Arama sonuçlarınız

1. T

2007 Navara Otomatik Şanzıman Araç Kalkış Sorunu

Gonenden biga ya gelebilirsiniz, teknik dizelde bulend usta var, isinin piri ona kefilim oda bu tamiri biliyor. Tlf numarasini yaziyorum +90 544 370 63 92, turker kaptandan aldim dersiniz numarayi, navara otomatik sanziman problemini anlatirsiniz. Araci getiremem derseniz, gonende valfbolugunu...

2. T

4x4 Otomatik vites navara sahipleri dikkatine

Cok zaman olmus ama ayni problemle karsilasan arkadaslara cvp olsun. Nissani calistirdiniz ve iilk starttan 30sn yada 1dk icinde stop ediyor ve uzun mars sonrasinda calisiyor ve stp etmiyorsa Mazot filtresi ustunde t seklinde siyah plastik bir cek valf var o isleminibyapmiyordur. Nefesinizle cek...
  3. T

2006 Navara 4x4 Le Bazı Sorunlar Ve Parça Temini Hk.

Acikcasi herhangi bir motor ustasinda sanayide bu cihazlar var elinizde obdii ve throque bu kodlari gormenize yetmez en azindan ben ugrastim olmamisti. Nissan consult ii ve ara baglanti kablosu gerekli consult2 programi bende var ama ara kabloyu edinememistim. Kodlari gonderdiginizde ben...

4. T

2006 Navara 4x4 Le Bazı Sorunlar Ve Parça Temini Hk.

Sizden ricam araci cihaza baglatip hata kodlarini ogrenmeniz ve bana iletmeniz. Sonrasinda eger selonoid valf degisimi yada kartta tamir ile cozulebilecek ise ben burdan yardimci olurum. Mekanik bir sorun oldugunu dusunmuyorum. Birde otomatik vites sanziman yagina bir bagin degistirmedi iseniz...
  5. T

Navara sanziman isuzudmax 3.0 da varmi bilmiyorum lakin jatco r35r0a kia sorento nissan frontier/navara/pathfinder da kullanilmis. Valf bolgu olarak 3 ayri seri uretilmis 2005 sonrasinda 3.seri bulunmakta. Benim nacizane tavsiyem araci bir tamircide hata kodlarini ogrenmek adina makinaya...

6. T

Kronolojik olarak, Arac durduk yere agir kalkmaya basladi(3.vitese kilitleyip vites degismedi) kontak acip kapatip devam etme durumundada frene basma sonucunda hemen 3.vitese kilitlemeye basladi Derhal sanayiye gidildi p1757 (front brake solenoid valve circuit) hata kodu verdi.bununla birlikte...

7. T

Herkeze iyi gunler, Uzun arastirma consult 3 programini yukleme ve servis manulleri okuma sonunda hatanin nerede oldugunu kendim tespit etttim Ustaya goturum valf blogunu (beynini)sokmesinibrica ettim ve karttaki tel kopuklugunu gosterdim elektronikcide tel kopru atip lehim yaptirdim. 200 km...
  8. T

Tesekk Tesekkurler. Kendisi ile gorustum baskasi ellemeseydi daha iyi olurdu isin icinden cikilmaz duruma gelmemistir umarim dedi. Bakalim goturucem bir ara izmire ve insallah cozum olacak... Bu arada aracin fren pedalina basmaz isem hic sorun olmadan 300km yol yaptim. Fren pedalina bastigim an...
  9. T

Merhaba, Acikcasi 2007 4x4 navarama asik iken kan kusar konuma gectim. Paylasiminizi gorup nissan ozel servis detaylarini almal istedim. Aracim 3.vitese kilitleyip failsafe moduna aliyor... Bu sorun icin canakkalede bir ustaya gittim kart ariza kodu okudu cihaz ile istanbula gonderdik yag mag...

10. T

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba, Ben turker Nissan 4x4 2007 model ile uc yildir gezenim... Aracimda yasadigim problem icin cozum arar iken siteyi kesfettim... Hepinize iyi gezmeler...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri