Arama sonuçlarınız

1. F

Fiat Ducato Için Hız Sabitleyici/cruise Control Montajı

Alakasız olmuş. Ama zaten anladığım kadarıyla konulara cevap yazmış olmak adına cevaplar yazmak ata sporunuz. Kendinizce "ilginç" cevaplar vererek ardından mısır patlatıp süreci izliyorsunuz sanırım. Yine de konuyu çorba ettiğiniz için cihazdan gerçekten faydalanmak isteyenler için izah edeyim...

2. F

O da nereden çıktı?
  3. F

Çok teşekkür ederim. İnanın ben telefonda 500₺ fiyat alınca uyduruk, mekanik vs bir şeyle karşılaşacağımı düşünmüştüm. Gaz verme, gaz kesme, sistemi devreye alma/çıkarma, hafızadaki hıza geri dönme de dahil her şey çalışıyor. Ben montajı yapan olsam 500₺'ye takmam. :) Selamlar

4. F

Merhabalar. Büyük eksikliğini hissediyor olduğum hız sabitleme özelliğini aracıma monte ettirmiş bulunuyorum. Gerçekten de olmazsa olmaz bu sistemin bu kadar uygun bir fiyata monte edilebiliyor olması büyük şans. Kolun kendisi (parça), montaj, araç ECU'süne bağlanarak sistemin açılması...
  5. F

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar. Nazik mesajınız için teşekkür ederim. Türkiye'de bulunduğum zamanlarda İzmir/İstanbul arası mekik dokuyorum; şu anda da İstanbul'dayım. Aracım 17m³'lük bir Ducato motokaravan. İyi forumlar...

6. F

Truma Combi 4e Cp Plus Lpg Tüketimi

Değil. 👍🏻

7. F

Merhaba. Garip ve sırf yazılmış olmak adına yazılmış bir cevap gibi oldu. Oysaki ilk mesajımda şartları anlatmış, "yaklaşık" cevaplı bir soru sormuştum. Sizin verdiğiniz cevap görünümlü bilgiler hakkında fikir sahibi olmayan insan yoktur dünya üzerinde. İyi bakalım...
  8. F

Merhabalar. Cevabınız için teşekkür ederim. Bu dataya ben de ulaştım lakin soruyu sorma gayem aynı tip kombiye sahip olanların tecrübeleri hakkında bilgi sahibi olmak. Alt ve üst değerler arasında tam 2 kat fark var zira. İyi forumlar.
  9. F

Merhabalar, Aracımda Truma Combi 4E CP Plus kombi var. Hem su hem de ortam ısıtmada kullanılan, LPG+elektrikli bir model. Karavana kısa bir süre önce sahip olduğum için ilk fırsatta bir teste çıkacağım ve kışın konaklama yapacağım. Havanın gündüz 9-10 gece ise 2-3 derecelere düştüğü bu...

10. F

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Çaylak bir kampçı olarak merhaba... Yakın zamanda bir karavan sahibi oldum ve araştırma konularında genellikle arama motorları tarafından buraya yönlendirildiğim için üye olmak farz oldu. Keyifli forumlar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR