirlerse memnun olurum.
  3. B

wj 4.7 v8

arkadaşlar biliyorum, bu konu yani wj 4.7 v8 ile ilgili bazı başlıklar bulunmakta ve ben şu ana kadar yazılanları defalarca okudum dersem yalan olmaz. yalnız sanki eklsik birşeyler var halen. nedeni şu olsa gerek, sayfada tahminen 20 kadar wj 4.7 kullanıcısı var ve bu arkadaşların tümünün...

4. B

Yeni Vergi Yasası

Yeni vergi yasasına göre karbon salınımı dikkate alınacakmış ve bir de eski araçlara daha fazla vergi uygulanması gündemde. Jeeplerle neyapacağız arkadaşlar. sizlerin bu konudaki düşünceleriniz nedir? Örneğin 2.7 WJ nin hali nolur.
  5. B

WJ 4.7 LPG Yakıt Tüketimi

Arkadaşlar merhaba. Bu konu forumun birçok yerinde geçiyor olmasına rağmen ben de birçokları gib tatmin edici bir cevap okuyamadım. Aklımda birsürü soru var halen. Ben çok küçükken babam ve annemle yolculuk sırasında bizden kaynaklanmayan 2 kaza geçirdik. O günden sonra hız yapmanın ve agressif...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri