Arama sonuçlarınız

1. G

İnvertör İle Kompresörlü Buzdolabı İçin Araç Tesisatı Uygulaması

Ynt: İnvertör İle Kompresörlü Buzdolabı İçin Araç Tesisatı Uygulaması teşekkür ederim Doğan bey, denemelerim sırasında kopresöer çalışırken kapattıp açtığımda kmpresör çalışmıyor bir ttireme oluyor, bir süre sonra otomatiği atarak susuyor, sonra tekrar çalışmaya başlayıp başlamadığına dikkat...

2. G

Ynt: İnvertör İle Kompresörlü Buzdolabı İçin Araç Tesisatı Uygulaması teşekkür ederim, buzdolabımda fan yok malesef, klasik komprasörlü bir buzdolabı, inverter 600w, çalışmada sorun yaşamadım, ama yukarıda yazdığım gibi, buzdolabını dinlenmesi asnasında kapatmam gerekiyor. 10luk kablo...
  3. G

Ynt: İnvertör İle Kompresörlü Buzdolabı İçin Araç Tesisatı Uygulaması Doğan bey, İlginize teşekkür ederim. 6mm kablonun yetersiz olabileceği konusunda benim de kaygım vardı, öneriniz üzerine kabloyu 10mm ye çıkradım, akü çıkışındaki sigortayı da 40A yaptım, yarın kablolar döşenecek. Bu...

4. G

Ynt: İnvertör İle Kompresörlü Buzdolabı İçin Araç Tesisatı Uygulaması Teşekkür ederim ilginize, Değiştire değiştire yazdım, son halde sorular da var. fazla fotoğraf koyamamıştım, bir tesisat kutusuna kapaklı 220v ili priz ve 10 liraya oto elektrikçiden alığım çakmakları priz olarak kullandım...
  5. G

Merhabalar, Kampçılık, gezi ve avcılığa olan ilgimden dolayı boş zamanlarımda sürekli dağ bayır geziyorum. İhtiyaçıma uygun aracı aldıktan sonra buzdolabının önemini ve ihtiyacını bildiğimden araıma bir buzdolabı koymak için araştırmalara giriştim. Gezenbilir sayfalarından çok yararlandım. Ve...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,514
Kayıtlı Üye Sayımız
172,172
Kaydolan Son Üyemiz
avukatomersefacanata

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR