Arama sonuçlarınız

1. ahmettaner

Motosiklete Bin Oğlum, Çünkü Motosiklet Hayattır

Ynt: Motosiklete Bin Oğlum, Çünkü Motosiklet Hayattır CJ7 Başınızdan geçen olay gerçektende çok üzücü olayı unutamamış olmanız ve kendinizi suçlu hissetmeniz çok normal ama suçlu kimse yok aslında, tek suç var oda yasaklar bence siz birçok şeyden çok iyi ders almış olmalısınızki oğlunuza...

2. ahmettaner

Ynt: Motosiklete Bin Oğlum, Çünkü Motosiklet Hayattır Onu bir de anne babaya sormak lazım :) meraktan ölüyolardır heralde ama zamanla alışıyolar:)
  3. ahmettaner

Ynt: Motosiklete Bin Oğlum, Çünkü Motosiklet Hayattır Hiç motosiklete binmemiş arkadaşları bile coşturan bu yazıyı okuyunca çok daha fazla etkilendim çünkü bende babamda motora bineriz ve ilk motora bindiğimde annemin babama kızışları hala aklımdadır....Babamda hep destekleyici bişey olmaz...

4. ahmettaner

Motorunuz Nedir?

Ynt: Motorunuz Nedir? Slm bende dl 650 kullanıyorum aranızda çok yeniyim daha tanışma topiğine bile yazmadım:( motoru görür görmez atlayanlardanım işim dolayısıyla hafta sonları ve tatillerde motoruma binebiliyorum 26 bin km oldu yol ayırmam her yola varım:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,623
Kayıtlı Üye Sayımız
172,270
Kaydolan Son Üyemiz
Engin paslı

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR

SON KONULAR