Arama sonuçlarınız

1. O

CJ-7

1978 model Orjinal CJ-7 Aracımı ani gelişen bir durum karşısında satma kararı almış bulunuyorum, hadi hayırlısı... Amc 4200 Motor, 3 vites, sorunsuz, masrafsız... Sorularınızı yanıtlamakan memnuniyet duyarım İnşallah değerini bilen birisine satılır... Fiyatı 25.000 TL Hazırdaki bir iki...

2. O

Cj ler için porya kiliti (Hubs)

Aracımdan çıkan çalışır durumdaki hublar satılıktır, kesinlikle en küçük bir sıkıntısı yoktur. Fiyatı 200 TL.
  3. O

33x12.5x15 Marshal Powerguard lastik

Aracıma yeni lastik aldığımdan dolayı çıkarttığım 4 adet marshal lastik satılıktır. Ebat :33x12.5x15 , Durumu eski fakat kullanılabilirliğinde sıkıntı yok, bu lastilklerle 2010 ocak ayında muayeneden geçtik. Resimlerde herşey ortada. 4 Adet takım fiyatı 500 TL dir.

4. O

2001 Model Suzuki Vitara ?..

Bir süredir arazi aracı arayışlarımdan sonra Suziki vitara almaya karar verdim, öcelikle hangi modelin bana uygun olduğunu araştırdım, motor seçeneği, 3 yada 5 kapı olması, Otomatik veya düz vites olması derken seçimi netleştirdim. Benim alacağım(malum bütçeye göre) aracın 1998 -2000...
  5. O

Vitara Otomatik Performansı

Arkadaşlar merhaba bir süredir otomatik vitesli 1998 Vitara 1,6 Jlx arıyordum bugün bana uygun bulduğum bir araca bakmak ve test etmek için gittim ama tam bir hayal kırıklığı yaşadığımı maalesef söylemek istiyorum. Araç gitmiyor otomatik vitesli oluşundan mıdır bilmiyorum ama ivmelenmesi okadar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,120
Kaydolan Son Üyemiz
ozgun5006

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri