Arama sonuçlarınız

1. talvolta

En Verimli Isınma Sistemi Hangisi?

selamlar parça olmadığı için çözemedim sobayı değiştirmeye karar verdim.yüksek rakımlı yerlerde kullanacağım trumanın hangi modelini alayım yada başka öneriniz var mı ? şimdiden teşekkürler.

2. talvolta

Soba Arızaları

selamlar parça olmadığı için çözemedim sobayı değiştirmeye karar verdim.yüksek rakımlı yerlerde kullanacağım trumanın hangi modelini alayım yada başka öneriniz var mı ? şimdiden teşekkürler.
  3. talvolta

peki İlker bey bu termostatı nerden bulabilirim ?

4. talvolta

Pencere Aksesuarları Yedek Parça Ve Temin Etme

fotodaki pencere aksesuarlarından nerde bulabiliriz bir çok karavancı arkadaş arıyor ? şimdiden teşekkürler
  5. talvolta

Soba Arızaları

sobayı yaktığımda ilk 1 dk brülör çalışıyor herşey normal bacadan duman geliyor pilot normal yanıyor ,sonra sönüyor pilot yanmaya devam ediyor. soğuyuncaya kadar yanmıyor. yaklaşık 1 saat geçince soba soğuyor ve tekrar deniyorum tek seferde soba normal şekilde çalışıyor. markası "carver" soba ...

6. talvolta

Çift Cam Arasına Girmiş Sinek Ölüleri

çok güzel bir konu hafta sonu sinekler ile cebelleştim çözebilen var ise paylaşırsa seviniriz

7. talvolta

Adım adım finale ilerliyorum :smiley: şöyle bir gelişme daha oldu : normal çalışan soba yukarıda yazdığım gibi 1 dk sonra sönüyordu pilot yanmaya devam ediyordu ,bir ustanın önerisini dinledim bakır boruyu (termostatı) buz dolu suya batır çalışacak mı dedi ve denediğimde çalıştı sanırım sorun...
  8. talvolta

haklısınız cıkış yolu arıyorum,hafta sonu söyle bir gelişme oldu :uzun bir süre gözlem yaptım sobayı yaktığımda ilk 1 dk brülör çalışıyor herşey normal bacadan duman geliyor pilot normal yanıyor ,sonra sönüyor pilot yanmaya devam ediyor. soğuyuncaya kadar ne yaptıysam yanmıyor. yaklaşık 1 saat...
  9. talvolta

Bu konuyu truma carver soba arızaları vs gibi bir başlıga taşısak nasıl olur bu konu altında olmadı sanki

10. talvolta

Fotolarda görüldüğü gibi NE yaptıysam olmadı sadece pilot calisiyor , çeviriyorum ısınma icin hiç bir ateş yok bütün parçaları soktum temizledim Buradaki videodakiler gibi, bilgisi olan varsa yardım ederse çok sevinirim

11. talvolta

Merhabalar iyi haftalar diliyorum formu araştırdım ama sanırım ulaşamadım.sogutma kısmında Buzdolabi için teknik destek bölümü vardı Ama ısıtma bölümünde bulamadım.elimde carver soba var pilot çalışıyor fakat Sonra yavaş yavaş açtığımda hiçbirşey olmuyor ve ısıtmıyor .Sanirim ya bakım yada...
  12. talvolta

Çekme Karavan Aksesuarları Ve Ekipmanları

Çok teşekkürler

13. talvolta

3 Sistem Buzdolapları

3 sistem buz dolabı gazda soğutmayan arkadaşlar dolabi atma derecesindeydim buradaki videoyu izledim arkadaki Yeri temizledim 29 bar olan dedantoru 30 bar Yaptim Sonuc buzluk komple buz öncelikle gezenbilir ekibine teşekkürler
  14. talvolta

Çekme Karavan Için Duvar Montajlı Tente Önerisi

Sanirim 2019 İstanbul karavan fuarından aldınız fiyat neydi ?
  15. talvolta

20 ve 30 cm 6,7 adet lazim ? şimdiden teşekkürler

16. talvolta

Merhabalar İngiliz çekmek karavan pencereyi tutması icin aluminyum desteklerden Türkiye’de çıkma yada sıfır nerde bulabilirim ? Fotoğrafta olandan
  17. talvolta

Ben kendim yaptım İngiliz Cekme karavanim var herhangi bir hirdavatcidan 6mm Dışı suya karşı korumalı Celik halat Aldim , kullanılmayan uzun kumaşlardan ( kaça kaç isterseniz artık ) terziye diktirdim şimdilik pratik ve ekonomik kullanıyorum
  18. talvolta

Çok başarılı fiyatlar ve nereden aldınız nasıl bulabiliriz bilgilendirirseniz seviniriz

19. talvolta

Electrolux 3 Sistem Buzbolabi Sorunu

Neyi ters çevirdiniz buzdolabını sokup mu detaylı aktarırsanız seviniriz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35