Arama sonuçlarınız

1. cevizkabugu

Çekme Karavanla Hangi Köprüden Geçmeliyim..??

Şu an avrupa tarafındayım.. İstanbuldan anadolu tarafına geçerken 15 temmuz köprüsü çekme karavanlara yasak sanırım.. Fatih Sultan Mehmet Köprüsünden ceza yemeden geçmek mümkünmü..?? Karavanım 750 kg. altı olup, üzrinde çektiğim otomobilin plakası takılı durumda.. Daha olmadı Yavuz Sultan...

2. cevizkabugu

Çekme Karavanda Amortisörler

Avrupa çekme karavan aldım, lastikleri söktüm göbekleri gresle yağladım. Gözüm amortisörlere takıldı.. Amortisörler hiç oynamıyor herhangi bir yaylanma sözkonusu değil. Sanırım her ikiside pörtlemiş.. Amortisörlerin nasıl çalıştığını anlayamadım.. Her iki tarafta var amcak çok küçükler ve...
  3. cevizkabugu

750 Kg. Alti Karavanlara Ruhsat Zorunlu Olacakmiş...

Başlıkta herşey yazıyor.. Böyle bir çalışma varmı..?? varsa ruhsatsız 750 kg. altı karavanların durumu ve avrupa ruhsatsızn karavanların durumu ne olacak..?? Ruhsatsız karavanlara bir şekilde hepsine topluca ruhsat verilecek mi..?? MUAYENE ve VERGİ durumu değişeçek mi..?? Konu hakkında...

4. cevizkabugu

Karavanvi̇rüs Hastaliğina Di̇kkat

karavanvirüs daha çok karavanı olmayanlarda yer yer etkili olan, enfekte olma durumunda kurbanına ne pahasına olursa olsun karavan satın aldıran, özellikle emeklilerde ve 50 yaşından sonra son derece tehlikeli olan virüs tipidir. son derece bulaşıcıdır. DİKKAT: filtreli yada filtresiz maske...
  5. cevizkabugu

Avrupa Karavan Almak Istiyorum

Merhaba; Ben karavan almaya karar verdim. AVRUPA KARAVAN 730kg Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da - 776157053 malum sitede bunu gördüm. 730 kg yazıyor. bu karavan kaç para yapar. piyasası nedir? buraya yazmadan almak istemedim. daha önce bir karavan deneyimim yok.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri