Arama sonuçlarınız

1. PoseidonTR

Suunto Core Alu (Brown) Saat

Ynt: Suunto Core Alu (Brown) Saat arzu ederseniz 0-532-5634932 numaradan benimle iletişime geçebilirsiniz.saygılarımla.

2. PoseidonTR

Ynt: Suunto Core Alu (Brown) Saat merhaba.evet ürün halen satılıktır.
  3. PoseidonTR

Ynt: Suunto Core Alu (Brown) Saat Uyarı için teşekkürler.Durum böyleyse yapacak bişi yok.En son verebileceğimiz fiyat KDV Dahil 675TL olacaktır.

4. PoseidonTR

Tren Yolu İle İran - Pakistan - Hindistan

Ynt: Tren Yolu İle İran - Pakistan - Hindistan merhaba arkadaşlar.ani bir karar değişikliği yaparak ve rotamı sınırlandırarak geçen hafta pazartesi günü trenle iran-suriye turu yapmak üzere yola çıktım.ancak maalesef tcdd kurumunun bilgilendirme yoksunluğu,çalışanların bilgisizliği ve nerdeyse...
  5. PoseidonTR

-18,7 Derece Uyku Tulumu

Ynt: -18,7 Derece Uyku Tulumu Sitede yeni üye olduğum için özel mesajlara cevap veremiyorum.Ürünle ilgilenen arkadaşlar 0(532)5634932 numaradan benimle iletişim kurabilir. Saygılar, Tolga

6. PoseidonTR

-18,7 Derece Uyku Tulumu

Ynt: -18,7 Derece Uyku Tulumu sanırım o size başka bir anlam ifade ediyor ürün açıklamasındada yazdığı gibi 210x55 boyutunda saygılar.

7. PoseidonTR

-18,7 Derece Uyku Tulumu

Ynt: -18,7 Derece Uyku Tulumu merhaba.ilanlarımda fiyat mevcut.saygılar.
  8. PoseidonTR

-18,7 Derece Uyku Tulumu

Merhaba arkadaşlar, elimde alıpta birkez dahi kullanmadığım ithal -18,7derece maksimum özelliğe sahip bir uyku tulumu var. tulum dediğim gibi sıfır üründür ancak orjinak sıkıştırma torbası mevcut değildir. Bunun yerine tulumun sığabildiği bir sıkıştırma torbası ile gönderim yapılacaktır.fiyatı...
  9. PoseidonTR

Merhaba arkadaşlar. elimde bir adet suunto core alu (brown) saat mevcut...saat sadece deneme amaçlı açılmış olup hiç kullanılmamış, kola dahi takılmamıştır.En uygun fiyatla satıldığı mağazalarda bile 850tl civarı fiyatla satılmaktadır.Ürün sıfır bir ürün olup adınızada fatura kesilebilecektir.2...

10. PoseidonTR

Tren Yolu İle İran - Pakistan - Hindistan

Merhaba arkadaşlar., önümüzdeki günlerde tren yolu ağırlıklı olmak üzere iran pakistan ve hindistan turu planlıyorum...bu konuda fikirleri olan, planları olan, bu gezileri gerçekleştirmiş ve bu geziye katılmak isteyebilecek arkadaşlardan mesajları bekliyorum. Tolga

11. PoseidonTR

Satılık Sıfır İthal Teleskobik Batonlar

Ynt: Satılık Sıfır İthal Teleskobik Batonlar Batonların malzemesi alüminyum...renk metal gri... 3 parçalı. 1 sabit diğer 2 parça ayarlanabilir...kapalı iken boyu 63cm, maks.açıklıkta 134cm... darbe emici mekanizmali, amortisörlü veya sert olarak kullanabilme... saygılar...
  12. PoseidonTR

Ynt: Satılık Sıfır İthal Teleskobik Batonlar istanbuldayım. ağrılık olarak terazim hassas olmasada 1kg seviyesinde duruyor:) zaten geçeceğini tahmin etmiyorum... özelliklerinde: 2 adet ayarlanabilir alüminyum baton kilitlenebilir anti-shock mekanizma tungsten uçlar 55mm sepet destekleyici bilek...

13. PoseidonTR

Ynt: SATILIK SIFIR TELESKOBİK BATONLAR teşekkür ediyorum..uyarınızı dikkate alarak gerekli düzeltmeleri hemen yapıyorum...
  14. PoseidonTR

Merhaba arkadaşlar... elimde sıfır olarak 6 set baton mevcuttur. set içeriği 2 adet baton, yumuşak zemin uçları ve kılıftan oluşmakta olup set fiyatı 30TL'dir. ürünü bir fiil yaklaşık 3 senedir bende kullanmaktayım ve bugune kadar herhangibi sorun yaşamadım bunuda belirtmek isterim. ilgilenen...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,622
Kayıtlı Üye Sayımız
172,267
Kaydolan Son Üyemiz
Aylin aksoy

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri