Arama sonuçlarınız

1. hudev

jlx vitarada hangi marka conta

merhabalar.aracımın su eksiltmesi sorunun giderilmesi için yarın itibarı ile tamir işlemlerine başlıyoruz.büyük ihtimalle contadan şüphelendiğim için conta temininde nelere dikkat etmem gerekiyor .birdemotoru açmıken subap ayarlarınıda kontrol ettirmek istiyorum.ama ölçüler nelerdir bunu...

2. hudev

vitara conta temini

arkadaşlar.1992 model 1.6 16 valf ful enjeksiyon 5 kapılı vitarama silindir kapak contası nereden alabilirim fiyatları ne kadardır marka ve çeşitleri varmı acele cevap bekliyorum.
  3. hudev

bunu gördünüzmü?

http://www.youtube.com/watch?v=twu321ZfkmQ&feature=related

4. hudev

Vitara Kaporta ve Motor Bakım

herkeze selamlar.yıllardır kahrımı çeken 1992 model 1600 cc 5 kapılı suzuki vitara aracımı tepeden tırnağa bakım yapmaya karar verdim.önce komple kaporta bakımı daha sonrası motor bakımı yapmak üzere aracımı kendim sökmeye başladım.bir kısmını söktüğüm aracımı bugün kaporta ustasına...
  5. hudev

Terios'a Uygun MT Lastik Sorunu?

herkeze merhabalar. terios kullanıcılarının en büyük sorunu. sorunun çözümü için sizlerin fikirlerine ve yardımınıza ihtiyaç duyan bir çok kullanıcı var.biz araca mt lastik bulamıyoruz.önerisi olan varsa memnun oluruz.aracın orjinalliğini bozmadan ve yükseltme yapmadan kendi standartına yakın...

6. hudev

Vitara Klima Sorunu Hakkında Yardım

herkeze merhabalar. benim 1992 model vitaramın klima komprasörü arızalandı tamiri nerede nasıl yapılır. yenisi varsa nereden temin edebilirim.fiyat verebilirseniz iyi olur.bazı ustalar 2 ay gibi kısa bir zaman için garanti vermeleri beni tatmin etmedi.yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden...

7. hudev

Vitara - Niva Karşılaştırma

Merhabalar . Vitara ile niva arasındaki arazi kabiliyetlerindeki farklılıklar nelerdir. hangisinde orta şaft kilidi veya ön,arka aks kilidi mevcut. bunları tam olarak bilgisine ulaşamadım. teknik olarak aralarındaki fark ve üstünlükleri nelerdir. Saygılar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri