Arama sonuçlarınız

1. Y

Toyota Bj 60 Için Teknik Yardım

Değerli arkadaşlar aracıma 12 yıldır biniyorum. Aracım 4 vites ve arka kampana frendir. Önleri disk yaptım. Arkaları nasıl diske çevirebilirim. Ve elinde veya bulabileceğim 5 vites şanzuman önerisi olan varmı. Ankara Hakan Ataman da yok. Birde aracın çürüklerini tamir edip boyayabilecek tanıdığı...

2. Y

Ölümsüz Bir Araç Arıyorum

Ynt: Ölümsüz Bir Araç Arıyorum ahmet sarıoğlu (yörük 54) pendik 536 921 10 29 ararsan bilgilerimi paylaşırım muhammed usta 532 255 47 35 kayalar oto necati abi yedpa bayram abi maslak sorumlusu
  3. Y

Ölümsüz Bir Araç Arıyorum

Ynt: Ölümsüz Bir Araç Arıyorum araçlar hakkında defender ve bj 60 bilgi verebilirim. İlk aracım defenderdi, şuanda BJ 60 ım var. İkisi ile de araziye girersiniz. Toyota ile evinize sıcak yuvanıza (Dizel 3400 cc 98 Hp). Defender ile (Benzinli 83 Hp) ve (Dizel 68 Hp) ve (300 tdi 107 Hp)...

4. Y

Anadolu Yakasi Hafif Off Road Gezi Yer Onerileri

Ynt: Anadolu Yakasi Hafif Off Road Gezi Yer Onerileri öncelikle aramıza hoş geldiniz. nerede oturuyorsunuz. ben tuzlada oturuyorum. ömerli barajına formula 1 çevresinden kurna köy, akfırat, göçbeyli, ballıca, kurtdolmuş, vb. köylerinin içinden geçerek girebilirsiniz. köylülerle köy...
  5. Y

land cruiser hj 60

Ynt: Land Cruiser Hj 60 bende aynı görüşteyim. arkadaşların farklı sitelere kaydığı görüşündeyim. bu sene geçen seneye göre istanbul ve izmitte kış etkinliği olmadı gibi bir şey. arkadaş grupları kendi aralarında ve diğer sitelerde organize olduğu kanaatindeyim. profesyoneller çekildi. teşekkürler.

6. Y

14 Nisan 2013 Gezi Plani

Ynt: 14 Nisan 2013 Gezi Plani ahmet bağçe kardeş benim arkadaşın adı da aynı neredesiniz

7. Y

HJ 60 1987 filtre ışığı ve sebepleri

Ynt: HJ 60 1987 filtre ışığı ve sebepleri çok önemli bir parça fiyatıda 300 tl civarında
  8. Y

Hilux e Vinç ve Tampon

Ynt: Hilux e Vinç ve Tampon internetten bölgenizdeki sac kesim büküm yapılan yeri sorgulatırsanız bulursunuz. ben pendikte oturuyorum. demir satan herkes sizi yönlendirebilir. 5mm tampon aracınızı yorar ve fazla yakıt sarfiyatına sebeb olur. bence tek başınıza kurabileceğiniz bir tampon...
  9. Y

fj 60 bj 60 arasında tercih

Ynt: fj 60 bj 60 arasında tercih 81 model muhtemelen şahıs çıkmasıdır. arkadaşta 88 bj 62 vardı şahıs çıkması. araba alltan çürümüştü 23.000 tl ye aldı. 18.000tl ye zor sattı. şuanda araç 2000 tl masrafla 40.000 tl ye yakın bir fiyata satışta.

10. Y

Ynt: fj 60 bj 60 arasında tercih 87 bj 60 3400 motor vergisi 86 tl

11. Y

Ynt: fj 60 bj 60 arasında tercih bende 87 model bj 60 var. motorunun tüm parçalarını ankara hakan ataman'dan tedarik ettim. siz parçanın merkezinde oturuyorsunuz. bj 60 arka lsd kilitli defransiyel, şehir içi 11-12 lt, şehirler arası 9 lt mazot yakıyor. yük ve lastik ebatlarında değerler oynar...
  12. Y

BJ 60 Tercihi

Ynt: BJ 60 Tercihi öncelikle aramıza hoş geldiniz. Aşağıdaki linkten aracının diff.lock, ayna mahruti, lastik çapı ve diğer bilgilerini kontrol etmeni isterim. 33" lastiği ayna mahruti kaldırdığını görebilirsin. aracığı iyi bir ustaya göstermeni isterim. Aman dikkat et usta aracında deneme...

13. Y

Araç Stickerları 4x4 ve Diğer Araçlar için Sticker üretimi.

Ynt: Araç Stickerları 4x4 ve Diğer Araçlar için Sticker üretimi. orjinal boyutuyla 2 logoyu bj 60 ın yanlarında ve arkasında yaptırsak ne kadara mal olur.aracın tamamını kaplayacak şekilde. logo tek renk sarı veya siyah olacak. arac koyu yeşile boyanacak. aracın bel altına land cruiser yazısı...
  14. Y

Biz Hayallerimizi Gerçekleştirdik Sıra Sizde

Ynt: Biz Hayallerimizi Gerçekleştirdik Sıra Sizde konu alt başlıkta çıkan ilanlara tıklayınca çıkıyor. ilan tarihin eski olduğunu farkedemiyor insan. cevap yazıncada güncelleniyor. saygılar
  15. Y

DEĞERLİ ARKADAŞLARIM OFF-ROAD DA KULLANIMAK ÜZERE GÖRÜŞLERİNİZİ RİCA EDİYORUM

Ynt: DEĞERLİ ARKADAŞLARIM OFF-ROAD DA KULLANIMAK ÜZERE GÖRÜŞLERİNİZİ RİCA EDİYORUM aracın motorunun kaç binde olduğu belli değil. kapı içindeki döşeme halıflex.motor yıkanmış yağlanmış. bence bakmaya bile değmez. isterseniz bir akşam uğrar bakarım .bana yakın. saygılar

16. Y

Blackhawk Pantolonu Kim Getirebilir.

Ynt: Blackhawk Pantolonu Kim Getirebilir. pantalonu 2011 yılında meydan av pazarı/istanbul mağazasından 90 tl iken istanbul indirim günleri kapsamında 60 tl/3 taksit aldım. kumaş çok kalın kış için ideal . kargo cepler kullanışlı. pantalon beden olarak bel ayarı ayarlanabiliyor. ama kumaş sert...
  17. Y

1. Ulusal Kocaeli Dağcılık ve Doğa Yürüyüşü Şenliği

Ynt: 1. Ulusal Kocaeli Dağcılık ve Doğa Yürüyüşü Şenliği işlerimi yoluna koyabilirsem katılmayı düşünüyorum. saygılar
  18. Y

selam satılık dısco 1 2.5 tdı

Ynt: selam satılık dısco 1 2.5 tdı 200 tdi mi? 300 tdi mi?. şanzuman rn 380 mi? saygılar

19. Y

3B Motora turbo

Ynt: 3B Motora turbo bende de bj 60 var. h.ataman patlayan bloklardan bahsedince vazgeçmiştim. sizinkisi olursa bende düşünürüm. ne kadara mal oldu. saygılar
  20. Y

Cok amaçlı bir arazi taşıtı arıyorum 4runner nasıl acaba?

Ynt: Cok amaçlı bir arazi taşıtı arıyorum 4runner nasıl acaba? bende bir yörük olarak aramıza hoşgeldiniz. araçların parça sıkıntısı olup olmadığını bir araştırın. en iyi bilgiyi herhalde tahminim ankara/hakan ataman bilir. ben de bj 60 var. parça sorununu oradan hallediyorum. sıkıntılı ise bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri