Arama sonuçlarınız

1. pixelyus

GRAND VITARA DIFERANSIYEL KILIT PROBLEMI

Merhaba Arkadaşlar, 98 grand vitara sahibiyim. Aracımda (öyle sanıyorum ki) %100 kilit var. (alırken bostancı grand oto da doğrulamıştı.) Forumda okuduğuma göre dönüşlerde ve park manevralarında tık tık ses yapması çalıştığını gösteriyormuş. Benim aracım da düşük süratte dönüşlerde, park...

2. pixelyus

Trek 6500 ve 3700 Bisikletlerimi Satıyorum

Arkadaşlar izmirdeyken aldığım ve zevkle bindiğim bisikletlerimi kütahyaya taşındığım ve burada yeterince ilgilenemediğim- binemediğim için satmayı düşünüyorum. aramızda ilgilenenler olursa forumdan veya özel mesajdan bana ulaşabilirler. 6500 Metalik Koyu Füme 17.5 inç SLR kadro (Alpha Super...
  3. pixelyus

Bu Nasıl Toyota

Arkadaşlar sahibinden sitesinde 0 km bir toyota ilanı gördüm. daha önce hiç görmediğim bir araç sanırım hesaplı offroad için üretilmiş bir araç. http://www.sahibinden.com/toyota_technology_bj_2032_4x4_2010_model-12WQQaXQQ19563799WQQpXQQdisplayitem

4. pixelyus

15 Bin TL'ye Defender Yerine Explorer mi Almalıyım?

merhaba arkadaşlar, uzun zamandır kendime uygun aracı bulmaya çalışıyorum. Bu merak ilk olarak defender ile başladı, zamanla pajeroya şimdi ise Ford explorere kaydı. Meslek icabı yoğun olarak masabaşı işi yapıyorum (Grafikerim). Ama doğa sevdası hep içimde mevcut. Çok yoğun off road yapabilecek...
  5. pixelyus

Trek 6500 ve 3700 Model Bisikletimi Satıyorum

TREK 6500 VE 3700 (MAT SİYAH) BİSİKLETLERİMİ SATIYORUM 6500 DE ÇİZİK DAHİ YOKTUR. SIFIR GİBİDİR. 3700 DE UFAK TEFEK ÇİZİKLER MEVCUTTUR AMA SORUNSUZDUR. 6500 PİYASADA 990 EURO - BEN 1500 TL YE SATIYORUM. 3700 PİYASADA 340 EURO - 450 TL YE SATIYORUM ALINCA PİŞMAN OLMAYACAĞINIZ TEMİZ...

6. pixelyus

Defender 110 Arıyorum (Megane Cabrio ile Takas)

1999 model megane cabrio aracımı KAPALI LR DEFENDER 110 ile takas etmek istiyorum...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri