Arama sonuçlarınız

1. turgut68

Aracın Modeli?

Videonun 1:04 - 1:30 sn arasında görülen yeşil aracın tam model adı nedir? İmkansız gibi görünen bu yeri oldukça rahat çıkabilmesinin sırrı ne olabilir? Aracın özelliği mi? Arkada diff-lock mu var? Yoksa lastik seçimi mi? Önce başka bir araç tarafından vinçleniyor sandım, ama değil...

2. turgut68

Aracın Modeli?

3. turgut68

Bf Goodrich Urban Terrain

Hayrlı olsun, ama neden BF Goodrich T/A KO2 tercih etmediniz.? Hem 4 mevsim, hem de All Terrain. Aldığınız lastik yolda iyidir elbet, ama arazi koşullarına gelince yeterli performans gösterir mi?
  4. turgut68

Duster Ağır Bakım Için Servis Önerisi

Tek cevap yok, Gezenbilir ölmüş bitmiş, birkaç yıl önceki popülerliğinden eser kalmamış :( Şu server değişikliğiyle birlikte eski fotoğrafların silinmesi zamanla sitenin sonunu getirdi anlaşılan...

5. turgut68

Duster triger seti yaklaşık 150 TL'ye satılıyor. Değişimi özellikle bu motorlarda çok mu zordur, özel ustalık veya özel aparat mı gerekiyor ki bu kadar yüksek fiyat isteniyor? Sanayide başka araçlarda triger değiştirme olayını kaç kere gördüm, hepsi 10-15 dakika sürüyor. Sentesi kaçmasın diye...

6. turgut68

2102 model 4x4 Duster'ım 80 bin km'de. Yani triger kayışının da değiştiği ağır bakım yapılacak. Araç artık garantide değilse bile servis bakımı devam etsin istedim. Ne var ki her zaman gittiğim Asal Renault düzenli müşterisi olmama rağmen 1200 TL fiyat verdi, bir de bunun indirimli olduğunu...
  7. turgut68

2016 Model Jimny Alan Veya Almayı Düşünen Var Mı?

Sn. Babaluga, Jimny'nizi güle güle kullanın. Ben de düşünüyorum, ama aradaki fiyat farkı biraz yüksek, ve manuel viteslisini bekliyorum. Ancak bu arada Niva Urban uygun fiyata gelirse fikrim değişebilir :)
  8. turgut68

Merhaba. Merak ettiğim bir şey var, aracınız 100 km/s hızda giderken kaç devir yapıyor? Benimki 2004 model ve manueldi, 5. viteste bu hızda 3500-3600 rpm gibi epey yüksek devir yapıyordu.

9. turgut68

Niva Urban Hakkında Bir Gelişme Var Mı?

Merhaba. Lada Niva Urban hakkında bir gelişme var mı? Türkiye'de satışına ne zaman başlanacak, fiyatı ne kadar olacak, bilgisi olan yazarsa sevinirim. 50 bin TL'ye 4x4 Duster'ımı satıp Niva Urban almayı düşünebilirim. Türkiye distribütorü olarak bir ara Mersa Otomotiv isimi geçiyordu, ama...

10. turgut68

Merhaba. Eski Jimny kullanıcısı olarak şu anda bir 4x4 Duster'ım var. Jimny'yi özlemiyor değilim. Artık 2. el pek düşünmüyorum, ama yeni gelen 2016 modellerde manuel vites seçeneği yok, ve fiyatını da 61.500 TL ile biraz yüksek buldum doğrusu. otomobil.suzuki.com.tr/modeller/jimny/ Suzuki'yi...
  11. turgut68

Duster Modifiyesi Ve Ayna Mahruti Işlemi

Kapılara ve camlara çok çamur atar, spacer gereksiz. Standart bir Duster'a hiç bir şey yapmadan 215 70 16 lastik takılabiliyor. İsterseniz ayrıca yükseltme de yaptırabilirsiniz.

12. turgut68

4x4 Duster hakkında öğrenmek istediklerim

Naçizane tavsiyem şudur ki, Duster'ınızı olduğu haliyle sevmeye çalışın, başka araçlarla da kıyaslamayın. Bazı kusurlarına rağmen bu paraya piyasadaki en optimum 4x4 araç Duster. Gerçek arazi aracı olacak diye 15-20 yıllık, 300-400 bin km yapmış, beş defa el değitirmiş, çoğu parçası bulunmayan...
  13. turgut68

Duster'a Sıra Yazacaklar!

Duster'da otomatik şanzımana gerek var mı? Sıkışık dur kalk tarzı trafik dışında vites değiştirmek sorun değil. Bence öncelikle 4x4'ün arkada diff lock ve yükseltmeli, artı A/T lastikli off road versiyonunu üretsinler, süper olur.
  14. turgut68

Duster Modifiyesi Ve Ayna Mahruti Işlemi

215 70 16 ebat lastik Duster 4x4 'de sorunsuzca kullanılıyor, bende var. Hiç sürtme yapmaz, şanzımanı yormaz, motor gücü yeterli olur, ayna mahruti değişimine gerek yoktur (ancak çok büyük lastik ebatlarında gerekiyor). Lastik açıklığı yeterince geniş ve araç dengeli, spacer ile açmaya gerek yok...

15. turgut68

Neden 4x4 Duster Az Satılıyor?

Elimde istatistik veriler yok, ama özellikle bu yıl itibarıyla yollarda gördüğüm Duster'ların sayısı kendi aracımı aldığım zamana göre epey artmış durumda. Yine de yaygınlık açısından mesela Fiat Doblo, Ford Transit Connect veya yine Dacia'nın Dokker modelinin yanına yaklaşamıyor, ayrı mesele...
  16. turgut68

Duster'ımı Yükseltme Maceram

Ynt: Duster'ımı Yükseltme Maceram Merhaba, cevapta gecikme için kusura bakmayın. Bu işlem toplam 400 TL'ye mal olmuştu. Yapan İstanbul Maslak Atatürk Oto Sanayi Aksiyon Suzuki'de Murat Usta. Fotoğrafı bu topic'in ilk sayfasında mevcut. Yükseltme payını abartmamak kaydıyla tavsiye ederim...
  17. turgut68

Lada Resmi Distribütörü ?

Ynt: Lada Resmi Distribütörü ? Rusya'da bizim paramızla 23-24 bin TL eden aracın CIF ihraç fiyatı 17-18 bin gibidir (orada da birtakım vergiler ve bayi karları var). 1.7 motor olduğu için ÖTV nedeniyle Türkiye satış rakamları 40 bin TL'yi aşar, yıllık MTV'si de yüksek olacaktır. Yakıt...

18. turgut68

Lada Resmi Distribütörü ?

Türkiye Lada resmi distribütörü şu anda kimdir, neresidir? www.lada.com.tr web sitesi pek güven vermiyor. Gerçi tr uzantılı adres almak kolay değil, ama iletişim sayfasında ne bir şirket unvanı, adres, ne de telefon var. 6 ay önce İkitelli Sanayi sitesi gibi bir yer yazıyordu yanlış...
  19. turgut68

Yeni Tanıtılan 2015 Lada 4x4(niva) Urban

Ynt: Yeni Tanıtılan 2015 Lada 4x4(niva) Urban http://translate.google.com/translate?hl=en&sl=pt&tl=en&u=http%3A%2F%2Fwww.noticiasautomotivas.com.br%2Flada-niva-tera-motor-diesel-1-3-multijet-da-fiat%2F&sandbox=1 Kısaca, 1.3 Dizel Niva test aşamasındaymış, daha önce (bazı ülkelerde) Peugeut 1.9...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri