Arama sonuçlarınız

1. omersfark

Tuvturk Muayenesi

Herkese merhaba, mercedes sprinter 413cdi aracım var ve karavan ruhsatlı. Aracımı yeniden yapmaya karar verdim ancak muayene tarihi geldi ve hala tadilat durumunda. Ancak mekanik veya elektronik bir sorunu yok aracın. Bu şekliyle muayene girebilir miyim? Bu muayenede karavan ruhsatlı araclar...

2. omersfark

Zemin Pası Ve Çürük Kapatma

Herkese merhaba, 2001 model Mercedes Benz 413cdi var bende. karavan olarak aldım fakat kapasiteleri yetersiz kaldı o yüzden tadilata aldım. durum şöyle, yalıtımı yoktu aracın bu yüzden tüm döşemeleri vs her şeyi söktüm. fakat karşıma özellikle davlumbaz bölgelerinde çürükler, paslı bölümler...
  3. omersfark

Demir Işleri Ve Çatı Işçiliği

Herkese merhaba, Mercedes sprinter 413cdi 2001 model karavanım var. Çatısına yeni sele ve çatı zemini yaptırmak istiyorum. Başlıklar arasında aradım fakat bulamadım bu yüzden sizlere sormak istedim. sizler panelleri monte etmek için ve çatıya çıkmak için nasıl bir çatı zemini yaptırdınız...

4. omersfark

Yalıtım Malzemeleri Hk

Merhaba, faydalı bilgiler paylaştığınız için teşekkürler.

5. omersfark

Tavan Bari Veya Barlari, Demi̇r Büküm El İşçi̇li̇kleri̇

merhaba, bu iş için birini bulabildiniz mi? bulduysanız paylaşır mısınız?

6. omersfark

Yalıtım Malzemeleri Hk

Merhaba, Herkese iyi gezmeler öncelikle. Ben yeni yapmaya çalıştığım motokaravan(2001 sprinter) için yalıtım malzemesi seçmeye çalışıyorum. Ancak youtube vs gibi yerlerde hep satıcı ve yeni deneyen insanlar paylaşım yaptığı için (sebebinin bu olduğunu düşünüyorum) tutarsız çok bilgi yayılıyor...
  7. omersfark

Mercedes Sprinter Karavan Dönüşümü Başladı

Çok teşekkür ederim. Benim için aydınlatıcı oldu. Ben de benzer bir plana sahibim. Faydalı oldu. İyi gezileriniz olsun

8. omersfark

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. makaslar için üzüldüm ben de değerlendiricem. su tanklarıyla ilgili sorular sorulmuş en başta. ben kirli su için araç altı düşünüyorum temiz su için yatak altı klasik. ne dersiniz? bir de wc/banyo için öneriniz var mı?

9. omersfark

Banyo Ve Wc Için En Iyi Ve En Kötü Seçimler

Herkese merhaba, bende bir mercedes sprinter 412cdi 2001 model karavan var ancak tuvalet/wc yok. bu eksikliği gidermek için doğru seçimler yapmak için deneyimlerinizi aktarmanızı ve önerilerinizi duymayı çok isterim. şimdiden çok teşekkür ederim...
  10. omersfark

Merhaba, epeyi zamandır üzerine yazılmamış. bende de aynı araçtan var. son halini ve memnun kaldığınız/şikayetçi olduğunuz şeyler oldu mu? yeniden yapsanız neleri yapmazdınız bahsedebilir misiniz?

11. omersfark

Sprinter Için Özel Servis Tavsiyesi

Merhaba, şimdilik sorunumu çözebildim ama çok zor oldu. Bir daha sorun yaşarsam değerlendircem. Teşekkürler
  12. omersfark

Sprinter Için Özel Servis Tavsiyesi

Merhaba İstanbul anadolu yakası için Sprinter bakabilecek varsa çok iyi olur.
  13. omersfark

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Herkese merhaba, umarım biz de sizler gibi karavancı olabiliriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri