Arama sonuçlarınız

1. dremre

Proje Çizimi, Koltuk Sayısı Ve Mevzuattaki Son Değişiklikler

yıllık sigorta primi ne kadar oldu acaba,birde karavanı kime yaptırdınız

2. dremre

Halk Otobüsünden Karavan Olurmu?

Peki bunu karavana çevirmek için proje alacaksınız yapacaksınız muayeneden geçireceksiniz demi sonra trafikte gezebileceksiniz
  3. dremre

evet kadastral yol geçiyor,bir adım önümden elektrik su,doğalgaz da geçiyor her iki yanımdaki araziye zamanında kaçak ev yapıp imar barışından faydalanılmış her iki tarafımda yapışık arazilerde doğalgaz elektrik su var,ancak belediyeye gittiğimde söyledikleri biz 20 dönüm üzerinde izin...

4. dremre

Birde ilanlarda yabancı plakalı görünen yada plakasız karavanlar var 60-65 bin civarı 6 mt lik onlar da da herhengibir belge falan yok galiba sözleşmeyle satılıyormuş onlar da sıkıntılı olacaktır zannımca ,ne dersiniz
  5. dremre

Evet çok yanlış bilgilendirmeler var peki aracı trafikten çekmeden muayeneye de götürmesek ne gibi sıkıntılar başımıza gelebilir ,sigortasını ödesek yıllık ,yada trafikten çektirsek arazide otobüsün park edili durması yasal bir sıkıntı yaratır mı acaba

6. dremre

nereye yaptıracaksınız acaba bende sizi takipte olacağım,ekonomik ve pratik bir şey yapmak istiyorum aslında ,sonrasında param oldukça ekleme yapabileceğim bir şekilde alt yapıyı hazırlayıp banyo mutfak yapsam şimdilik uyeterli olacak benim için

7. dremre

Çok güzelmiş goose camping ,bende bu otobüslerle şehirlerarası otobüs arasında kaldım,sanki şehirlerarası otobüslerin yalıtımı daha iyi olur hem yüksekler bagaj alanınıda bir çok amaçla ve depo amacıyla kullanabilirim diye düşündüm,siz ruhsat açısından bunu tercih ettiniz galiba,
  8. dremre

beyzero bey torumunuz için teşekkürler,imar olmadığı için trafik tescilli bir araç olması daha garantili olacaktır diye bir kannate varmıştım da araştırmalarımda o yüzden otobüs en son kkararım oldu,plakalı bir tır dorsesi üzerine 40 lık gemi konteyneri düşünüyordum aslında önceleri eski bir tır...
  9. dremre

Haklısınız aslında ama daha büyük bir alana sahip olmak açısından öyle düşünmüştüm,birde dediğiniz gibi bir bakayım

10. dremre

Yan

11. dremre

Çok teşekkür ederim
  12. dremre

Merhabalar bende Çatalcada bulunan 5,5 dönüm arazimin üzerine sabit olacak şekilde bir otobüs karavan yapmak istiyorum ,ben mitsubishi prenses,mercedes O350 yada O403 otobüsler üzerine odaklandım uygun fiyatlı oldukları için ,otobüse banyo tuvalet ve mutfak yaptırmak için acaba kimi önerirsiniz...

13. dremre

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba ,Ben Emre İstanbul Küçükçekmece de oturuyorum ,doktorum,karavan merakım uzun zamandır var ,karavanla dünyayı gezmeyi çok istiyorum inşallah önümüzdeki yıllarda bu hayalimi gerçekleştireceğim,sizlerin arasında olup tecrübelerinizden fazydalanmak büyük şans benim için

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,467
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri