Arama sonuçlarınız

1. S

T4 Elektrik Kaçağı Sorunu

Maşallah aracınız çok güzel duruyor bende aracın resimlerini çekip en kısa zamanda paylasicagim. Benim aracım 2001 model 2.4 motora sahip 586 bin km'de 500 binde motor revizyon yapılmış ben çok yeniyim bir T4 sahibi olarak dediğiniz gibi bakalım benim araçla alakalı ne sıkıntılarım çıkacak...

2. S

Bu tarz deneyimlerinizi bizlerle paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim vakit almak ne kelime merakla okudum şahsen ben aracımı alalı 1 ay oldu İstanbul da oturuyorum 1 kere Edirne ye gidip geldim ve gayet sorunsuz geçti şuan aracıma kaporta boya yapılıyor ondan sonra hızlı bir şekilde...
  3. S

Çok geçmiş olsun valla bizimkinde sorun düzeldiğinden beri bişi çıkmadı tabi kullanılmıyor yatıyor şuan kaporta boya için hazırlıyorum umarım araçtan soğumazsınız çok keyifli araçlar çünki 👍😊

4. S

Baştan Sona T4 Transporter Yüksek Tavan Karavanımızı Yapmaya Başladık (i̇ç Sökümü,g.bakım,pas Giderme Vs

Merhaba inşallah tez zamanda tamamlayıp keyfini sürersiniz.Bende 2001 model 2.4 motor bir normal tavan t4 aldım içinin sökümünü yaptım fakat tabanda çürükler çıktı hatta 3-4 tane delinmiş yerler sizin gibi bende tertemiz yapıp bu şekilde izolasyona başlama taraftarıyım bana izlemem gereken yol...
  5. S

Tabiki zevkle 1-arka stoplarda bulunan bağlantılar elle kablolar soyularak yapılmış ve bant nedense kullanılmadığından şase yapıyordu. 2-sinyal ve silecek kolunun bı usta kontrolünde arızalı olduğu yenisini almam gerektiği söylendi arızam sinyali kullandığında uzun farlar gösterge ışıkları, arka...

6. S

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim mesleğim elektrik bina elektriği kaçak olup olmadığı tespitini kendim yaptım ve sorunu bugün çözdüm bu konuyu buraya yazmamdaki sebep kablo takibini sigorta penelini bağlantılarini bilen bir T4 oto elektrik ustası arayışı içindeydim sorun çözüldüğü...

7. S

Çok teşekkür ederim.
  8. S

Merhaba değerli Gezenbilir ailesi, 20 gün önce kendi campervan aracımı yapmak için 2001 model bir T4 sahibi oldum ve başladım arabanın bakım ve eksiklerini tamamlamaya derken malesef elektrik kaçağı sorunu çıktı.Sizlerden ricam volkswagen t4 elektrik tesisatından anlayan bu kaçak sorununu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR