Arama sonuçlarınız

1. bikaravan

3 Sistem Buzdolapları

Tamirle ilgili bende herhangi bir foto yok maalesef ama tamiri yapan usta her anını kaydettim isterseniz atabilirim dedi. Konnektorun içine giren kablo demetinin bir kısmında kopukluk varmış. Sadece 220 v da çalışıyordu. O kablo ucunu yenileyip tekrar konnektore bağlamış ve sorun çözülmüş. Şu...

2. bikaravan

3 Sistem Buzdolapları

Merhabalar tekrar. Buzdolabimdaki sorunu yaklaşık 7 günlük bir test aşamasından sonra termosamobil'de çözdük. İlk önce anakarttan olduğunu sandık. Yeni anakart takıldı ama sorun devam etti. Daha sonra anakart üzerine baglanan konnektorlerden birinin kablosunda bir gariplik gördü ustamız. Buraya...
  3. bikaravan

3 Sistem Buzdolapları

2k karavanı çok iyi biliyorum. Onlarla da henüz konuşmadım. Biraz yakın bir yer arıyorum öncelikle :)

4. bikaravan

3 Sistem Buzdolapları

Teşekkürler arayıp görüşeceğim mutlaka
  5. bikaravan

3 Sistem Buzdolapları

Bu usta mesleği bırakmış. Telefonda görüştük :(

6. bikaravan

3 Sistem Buzdolapları

Merhabalar arkadaşlar Thetford marka 3 sistemli bir buzdolabı kullanıyorum karavanimda. 2 yıldır sorunsuz tüm modllarda çalışıyordu. Şu an gaz modunda neredeyse hiç sogutmuyor. 12 v modunda buzluk biraz soğuyor alt taraf neredeyse hiç soğutmuyor. 220v ta ise hiç bir sorun yok. Buzlukta gayet...

7. bikaravan

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar Ben Emrah. 2 senedir Peugeot Boxer marka bir motokaravanımız var. Evliyim. 2 çocuğumuz var. Karavanımız ile ilgili bazı ufak tefek sorunları araştırırken burayı buldum. Aslında uzun süredir okuyorum yazıları. Üyelik bu güne kısmet oldu. Verdiğiniz değerli bilgiler ve tecrübeleriniz...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri