Arama sonuçlarınız

1. tronur

2017 Yazı Boyunca Karavanı Avrupa Da Bırakıp Arada Gidip Gelerek Avrupa Turu

son durumda bulgaristan girişleri açık ama sözde de olsa karantina uyguluyor. sadece devlet dairesinde hizmet alınamıyor. bir de covid-19 beyan formu doldurup gümrükte beyan etmek gerekiyor. https://vizem.net/bulgaristan/bulgaristan-vize-basvuru-merkezi/

2. tronur

Jimny 2016 Lastik Seçimi

jant ebatını değiştirirseniz KO2 kodlu lastiği alabilirsiniz. ayrıca yurt dışından Genuine SUZUKI Jimny Original Wheel + BFGoodrich BF Goodrich Mud-Terrain T / A - 5.5Jx16+22139.7-5H for Sale | Croooober böyle bir ürün sipariş edebilirsiniz saygılar
  3. tronur

Durango 5.9 Vs. Grand Cherokee Wj 4.7

üstad doğrudan abd ya da kanada da bir hurdacı tanımıyorsan durango pişmanlıktır..

4. tronur

Covid 19 Etkisi Altında Sınırların Durumu, Geçişler, Nasıl Gideriz Vs. Herşey

EURO kurlarından sonra hala Avrupa'ya gitmeyi planlayan birileri varsa şu bilgiler faydalı olur. son durumda sınır kapısı olarak sadece Bulgairstan açık. Yunanistan Konsoloslukları vize veriyor ancak kapı açık olmadıktan araç girişi olmadıktan sonra herhangi bir manası yok. Hatta randevu bile...
  5. tronur

Arabayla Tek Başına Hatay'dan Posof, Gurcistan, Rusya Vladikavkaz Volgograd, Samara, Rostov Na Donu

şu an için immigration belgesi sadece daha önceden rusya ya gidip vize tarihi dolmadan dönmüş kişilere opsiyon olarak sunuluyor.

6. tronur

2 Çocukla 8 Ülke, 18 Şehir, 21 Gün, 4827 Km Balkanlarda, Yunanistan, Makedonya, Arnavutluk, Karadağ, Bosna-hersek, Sırbistan, Kosova, Bulgaristan

bulgaristan multi vize alırsanız bulgaristan uzerinden gidebilirsiniz. schengen almak şu an imkansız

7. tronur

İstanbul Civarı Şelale Olan Kamp Alanı?

şile hacılı da var ancak araç girmiyor. bir de en son 1 ay kadar önce gittiğimde su baya çekilmişti
  8. tronur

Lada Niva Vs Suzuki Samurai

merhaba ben de geçtiğimiz yaz samurai sattım 98 model aracın hakkını verememiştim. şimdi tekrardan offroad aracı bakıyorum. 94 model samurai ye bostancıda bir ustaya uygulattı bildiğim kadarıyla ancak çok memnun kalmadılar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri