Arama sonuçlarınız

1. YEVGENI

I Park Like An Idiot

Buluş nefis.. http://www.iparklikeanidiot.com/

2. YEVGENI

1970 Dodge Dart Swinger

Yıllardır görüyorum bu cihazı, her seferinde de "Dodge ama Dodge ne? Eve gidende bakayım internetten!" diye diye nihayet bu akşamki kurcalama sonucu buldum ne olduğunu. Muhtemel 1970 Dart Swinger. Her görüşümde de "Cukkayı bulsam, şunu alsam, gezsem, tozsam" diye geçiririm içimden. Bazen niyeyse...
  3. YEVGENI

Cebit Eurasia Bilişim 2007 (02-07 Ekim)

Navigasyon konusunda cihaz ve yazılım üreticileri 02-07 Ekim 2007 tarihlerinde Mobil İş Çözümleri bölümünde, Cebit'te olacaklar..

4. YEVGENI

2007 İSOFF Offroad Oyunları Hazırlık

2 ay var henüz. Lakin konuyu başlatmanın zamanıdır. Hazırlanıyor mu kamp malzemeleri, çamur lastikleri?
  5. YEVGENI

Lada Niva 30 Yaşında!

Bundan tam 30 yıl önce, 5 Nisan 1977'de Volga üzerindeki Stavropol (Tolyatti) şehrinde ilk Lada Niva 4x4 üretildi. Niva'nın 30. yaşı; yürüyen, artık yürüyemeyen, halihazırda servis alan, üretilecek olan tüm Niva'lara kutlu olsun..

6. YEVGENI

Land Rover Defender 90

Forum içre uzun şaseli versiyonu cirit atarkene, bu cevval neden ihmal edilmiş anlamadım. Ülkede çok yok diyeceksiniz lakin bu cihazın hakkını yememek lazım gelir. Buyrun buradan yakın..

7. YEVGENI

Canon vs Nikon

Canon-Nikon çekişmesini biraz ekşitelim nihai hamle olarak; Ekşi Sözlük "Canon ile Nikon arasındaki farklar" başlığı altında Bizans kardeşimizin yazdığı ilk iki entry: "canon hafiftir, nikon ağır canon yenilikçidir, nikon tutucu canon şakacı ve neşelidir, nikon ciddi ve hüzünlü canon...
  8. YEVGENI

Karadeniz Turu Rotası

Taiga ve ben yaz aylarına denk getireceğimiz 15 günlük bir Karadeniz turu düşünmekteyiz. Koca Karadeniz'i 15 güne sığdıramayacağımızın farkındayız. Yine de uygun bir noktadan başlayıp vakit yettiğince turlamak niyetindeyiz. Lakin, 2 taze gezgin olarak rota konusunda tavsiyeye ihtiyacımız var...
  9. YEVGENI

Nikon D80 Nedir? Ne Değildir?

dpreview.com ortamında incelememe rağmen yine de "bir bilen"in tavsiyesi ve bilgisi ehven olur diye düşündüm. Meramım Nikon D80'dir. Fiyat performans dengesinden ziyade, lensleri de ayrı bir tartışmanın bahsi olarak ayırırsak, bu cihaz nedir? ne değildir? Dijital ve dahi kimyasal fotoğraf...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri