Arama sonuçlarınız

1. Oguzhan07

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Haklısınız ben de geçen yıldsn beri tskipteyim. 25 olan karavan 65 oldu :) içinde değişen bi hslt yok :( Hayır madem dandik bişe, römorkun üstüne bi çatı yapıp boş satsınlar, içini biz yapalım :D En son o olucak zaten bu gidişle. Zaten yürüyen duş ve tuvalet alıyo millet :) Neyse, çadıra...

2. Oguzhan07

Yerli olan tabi ki daha ucuz olucak, siz maaşınızı dolarla mı alıyosunuz :) Karavanjn içine koyup da yerli olmayan ne var ? Römork falan sadece. Ben içinde dandik ve kullanışsız 2 ışık ve çeşme var diye hiç bir şeye 50k vermem :) Yanlış anlamayın ama aptalca. 50k veriyosam 2010 trabsporter...
  3. Oguzhan07

İyi günler, nadiren giriyorum foruma. Ara ara bikaç sayfayı okuyorum. Cubic karavan'ın sitesini inceledim. Yukarıdaki bi tartışmada tuvalet/mutfak içerde dışarıda gibi tartışmalar olmuş. Bu boyuttaki karavanların uzun tatiller için rahatlık sağlayacağını düşünmüyorum. Zaten yapısı gereği bence...

4. Oguzhan07

Selamlar, bikaç ay önce 32 bine alınmaz dediğim karavan 37 bin olmuş :) adam 2015ini 35e satıyor. Karavan işi kesinlikle f/p olmaktan çok uzaklaşmış. En azından avuç içi kadar olanlar çok daha ulaşılabilir olmalı...
  5. Oguzhan07

İyi günler dilerim; Bu konunun birçok sayfasını okudum ve birşeyler yazmam gerektiğini düşündüğüm için foruma kaydoldum. Madem ki üreticilere bir eleştiri konusu, şunları söylemek garip karşılanmasa gerekir. Genel olarak 750kg altı karavanlar dikkatimi çekmektedir ki bu karavanlar genel olarak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri