Arama sonuçlarınız

1. I

750 Kg Altı Sıfır Çekme Karavan Önerileri

Bu cadir olayi gercekten cok guzelmis, guney mini yada erba ,3.75 ile guzel bir kombinasyon olabilir, saly caravan yeni bir model cikarmis Carabinata mini fakat frensiz, bence dendigi gibi bütçeye göre cok detaylarda bogulmadan bir yerden baslamak lazim, çadır olayi tum bakis acimi değiştirdi...

2. I

Merhaba Yatak ile ilgili verdigim ölçü misal vermek amacli, gerçek olculerini bilmiyorum, darlık genislik kıyaslamak icin. :smiley::smiley:
  3. I

Kocaeli'nde ki fuarda Carabinata ve Pino ürünleri kalite ve işçilik olarak begendigim karavanlar oldu, fakat fiyat konusunda ayni seyleri soylemek mumkun degil, Carabinata ic ferahligi olarak tam aradığım ürün, fakat kendi enerjisini uretemiyor oluşu ve frenli aldiginizda 52.000 civari bir...

4. I

Geri dönüş yaparlar ise burada paylaşırmisınız, bizde 3 kişilik bir aileyiz ve benimde en büyük sorunum portatif ranza, artı maliyet vs ne verecekler bunuda paylasirmisiniz
  5. I

Çok teşekkürler, ben Kocaeli'nde oturuyorum, kaç sefer görmeye gittim hep satılmıştı, siz hangi araçla çekmeyi düşünüyorsunuz? Sizin talep ettiğiniz ekstralar nedir ?

6. I

Merhaba Bu karavanı canlı olarak bir türlu görme firsati bulamadık, dışarıdan 220 besleme var mı ? Pis su deposu mevcut mu ? İç yüksekliği nedir , ayakta durabiliyormusunuz? (Erba 3,75)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri