Arama sonuçlarınız

1. taxden

Karavan Çekecek Araç Alırken Yaptığım Araştırmaları Sizlere Paylaşmak Istedim.

Çeki demiri takıldıktan sonra TSE tarafından verilen "Montaj Uygunluk Belgesi" nde aracıma ait değerler belirtilmiş. Şöyle ki, Yürür Vaziyette Kütle : 1571 Teknik Açıdan Müsaade Edilen Azami Yüklü Kütle Katarın Teknik Açıdan Müsaade Edilen Azami Kütlesi : 2020: 3520 Teknik Açıdan...

2. taxden

Afyon Ztk Karavan Aldım..

Hayırlı olsun. Tecrübenizi merakla bekliyorum. Fiyat, yalıtım, malzeme kalitesi vs.
  3. taxden

91 Hilux Ln85 Çeki Demiri Yardım

Ulukent'te Dodocaravan firmasına ben bugün kapora yatırdım çeki demiri için. Aracım Subaru Legacy 2011 model, bulamam diye korkmuştum açıkçası ama buldular. Mazda için bulamıyoruz dediler şaşırdım, az daha takasla sahip olacaktım. Çeki demiri takılırsa geriye kalacak 3 nal bir de at. Daha...

4. taxden

Karavan Çekecek Araç Alırken Yaptığım Araştırmaları Sizlere Paylaşmak Istedim.

Karavan yaşamına emekli olduktan sonra bende katılmak istemiştim ama bir türlü olmadı. Ben de forumunuzda yazılanları okuyarak bir nebze karavan yaşamına dahil oldum. Sahibi olduğum Subaru Legacy 2011 cvt model aracın çekiş gücü ile ilgili araştırma yaparken Subaru forumundan TowCarCalculator...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR