Arama sonuçlarınız

1. ncmsrn

2014 Tosfed Trial Kupası Final Yarışı Bolu

2014 TOSFED Trial Kupası final yarışı, Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü tarafından 08-09 Kasım tarihlerinde Mudurnu'da düzenlenecek... TOSFED Trial Kupası 6. Ayağı, 08-09 Kasım tarihlerinde Bolu Doğa Sporları ve Offroad Kulübü (BOLOFF) tarafından Mudurnu Kaymakamlığı ve Mudurnu Belediye...

2. ncmsrn

Türkiye Offroad Şampiyonası’nın 4. Ayak Yarışı Sinop’da

Türkiye Off Road Şampiyonası’nın dördüncü yarışı 21-22 Eylül tarihlerinde Sinop Off Road Kulübü tarafından organize ediliyor… Kısa adı SİNOFF olan Sinop Off Road Kulübü’nün organize ettiği, Türkiye Off Road Şampiyonası 4.ayak yarışı, 21-22 Eylül tarihlerinde Sinop’ta gerçekleştiriliyor. Sinop...
  3. ncmsrn

Mutand - Tuhaf Araçlar

Yorumsuz olarak bazı araçlar ??? ??? ???

4. ncmsrn

Dodge Şanzıman

Sahip olduğum 1993 model pw250 fargo üzerinde 4 ileri şanzıman mevcut. Bunu 5 ileri ile değiştirmek istiyorum. + ve - leri ile konu hakıında bilgisi olan üyelerimizden yardım rica ediyorum. Üzerindeki orj. şanzıman NPG 435 tipi. Aynı aracın bazı modellerinde opsiyonel ve orj. olarak...
  5. ncmsrn

Satılık Pw250 1993

1993 MODEL FARGO PW250 ÇİFT KABİN. ARAÇ ORİJİNAL 23,700 KM DEDİR. KONDÜSYONU ÇOK DÜZGÜN OLUP YORULMAMIŞ, YIPRANMAMIŞTIR. MİLLİ PARKLAR GENEL MD. ALINMIŞTIR. 7 YIL HİÇ KULLANILMAMIŞ, KULLANILDIĞI SÜREDE İSE SADECE YAZ MEVSİMİNDE GÖREVLİ OLDUĞU MİLLİ PARKA BULUNDURULMUŞ, KIŞ MEVSİMİNDE KAPALI...

6. ncmsrn

CEP TELEFONU İLANI YURDUM İNSANI

;D ;D ;D ;D http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-turkiyede-ve-dunyada-bi-ilk..ustun-turk-muhendisligiyle-e-250-111501923/detay Açıklama SiZ SiZ Olun Taklitlerinden SAKININ....! işte karşınızda kore ve TÜRKİYE nin üstün mühendisliğiyle tasarlanmış bir E250 (şimdilik...

7. ncmsrn

LASTİK BİLGİSİ

Lastik araştırması yaparken aşağıdaki lastikleri tesadüfen buldum. Desen OK 144 ile aynı. Fiyatı yarısı Kullanan bilen duyan lardan bilgi rica ediyorum. Römork lastiği olarak geçiyor. 10 kat ve 12 kat olarak 2 tip Yerli imalat olup fabrika Düzce de.
  8. ncmsrn

HIZLICA KAPADOKYA TURU

Yeğenimin sünnet merasimi için 1-3 Eylül tarihlerinde kısacık bir kapadokya turu yaptık ailecek. Hem ziyaret hem ticaret oldu. Yiyip içtiklerim benim görseller sizin olsun dedim. Araç : Toyota hilux 4y motorlu benzin/LPG. Toplam yapılan yol : 1180 km lpg ile. Yakıt...
  9. ncmsrn

SATILIK 2005 HYUNDAİ TUCSON

Araç eczacı bir arkadaşımındır. 180.000 km dedir. Kaza darbe yoktur. 1 parça boyalıdır. Uzun yolda kullanılmıştır. Fiyat 34.500 tl dir. İrtibat Tel : 0505 865 7908 Sezai bey

10. ncmsrn

samurai şanzıman

2002 model 1,9 dizel samurailerin şanzımanı ile diğer samurailerin şanzımanı aynımıdır. Aynı değilse farklar nelerdir.? Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Ayrıca dizel samurai için şanzıman nereden bulabilirim. Fiyat ? Yardımlar için teşekkürler.

11. ncmsrn

CNG DÖNÜŞÜMÜ

Araçlarımızda kullanılan LPG yerini yavaş yavaş CNG ye bırakıyor ( sıkıştırılmış doğal gaz ) Bulunduğum ilde de belediye CNG ile çalışan 15 ad yeni araç satın aldı. CNG istasyonu kuruluyor ve yakında hizmete girecek. Kıyaslama açısından ; CNG kiti komple montaj - dönüşüm maliyeti, yakıt...
  12. ncmsrn

Açtığımız konu güncellemesi

Eski düzende açtığımız konuları rahat bulup ekleme ilave mesaj vs yapabiliyorduk. Bir süredir aramama rağmen kendi açtığım konuları bulamıyorum. Bu konuda yardım rica ediyorum.

13. ncmsrn

İHALE İLANLARI - ADAPAZARI

İlgelenen üyelerimize.
  14. ncmsrn

A/T tip lastik seçimi.

Aracımın pabuçlarını değiştireceğim. Kullanım tarzıma uygun olarak A/T tip lastikler benim için daha uygun. Seçim konusunda kararsız kaldım. Kullanan arkadaşlardan yorum ve bilgi rica ediyorum. Tercihlerim.
  15. ncmsrn

DEFENDER TENEKE JANT HEDİYE KABUL EDİLİR

Arkadaşlarımızdan elinde, deposunda, tavan arasında, samanlıkta vs. boşuna duran, başına bela olan, koyacak yer bulamayan, birinin işine yarasın düşüncesinde olan arkadaşlardan hediye olarak 4 ad. defender teneke jantı kabul edilir. Jantlar göbekleri çıkarılıp derin ofsetli farklı tipte bir...

16. ncmsrn

Araçlarda Motor Değişikliği - MMO Bilgileri

M.M.O DAN EDİNİLMİŞ BİLGİLER. Motor Değişikliği Tadilatı Projesi 1. Tip Onayı Belgesine istinaden uygunluk belgesiyle tescil işlemi yapılmış olan araçlar üzerinde yapılacak motor değişikliğinde, ülkemizde yürürlükte olan ilgili yönetmeliklerin güncel seviyelerini sağlayan motorlar...
  17. ncmsrn

IVECO ECODAILY 4x4

Tesadüfen rastladım Daıly 4x4: en küçük yüksek performanslı off road (arazi) kamyonu Daily 4x4 hafif kamyon kategorisindeki en iyi taşıma yükü ve arazi performansı kombinasyonunu sunmaktadır ve her yolda, her iklimde ve her yol yüzeyi koşulunda hareket etme kabiliyetini garanti etmektedir. Bu...
  18. ncmsrn

İLGİLENEN ÜYELEREİMİZE 6X6 ARAÇ

Net te gezinirken tesadüfen rastladım. Araçlar Irak savaşınfan kalma deniliyor. Asia motors (KIA) yapımı 1991 model DIESEL Hiç kullanılmamış denilmekte. Araçlar İzmir / Urla da bulunuyor. Belki projeci üyelerimizin ilgisini çeker. ural akyaz Telefon (İş) +90-232-7541219 Telefon (Cep)...

19. ncmsrn

ANOK ABANT TIRMANMA YARIŞI

Bu yarış akıllardan silinmeyecek Türkiye Tırmanma Şampiyonası 4. Ayağı ANOK Abant Tırmanma Yarışı için hazırlıklar tamamlanmak üzere. Yarışma, 16 Temmuz Cumartesi günü Bolu Vilayet Meydanı’nda 15.00 – 17.00 saatlerinde yapılacak idari ve teknik kontrolle başlayacak. Şehir meydanında...
  20. ncmsrn

ALINIK FREN DİSKİ ( TOYOTA HİLUX YN106)

Aracımın ön takımını yaptırmak için söküldüğünde ön disklerin bir tanesinin çatlak olduğunu gördüm. Servis elinde olmadığını getirteceğini söyledi. Fiyat olarak 2 ad ön fren diski 250 tl. disk + balata + işçilik 450 tl civarı Farklı markalarda disk fiyatlarının 80 - 120 tl aralığında olduğunu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri