Arama sonuçlarınız

1. E

Gebze-şile Gezisi

yasaklar bittiğinde inşallah hep beraber daha çok doğa turu olacak araçları fazla zorlamayacak bir gezi planlarız

2. E

Gebze-şile Gezisi

yasaklar bitince buradan bir organizasyon ayarlarız. gelmek isteyenleri bekleriz tabi
  3. E

Gebze-şile Gezisi

yasaklar bitince buradan bir organizasyon ayarlarız. gelmek isteyenleri bekleriz tabi

4. E

Gebze-şile Gezisi

Hertürlü biliyorsun :) haberleşelim. @bKoc sana da haber ederiz.
  5. E

Gebze-şile Gezisi

evet denizli göletinden ilerleyip mudarlı köyüne gelmemiz 2.5 saati buldu :) güzel rotaydı rota içerisinde çıkmaz orman yollarından 3-4 defa dönmek zorunda kaldık. zorlu bir etaptı

6. E

Gebze-şile Gezisi

@basriadıyaman ile gebze-şile rotamızdan kareler 83 km yaklaşık 5 saat sürdü :) baya zorlu etapları tamamladık.

7. E

Hafta Sonu Offroad Gezi Ve Kamp

merhaba beni de ekleyebilirsiniz Mitsubishi L200 05386057872
  8. E

Hem Offroad Hem Aşçilik Hem Kamp Tavsi̇ye

Merhabalar, Bütçe olarak 120-130 civarı düşünüyorum. araç yükseltme, kamp revizyonları ve bagajı mutfağa çevirme işlemleri için de 20 bin civarı düşünüyorum. ancak daha uygun maliyetli araç önerilerinize de açığım. benim için önemli olan uzun yol konforu ve yolda bırakmayacak araçlardır. LC...
  9. E

Hem Offroad Hem Aşçilik Hem Kamp Tavsi̇ye

Merhabalar, Ben Emre, Elektrik Elektronik Yüksek Mühendisiyim. İşim gereği Türkiye'nin 68 ilini gezdim ve offroad araçlarına meraklıyım. Bu zamana kadar gezdiğim yerleri artık aracımla gezerek, araç arkasında doğada yemek yaparak ve konaklayarak gezmek istiyorum. Araç için Toyota Land Cruiser...

10. E

Grand Cherokee 2.7 Td (2003) Ve Pajero 2.8 Td (2000) Karşılaştırma

merhabalar, öncelikle hayırlı olsun. pajero benimde sürekli bakındığım araçtır. deneyimlerinizi artılarını ve eksilerini paylaşırsanız sevinirim.

11. E

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar Ben Emre 29 yaşındayım Elektrik Elektronik Yüksek Mühendisiyim. Kocaeli Gebze'de ikamet ediyorum. Türkiye'nin 68 ilini işim gereği gezdim. Offroad araçlarına ilgiliyim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri