Arama sonuçlarınız

1. AsiliBoy

Vw T5 Yuksek Tavan 2006 Karavana Cevirme

Merhabalar, Aracimi ekonomik nedenlerden dolayi satmaya karar verdim. Saygilar, sevgiler. Volkswagen / Transporter / 1.9 TDI Camlı Van / Sahibinden-2006 Yuksek Tavan T5 - 5+1 Karavanlik sahibinden.comda - 784832753

2. AsiliBoy

Vw T5 2006 Yuksek Tavan Boya-kaporta (istanbul Yada Anakara)

Merhabalar, videolarinizi seyrettim. yapim asamasinda yasadiginiz zorluklari okudum. Cok guzel bir arac yapmissiniz tebrik ederim.
  3. AsiliBoy

Cok tesekkur ederim Kamil Bey. Bu hafta sonu ugrayacagim.

4. AsiliBoy

Merhaba, Avrupa yakasi sislideyim.
  5. AsiliBoy

Kimse yokmu? Gercekten ihtiyacim var tanidigi bildigi olan varsa yazsin lutfen..

6. AsiliBoy

Merhabalar, Aracimi sonunda satin aldim, fakat henuz hicbir projemi gerceklestirmeye firsatim olmadi ve artik baslamak istiyorum. Vw T5 Yuksek Tavan 2006 Karavana Cevirme Actigim konudaki cevaplar dogrultusunda kaporta ve boya islerini halletmek istiyorum . Istanbul veya Ankarada tavsiye...

7. AsiliBoy

Merhabalar Kamil Bey, Araci aldiktan sonra Hic bir degisiklik yapmadim henuz. fakat yillik iznimi kullandim ve toplamda 3000 km yol yaptim ,yakit sarfiyati 100Km`de 10.lt civari ve bu uzun yolda ve yakit sarfiyatini dusunmeden yani biraz ekonomik kullanilirsa 8 e dusebilir, sehir icinde pek...
  8. AsiliBoy

Hasmet Bey, En son yazdigimdan sonra epey bir arastirma yaptim bende sizin dediginize benzer bir dizayn bulmustum. Boylesi en mantiklisi gercekten. arka solda ocak evye buzdolabi. Sag tarafta Banyo/Wc . Tabi benim istedgim butun koltuklarin emniyet kemerinin olmasi. Ayrica ust taraftada acilip...
  9. AsiliBoy

Mahir Bey, Cevabiniz icin tesekkur ederim. Aracinizin hikayesini okudun ellerinize soaglik cok guzel olmus. Pinteresti ve diger butun yabanci siteleri deli gibi arastiriyorum, herkes farkli bir uygulama yapmis sizin yaptiginiz uygulamada farkli:)) kafam allak bullak . Bir sorum olacak, sizin...

10. AsiliBoy

Hasmet Bey, Vakit ayirip cevap verdiigniz icin cok tesekkur ederim. Resim ekledim, umarim gozukur. ic dizaynini o sekilde yapmak istiyorum. fakat arkada 2 tekli koltuk seklinde arada koridor olmasi acisindan. Aracim panelvan orta kismindada pencere var ben arka kisminda pence dusunmuyor wc ve...

11. AsiliBoy

Degerli buuyuklerim ve sevgili kucuklerim. Oncelikle boyle guzel bir forum yaptiginiz icin sizleri tebrik ediyorum. 1 yildir takip ediyorum fakat aracim olmadigi icin mahalleye yeni tasinan cocuklar gibi uzaktan oyun oyniyanlari seyrediyordum sadece:) 23/07/2018 gunu esimle 10 yildir (kendi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri