Arama sonuçlarınız

1. vanBartu

Karavanımı Tekrar Yaparsam Yapmayacaklarım

All Terrain tipindeki lastikleri de düşünebilirsiniz. Ben bugün kısmetse taktıracağım. Size ayrıca bilgi veririm.

2. vanBartu

Karavanımı Tekrar Yaparsam Yapmayacaklarım

İzolasyon sonrası elektrik kablo tesisatının döşemesi için çok daha fazla detaya inip, projemi tam oturtmadan işe başlamayacağım. Bütçemi çalışırken sapmalar için en az %25 maliyet artışını öngöreceğim.
  3. vanBartu

Ducato'lardaki Stepne Hırsızlığı.

Selamlar, Bunu yapan bir yer var. Hem merdiven hem de stepne monte edilebiliyor ancak o zaman da bisiklet taşımak arkada hayal.

4. vanBartu

Ducato'lardaki Stepne Hırsızlığı.

PSA'larda stepneyi tavanda taşıma fikrim var. Burada uygulama konusunda fikri olan var mı acaba? Not: araç altında temiz su depomn mevcut. O nedenle altta stepne kullanamıyorum.
  5. vanBartu

Motokaravanda Klima Sorununa Çözüm !

Ümraniye'de bir klimacı ustaya sordum. 2010 Boxer için verdiği rakam her şey dahil 8.000 TRY.

6. vanBartu

2010 Peugeot Boxer L4h3 Yapımı-vanbartu

Keçe satıldı üstadım, bilgine.

7. vanBartu

Herkese merhaba, Yalıtım sonrası 12V ve 220V kablolama işimizin 95%’ini bitirdik. Toplamda 110 mt. 2x1,5 mm2 ve 25 mt. 3x2,5 mm2 kesitli halojen free kablo kullandık. Hepsini spiral boru içine aldık. Mobilya ve geri kalan işçilikler için Marmara Karavan, Atıf Bey’e arabamızı teslim ettik...
  8. vanBartu

Selamlar, Yalıtımı dediğimiz şekilde bitirdik. IzoBozz tedarikçim yan duvarlarda nem bariyerine lüzum olmadığını söyledi. Yarın itibariyle kablolamayı yapacağız. Haftasonu bitirip mobilya işleri için aracımızı Marmara Karavan'a teslim edeceğiz. Diğer tüm malzemeleri kendimiz alacağız. Bu...
  9. vanBartu

Merhabalar, Aradığımız fitil arka sol kanadın sağ üstünden alt en sol tarafa kadar ters "L" şeklinde devam ediyor. Eğer sadece üstten alta inecekse işimize yaramayacaktır. Ama yarın şansımızı deneyelim :)

10. vanBartu

Bugün izolasyona devam ettik. Kullandığımız malzemeleri buraya ekleyeyim. Belki faydası dokunur birilerine. En alt katman: Bizofol ABBA BZF-ABBA-0500 50 m2 Üst katman: IzoBOZZ 15 mm. kalınlık 30 m2 Yapıştırıcı: Tesa Spray Glue (Toplamda 4-5 aeresol kutu) Tedarikçi: Evox...

11. vanBartu

vanBartu kaporta boya işleminden çıktı. İzolasyon işine giriştik. Arka kapı sol kanadının fitilini bulmakta zorluk çekiyorum. Fikirleriyle yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum.

12. vanBartu

Son fotoğraflarımız ekte. Sol üstteki yeşil-gri tonunu seçtik ;)
  13. vanBartu

Selamlar. Camlar takıldı. Hekiler takıldı ve kaporta-boyaya bıraktık arabamızı. Görece uzun zamandır arabamız orada. İnşallah bu Cuma günü teslim alacağız.
  14. vanBartu

Psa Gurubu Araçları İçi Ölçüleri

2010 L4H3 için iç taban alanı ölçüleri çıkarabilen var mı acaba?

15. vanBartu

Pencerelerimiz açıldı. Sıra hekilerde ;)
  16. vanBartu

Merhaba. Yaklaşık tüm paketin ağırlığı 3,5-4 kg. civarında. Bugün gidip pencerelerimiz açılırken kontrol ettim. Maalesef tartı yoktu. Ama çok çok hafif geldi bana heki.
  17. vanBartu

Webasto Ve Akü Şarjı

Merhaba, Webasto'nun kendi sayfasında (https://www.webasto.com/fileadmin/webasto_files/documents/country-folder/australia/rv/Technical-documentation/australia-heating-air-top-faqs.pdf) sık sorulan sorulara cevaplar kısmında aşağıdaki gibi yazmış; Question 14 – How much power does the heater...

18. vanBartu

Kayar Kapı Hakkında

Tam olarak o vida benim arabamda da hafif paslı. Önerinizi dikkate alacağım, teşekkürler paylaştığınız için. Sorun olmaz diyerek es geçmiştim.
  19. vanBartu

Peugeot Boxer 15m3 Karavan Yapımı 2013 Model 16000 Km'de

Ürün için link bırakma şansınız var mı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35