Arama sonuçlarınız

1. Koriturk

2007 Navara Otomatik Şanzıman Araç Kalkış Sorunu

Gönen’de kartı ustayla birlikte söktük kopuk pini lehimletip taktık, sorun aynı devam edince lehim kötü olmuş kırılmıştır diye tekrar söktük. Kırılmıştı, köprü atıp tekrar taktık ve sorun halloldu. Vites geçişleri normale döndü ancak aracın çekişinde bir sıkıntı var. Tork yeterli gelmiyor gibi...

2. Koriturk

Gönende bir ustayla kartı söküp kopuk pine ulaştık, elektronikçiye lehimlettik tekrar taktık, arıza kodunu sildik ancak sorun aynen devam etti ve yine aynı kodu verdi. Selonoidin de bozuk olma ihtimali varmı diye düşünüyoruz. Kartı takarken lehim tekrar atmış da olabilir. İşlemden sonra herhangi...
  3. Koriturk

Bigadaki usta ben yapamıycam otomatikçiye götür diye başından savdı. Sanırım araç sahibi arızanın ne olduğunu bilince yeteri kadar iteleyemem diye düşündü :)

4. Koriturk

İlginiz için teşekkürler. Bülent ustayı aradım müsait olduğumda aracı bırakmam gerektiğini, kartı elektronikçiye yollayacağını söyledi. Usta ve elektronikçi işi tahmini kaça çıkacak bir fikriniz var mı?
  5. Koriturk

Selamlar sizinkiyle aynı sorun bende de var. P1757 kartı söktürüp kopuk pine ulaşmam gerek ancak herhangi bir serviste bu işlemi yaptırabilir miyim? Balıkesir Gönen de yaşıyorum.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri