Arama sonuçlarınız

1. RigorMortis

Arkadaşlarımızdan Esra ve Ünal'ın Kaza Haberi

Ynt: Arkadaşlarımızdan Esra ve Ünal'ın Kaza Haberi Geçmiş olsun allah bir daha bu tür kazalardan esirgesin.

2. RigorMortis

Tamron AF 70-300mm F/4-5,6 Di LD Macro 1:2

Ynt: Tamron AF 70-300mm F/4-5,6 Di LD Macro 1:2 scotoma bilgilerin için teşekkür ediyorum. amatör olarak başladığımız bu yolda bilgi edinmek benim için çok iyi ekipman olarak şuanda da işsiz olduğumu göze alırsam bir hayli kısıtlı imkana sahibim ve mevcut olanın en ucuzunu ama idare edecek...
  3. RigorMortis

Ynt: Tamron AF 70-300mm F/4-5,6 Di LD Macro 1:2 teşekkür ediyorum. bunun Nikon uyumlusuna bakacağım ben sağolun ;)

4. RigorMortis

Ynt: Tamron AF 70-300mm F/4-5,6 Di LD Macro 1:2 mersi teşekkürlerimi iletiyorum ilginiz için sanırım kullanarak algılamak daha doğru oluyormuş söyledikleriniz bir hayli yönlendirdi beni keza 300mm de ve macro modda iken bir obje ile aramda bir hayli mesafe kalması gerekiyor ki buda mantıklı...
  5. RigorMortis

Nikon D90 ve 18-105 Lens Seti Hakkında Düşünceleriniz?

Ynt: Nikon D90 ve 18-105 Lens Seti Hakkında Düşünceleriniz? Bu soruya cevap verebilirim sanırım keza benden Nikon D90 kullanıyorum kit lensi 18-105 le birlikte bence kitlensi kaliteli yani VR olayı ayrı bir boyut uzaklık büyüdükçe titreşimi daha fazla hissediyorsunuz yani bir 18-200 lens...

6. RigorMortis

Ynt: Tamron AF 70-300mm F/4-5,6 Di LD Macro 1:2 anladım iyi güzel hoş da dediim gibi düğme veya macroda birtek sorum var oda macro modunda iken daha çok yakınlaşıp netlik sağlaması gerekirken neden daha bulanık ve birşeye benzemiyor ve netlik olarak neden ay'ı 18-105 de daha net çekebiliyorken...

7. RigorMortis

Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar

Ynt: Kullandığınız Makine ve Ekipmanlar Body : Nikon D90 Lens : - TAMRON AF 70-300mm F/4-5,6 Di LD MACRO 1:2 - Nikon VR 18-105mm F/3,5 Diğer Ekipman : - Çakma Tripod :) - Ø67 uv filtre - Ø62 uv...
  8. RigorMortis

Merhaba konu başlığında belirttiğim gibi TAMRON AF 70-300mm F/4-5,6 Di LD MACRO 1:2 lens aldım lakin birkaç soru belirdi bile bende kullandığım makine Nikon D90 kit lens 18-105 kullanıyorum ve memnunumda sorun şu ben bu lense alıştım macro olayı nasıl aktif ediliyor diye saçma bir soru...
  9. RigorMortis

Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!.

Ynt: Gezenbilir Doğa Sporları ve Gezi Kültürü Derneği Kuruldu!. hepimize hayırlı olsun bu çorbada bizimde tuzumuz olursa ne mutlu bize

10. RigorMortis

Nikon D90 Kullanma Klavuzu

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu evet arkadaşlar D90 ı almış bulunmaktayız kısmetse bu pazartesi elimde elimdede ne yapsak ne etsek diye düşünmedeyim ben hala daha klavuz bulamadım. Sokaktan bir kargada çevirmek olmaz napsak ?

11. RigorMortis

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu teşekkür ediyorum. öncelik olarak belirlediğim fiyat aralığında bulur isem d90 ı almaya çalışacağım aksi takdirde d80 diye düşünüyorum.
  12. RigorMortis

Ynt: Nikon D90 Kullanma Klavuzu Şahsen bende d80 veya d90 almaya yakınım böyle bir girişimde bulunmadan önce mümkünse türkçe kullanım kitapçığını okumak daha yararlı olacaktır diye düşünüyorum. Bu konuda ömer berk saraç beyfendiden yardım istiyorum ;)

13. RigorMortis

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu teşekkür ediyorum herkese esra ablam ümidim hep beraber bir kamp ortamına katıla bilmek :) gerçekleşir umarım ;)
  14. RigorMortis

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhabalar adım vahap istalbulda yaşamaya doğduğum zamandan beri çalışıyorum şu ana kadar bir sorun yaşamadık :) 26 yaşındayım , makine teknikeriyim açmak gerekirse bilgisayar destekli üretim ve tasarım , mesleğin şuanda ağırlıklı olarak tasarım bölümünü...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,625
Kayıtlı Üye Sayımız
172,271
Kaydolan Son Üyemiz
flfl112

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri