Arama sonuçlarınız

1. P

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Herkes umduğunu bulması bu sevdayı tadına vara vara sıkıntısız yaşaması dileği ile... Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. P

O Araç Bu Karavanı Çeker Mi? Sorusuna Yanıt :)

Kur farkı ile şimdi makas çok açıldı ama inanın aynı kalite ve donanım seviyesine eşitlediyseniz yerli ve Avrupa karavanı fiyatları da Avrupa karavan aldıracak kadar birbirine yakın oluyor. Bugün yerli bi karavanda ısıtıcı 3 sistem dolap ve boiler eklerseniz Avrupa ile kıyas için fikir verir...
  3. P

Tamam sen neden o insanın fikrine saygı duymuyorsun. Benim de demek istediğim aynı şey ama sen hep bana hep bana dersen olmaz ki abi. Tamam bundan sonra ne sen ne ben alıntı cevap yapmayalım saygılı olalım birbirimize başkalarına ve onların fikirlerine. Boş olan fikirler değil kafalardır...

4. P

Tabiki edebilirsin. Bende bir form sitesinde bilgi fikir paylaşımı yapmak isteyen insanlara karşı takındığın yanlış tavrın ile yazdığın “boş işler bunlar” mesajını rapor ediyorum. İlah gibi saygı duyulmayı beklerken zerresini göstermiyorsun. ;)) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. P

E abi kanunlara uyuyorsan ne güzel o zaman neden boş iş diyorsun ya insanlara. İnsanlar da senin yaptığını yapmaya çalışıyor yönlendirmek tecrübe paylaşımı yapmak yerine ket vuruyorsun insanların merak ettiği konulara. Sana saygısızlık da yapmadım ikaz ettim sadece. Hayattan keyif alman dileği...

6. P

Tam da demek istediğim buydu abi saygılar. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. P

Yerli Çekme Karavan Üreticileri

Sıkıntılarımı hallettim kendim şükür problem kalmadı sadece İstanbul’da güneş enerji sistemi kurulumu yapan bi firma önerisi yapabilirseniz çok memnun olurum. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. P

Ya abi bu konuda belki on kez bu şekilde cevap yazmışsın da artık cevap verecem ki fikrini kendine sakla çünkü insanlar endişe ve kaygı duymak istemiyor bi eğlence ve keyif yaşarken. Sen ip ile kuşak dolaşabilirsin, sana da kimse bişey demez ama bu tarz fikirlere de saygı duymalı. Bi sıkıntı...
  9. P

Yerli Çekme Karavan Üreticileri

Sa herkese Uzun zamandır takip edip yakın zamanda üye olup sizlerle bilgi alışverişi yapmaya başlamıştım çok keyifliyim şu sıra çünkü öyle böyle bir karavanım oldu artık :)))) Swift 2008 model bir İngiliz karavan edindim fakat karavanda ufak tefek aksaklık var ya da ben sistemini çözemedim...

10. P

750 Kg Altı (ruhsatsız) Çekme Karavan İle Trakfik Kazası

Haklısınız karmaşık olmuş biraz Ben Türkiye de karavanına kasko veya sigorta yaptırdıktan sonra kaza durumunda zararını yaptırdım veya parasını aldım diyen görmedim demek istedim Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

11. P

Avrupa o konuda bizden 60 yıl önde ama ben karavanına hadi yapanı bulup kaza yapıp sonra Sigorta veya kaskodan Türkiye de parasını alan duymadım form da da okumadım örneği var mı ? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  12. P

Kazasızlık en güzeli ama olduğu zaman ben kanunen bir işlem yapılabileceğini sanmıyorum çünkü dediğiniz gibi aracın parçası gibi gösterip rapor tuttuk ve biz haklıyız peki eksper geldiği zaman bakacak araç değil romörk Sigorta şirketi ödeme yapmaz veya oluşan hasar karavan da bu işlem kaydı araç...

13. P

Çekme Karavanda Hıza Bağlı Savrulma Hareketinin Dinamikleri

Çok doğru söylediniz Karavan hızlı ve fark edilmeden geçen zamanı yavaşlatmak ve o anın zevkine varmak içindir Oynatma hızı 0.5 ;) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  14. P

Şimdi kafamdaki bi diğer soru şöyle Bu güncelleştirmeler yapılırken sipariş vermeli ve en iyi hali ile almayı mı ummalı ya da mükemmel hale gelene kadar beklemeliyim Her yenilemenin fiyat yansıması olacak mı acaba şuan 33.000 TL ama camların değişimi veya diğer değişimler dahil fiyatı mı? ne...
  15. P

En güzel ve cezbedici nokta 375 erba ilk modeli ile en son hali arasında standart donanım olarak geliştirmeye firma sahibinin açık ve başarılı iyileştirmeler yapıyor oluşu Oturma düzeni u ya dönmesi camların geliştirilmesi gibi durumlar erbayı zirveye çıkardı benim nezdimde Bunun göz ardı...

16. P

Çok teşekkür ederim ilginiz için ben açıkçası boş bir tuval akayım diyorum ihtiyacıma göre şekillendiririm standart üzerine bişey istemicem eğer alırsam Amacım gerçek ihtiyaçlarımı belirlemek gerisi gelir diye düşünüyorum Erba 3.75 de portatif ranza uygulaması da yapmış sanırım offroad modeli...
  17. P

Benim küçük bir bebeğim var ranzalı modeller 2 çocuğa ideal ama atıl bıraktıkları alan için sevemedim bi türlü sabit yatakları Ben herşeyi fonksiyonel seviyorum sabit yatak ranza basıyor alanı benim fikrim tabi bu. Alın size yeni model bi adam :) 2 yıldır takipteyim benim kafa yapısında denk...
  18. P

Herkese merhabalar öncelikle form da gizli takipçiydim yeni üye oldum :) benim de bir çekme karavan hayalim var 750 kg altı yerli düşünüyorum erba 375 benim de çok dikkatimi çekti ve ilk kez karavan alıp kullanıcam Başlangıç için erba 375 bi fiyat performans ürünü müdür? Sonradan yapılacak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri