Arama sonuçlarınız

1. B

99 Model Grand Cherokee WJ 4.7 aldım izlenimlerim

Arkadaşlar merhaba, ben Adana'dan yazıyorum. Elazığ Fırat Üniversitesinde öğretim üyesiyim. 2 ay kadar önce bir 99 model wj 4.7 aldım. Aracı almama neden olan açıkçası duruşu ve uzun zamandır bu sitedeki arkadaşların ballandıra ballandıra arabalarından bahsetmeleri oldu. Aracım füme rengi ve...

2. B

1998 Grand Cherokee Kullanma Kılavuzu Olan Arkadaşlar

Ynt: 1998 Grand Cherokee Kullanma Kılavuzu Olan Arkadaşlar bana da gönderirseniz memnun olurum şimdiden teşekkür ederim. mail adresim: bulentkirmizi@windowslive.com
  3. B

Grand Cherokee 2.7 CRD

Ynt: Grand Cherokee 2.7 CRD Ben çok uzun düşündüm ve 2002-2004 arası wj crd de karar kıldım. Nedeni şimdi dizel megane kullanıyorum ve çok az aykıyor, kendimce bir mantık geliştirdim işte. ancak servisi aradım sordum onlar 4,7 tavsiye ediyorlar.

4. B

2001 MODEL AMA KUSURSUZ

Ynt: 2001 MODEL AMA KUSURSUZ mail adresim: bulentkirmizi@windowslive.com
  5. B

2001 MODEL AMA KUSURSUZ

Ynt: 2001 MODEL AMA KUSURSUZ Benim bazı sorularım olacak. Aracın iç döşeme rengi nasıl? yıpranmış mı? LPG ile yakıt sarfiyatı nedir? Servis kaydı var mıdır? LPG ile kaç km yapıldı? Lastik durumu nasıl? çalışmayan elektronik aksamı var mı? Teşekkür ederim

6. B

BMW X5 3.0 kullanıcı yorumları

arkdaşlar merhaba. ben x5 3.0 düşünüyorum diğerlerinden daha ucuz olduğu için. Bu araçlardn kullanan varsa tüketimden, bakım masraflarına kadar detaylı bilgi verirlerse memnun olurum.

7. B

2000 model wj satıyorum.

Ynt: 2000 model wj satıyorum. yani bu veriler şehirlerarası o zaman.
  8. B

2000 model wj satıyorum.

Ynt: 2000 model wj satıyorum. LPG ile 100 km de ne yakıyor acaba?
  9. B

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası Arkadaşlar benzinli araçlarda LPG uygulaması, co2 değerini yaklaşık % 20 oranında düşürüyormuş. buna göre wj 4.7 lpg'lilerde 297 km/gr co2 çıkıyor.

10. B

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası Arkadaşlar CO2 emisyonu 2012 de 160 gr'dan 130'a sonra da 120'ye düşürülmesi hedeflenmekteymiş. wj kasaların km/gr emisyon değerlerini aradım v bir sitede buldum. buna göre 99-2001 arası 4.7 lern emisyon değeri 371 gr. hedeflenenden epey fazla. acaba lpg ile bu...

11. B

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası hayır yanlışın var, onlar hep gezecek biz 1 gezeceğiz.
  12. B

wj 4.7 v8

Ynt: wj 4.7 v8 bende bir tane var. uzun yolda harika bir araç. aslında sert karakterli ve yoldaki pürüzlere anında tepki veriyor, fakat aynı zamanda size ana kucağı kadar da güven veriyor. tercih sizin bülent hocam, bu araç çok basarsanız çok yakar,uzun yolda orta şeker. ammaa unutmaki jeepim...

13. B

wj 4.7 v8

arkadaşlar biliyorum, bu konu yani wj 4.7 v8 ile ilgili bazı başlıklar bulunmakta ve ben şu ana kadar yazılanları defalarca okudum dersem yalan olmaz. yalnız sanki eklsik birşeyler var halen. nedeni şu olsa gerek, sayfada tahminen 20 kadar wj 4.7 kullanıcısı var ve bu arkadaşların tümünün...
  14. B

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası arkadaşlar bu arada 2000 , 2001 ve 2002 model wj 4.7 sahibi arkadaşlar 2011 de 6 aylık ne kadar vergi ödediler acaba?
  15. B

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası Arkadaşlar memleketimizde kurumların gelir elde etme yolunda maalesef başarılı olamadıklarını ve katmadeğer yaratamadıklarını ve e en önemlisi hak etmeyenlerin bir yrlere geldiği için böyle olduğunu herkes bilmektedir. Bu durumda kim karşılayacak giderlri. Elbette çalışıp...

16. B

WJ 2000 4.7 Tüplü vitesin kulanışı ve yorumları

Ynt: WJ 2000 4.7 Tüplü vitesin kulanışı ve yorumları WJyi aldınız mesajlar kesildi. anlatırsanız seviniriz nsıl memnunmusunuz, yakışı nasıl, masraf çıkardı mı?
  17. B

Grand Cherokee 4.7 ama hangisi ? Yardımınıza ihtiyacım var.

Ynt: Grand Cherokee 4.7 ama hangisi ? Yardımınıza ihtiyacım var. Ben de uzun zamandır dşünüyorum ancak 4.7 mi yoksa 2.7 dizel mi karar vremdim. 4.7 nin yakıt masrafları korkutuyor beni. Bir de JEEP sahibi olan üyeler bir yandan jeepleri överken bir yandan da jeepin mi var derdin var diyorlar...
  18. B

Yeni Vergi Yasası

Ynt: Yeni Vergi Yasası Valla arkadaşlar önümüze tepside ne gelrse o, benzin zamlarına müdahale edebliyouyuz, ancak arabanın arka camına dünyanın en pahalı benzinini kullanıyorm yazıyoruz eee yanına bir de en pahalı vergisi yazarz olur biter

19. B

Yeni Vergi Yasası

Yeni vergi yasasına göre karbon salınımı dikkate alınacakmış ve bir de eski araçlara daha fazla vergi uygulanması gündemde. Jeeplerle neyapacağız arkadaşlar. sizlerin bu konudaki düşünceleriniz nedir? Örneğin 2.7 WJ nin hali nolur.
  20. B

WJ 4.7 LPG Yakıt Tüketimi

Ynt: WJ 4.7 LPG Yakıt Tüketimi Dün Yiğit aküyü aradım bir muhatap bulamadım, telefonumu aldılar geri dönmediler.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri