Arama sonuçlarınız

1. A

Karavan Dönüşümü - Isı Yalıtımı

Hoş buldum teşekkür ederim.Evet okuduğum kadarı ile Türkiye'deki içeriği en zengin forum kesinlikle burası. Tabi çokca okudum ve katkı sağlamaya da çalışıyorum/çalışacağım. Moto-Karavan "taban" izolasyonuna , belirttiğim kriterlerle de uyumlu özel olarak üretilmiş bir malzeme olmaması nedeniyle...

2. A

Merhabalar, Tabi resimden süngeri gördüğüm kadarı ile yorum yaptım.Sünger katmanı su tutmuyor ise ihtiyacı karşılayacaktır ki öyleyse 1 adet siperiş verip deneyeceğim teşekkürler. Pimpiriklilik zaman içerisinde oluştu diyebilirim.Aracın tabanında temizlik yaparken orjinal taban boyasını kazara...
  3. A

12v 220v Buzdolabı Tartışmasına Işık Tutması Için

Karar aşamasında faydalı olabilecek bir test videosu 12v vs 200v Test

4. A

Öneri için teşekkürler.Bahsettiğiniz malzemenin üzerinde sızdırmazlık katmanı olsa da parçaların birleşme yerleri ve yanlardan su almasını önleyecek bir çözüm bulunmalı bu malzeme için. Çünkü Orta katmandaki sünger yanlardan su alabilir ve bu suyu tutabilir kanaatindeyim.
  5. A

Merhabalar, Yaptığım araştırmalarda; Zemin İzolasyonu ve diğer izolasyonları birbirinden ayırmak gerekiyor. Zemin konusunda önemli unsurlardan biri su tutuculuk. Ne yaparsak yapalım o karavanın zeminine su dökülecek ve dökülen suyu tutan bir izolasyon malzemesi dert yaratacağı,Rutubet, küf...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri